Олег Берен рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Пральна машина автоматична Indesit OMTWSA 51052 W, Замовлення №98910

Прекрасний досвід покупки! Знаходжу тут все, що потрібно, а ціни часто кращі, ніж в інших магазинах. Консультанти завжди відзивчиві та терплячі, ніколи не намагаються продати щось непотрібне.
Oleksandr Liakh рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: Пральна машина автоматична Indesit OMTWSA 61053 WK, Замовлення №98802

Вражений! Швидка доставка, відмінна якість товару. Ваш магазин вже у моїх закладках!
Тарас рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Купив: Посудомийна машина Indesit DSIE 2B10, Замовлення №98680

Це місце стало моїм улюбленим для шопінгу. Кожен раз знаходжу щось особливе. А персонал завжди радий допомогти.
raymong рекомендує цей магазин
31 березня 2024

Купив: Холодильник з морозильною камерою Whirlpool WHC20 T593 P, Замовлення №98571

Щиро вдячний персоналу за професійну підтримку та великий вибір товарів. Завдяки їхнім рекомендаціям я зміг зробити правильний вибір і заощадити час. Ваша команда - справжні професіонали!
Alexander рекомендує цей магазин
29 березня 2024

Купив: Посудомийна машина Indesit DSIE 2B10, Замовлення №98499

Консультанти були дуже уважними та ввічливими, допомогли підібрати товар відповідно до моїх потреб. Якість товару та сервісу - на висоті. Обов'язково повернуся сюди знову!
Вікторія рекомендує цей магазин
27 березня 2024

Купив: Духовка електрична Whirlpool OMSR58CU1SB, Замовлення №98482

Ми були приємно здивовані рівнем сервісу в цьому магазині. Купуючи духовку, отримали не тільки кваліфіковану допомогу від продавців, а й насолодилися широким асортиментом та вигідними цінами. Співробітники доклали всіх зусиль, щоб вибір був легким та приємним. Рекомендую цей магазин усі
Сергій рекомендує цей магазин
18 березня 2024

Купив: Пральна машина автоматична Candy CS4 1061 DE/1-9, Замовлення №98160

Чудове обслуговування і широкий вибір товарів забезпечують приємний і ефективний досвід. Рекомендую з упевненістю
Сергей рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Холодильник з морозильною камерою Whirlpool SP40 801 EU, Замовлення №98048

Асортимент класний, є що вибрати на любу суму, досвідчені фахівці дуже класно!
Відповідь представника «XFROST»
Доброго дня, Сергій! Дякуємо вам за те, що обрали наш інтернет-магазин.