миха нивер не рекомендує цей магазин
11 лютого 2024

Купив: Apple iPhone X 64Gb Space Gray (MQAC2), Замовлення №Замовлення № 17562754

Відповідь представника «Цитрус»
Добрий день! Покупка вами була виконана у мережі "Цсервіс" 26.08.2023 року. На жаль, виконання повернення товару у даному випадку неможливе. Додатково, за вашим зверненням до онлайн-служби підтримки вам було надано інформування та запропоновано передати пристрій на сервісне обслуговування по страховці. Очікуємо на вас у сервісному центрі! Гарного дня!
Ярослав Борисенко не рекомендує цей магазин
10 лютого 2024

Купив: Ноутбук Lenovo Legion Pro 5 16IRX8 (82WK0005US), Замовлення №КЦ000018613

Нажаль є проблема з блоком заряджання, здав по гарантії але чекаю вже 2 тижні.... Більше 14 днів це порушення закону, да і сервіс бажає бути кращим, не думаю що треба більше двох тижнів щоб сказати що є проблема саме з блоком живлення і замінити його, це ж не заміна процесора або відеокарти. Якось не дуже приємно віддати за ноутбук майже 80 000 грн і більше двох тижнів чекати най його діагностику. Вкрай не задоволений роботою сервісу від цитрус...
Відповідь представника «Цитрус»
Добрий день! Ваш пристрій обслуговується у авторизованому сервісному центрі виробника (далі - АСЦ). 12.02.2024 року вам було надано зворотний зв'язок менеджером контактного центру сервісних центрів за отриманою інформацією від представника АСЦ та проінформовано про подальшу заміну блоку живлення. Очікуйте, будь ласка, на надходження пристрою для отримання. Гарного дня!
Володимир fin не рекомендує цей магазин
5 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Plus 128GB Black (MU0Y3), Замовлення №Купівля в магазині

Все добре поки не довелося звернутися у зв’язку з дефектом на екрані телефону. Відношення щодо сервісу жахливе. Цілий квест зоб зрозуміти що телефон передали до авторизованого сервісного центру, а це через тиждень після звернення. Деталей немає, а це це як мінімум місяць. Тому рекомендація обходити магазин стороною, а особливо їх сервісний центр. Коли в тебе проблеми з товаром то це твої проблеми.
Відповідь представника «Цитрус»
Добрий день! Вам було надано зворотний зв'язок менеджером сервісного напрямку та урегульоване питання щодо обслуговування. Очікуємо разом із вами на повернення пристрою для подальшої видачі! Гарного дня!
Дякую, питання було вирішено швидше запланованого терміну, але при належній організації комунікацій відповідного конфлікту можна було цілком уникнути.
9 лютого 2024 Відповісти
Катерина Дмитриевна не рекомендує цей магазин
5 лютого 2024

Купив: Пральна машинка , Замовлення №18106503

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Замовила товар 31.01. Зараз 05.02 і вдруге вже переносять терміни доставки. Мені товари з Америки швидше доставляють. Ніж цитрус працює по Україні!!
Відповідь представника «Цитрус»
Добрий день! При оформленні замовлення вас було проінформовано про те, що товар буде передано на доставку протягом 3-4 робочих днів. Протягом 05.02.2024 року, товар був переданий до кур'єрської служби для подальшого узгодження та виконання доставлення. Дана послуга надається сторонньою компанією за укладеним маршрутом та за результатами узгоджених доставлень з клієнтами. За отриманою інформацією, вам було надано зворотний зв'язок від кур'єра. Гарного дня!
Nick GURU не рекомендує цей магазин
28 січня 2024

Хотів купити: Гриль Tefal MINUTE GRILL GC205012, Електрогриль притискний Tefal Minute (GC2050)

Позвонив представник, та повідомив, що мені пришлють вітринний виставковий товар з подряпинами, на питання чи вплине це на ціну сказав, що і так на нього знижка хоч ціна така сама як у конкурентів.
Відповідь представника «Цитрус»
Добрий день! За оформленим вами замовленням, менеджером було уточнено інформацію щодо наявності та стану товару, про що проінформовано у телефонному дзвінку. Вас було попереджено, що товар залишився лише вітринного зразку. Тільки після отримання згоди від клієнта, таке замовлення може бути підтверджене. Разом з тим, на сайті, вартість товару була вказана с урахуванням знижки. Гарного дня!
А чому на сайті це не написано, як завжди всі пишуть, що вітрина подряпана? Знижка? Ціна така сама, як у всіх конкурентів, але менеджер повідомив, що 1400 грн це знижка за вітрину, впарити не вийшло!
30 січня 2024 Відповісти
Володимир не рекомендує цей магазин
28 січня 2024

Купив: Кавомашина автоматична Nivona CafeRomatica 930 (NICR 930), Замовлення №18095561

Відповідь представника «Цитрус»
Добрий день, Володимире! Ви придбали Кавова машина Nivona CafeRomatica NICR 930 від 28.01.2024 року товар був отриманий від кур'єра. Надалі, 28.01.2024 року ви звернулись до служби підтримки клієнтів стосовно неповної комплектації товару та вас було проінформовано, що з вами додатково зв'яжуться за результатами уточнення. 29.01.2024 року вам було надано зворотний зв'язок та запропоноване виконання обміну товару та, необхідно було почекати кілька днів переміщення, на що ви погодились. Наразі обмін був успішно виконаний. Приносимо вибачення за дану ситуацію та дякуємо за розуміння! Гарного дня!
aleks12 рекомендує цей магазин
27 січня 2024

Купив: Meizu M6 Note 4/64GB (Black), Замовлення №6101591

Купував в цитрусі свій смартфон, загалом враження приємні, обслуговуванням задоволений
Відповідь представника «Цитрус»
Добрий день! Вдячні за відгук:) Завжди раді бачити вас нашим клієнтом!
Олекса Миколайович не рекомендує цей магазин
27 січня 2024

Хотів купити: Засіб від накипу Nivona Засіб для видалення накипу 500 мл (NIRK 703)

як би ненамагався зробити онлайн замовлення ні смс ні дзвінка оператора не було.
Відповідь представника «Цитрус»
Добрий день! Ви сформували замовлення 2024-01-27 10:41:00 та, о 10:44:25 вам було надано зворотний зв'язок у телефонному режимі для інформування щодо замовлення. Мережа "Цитрус" має величезний асортимент різноманітних товарів та, на жаль, таку кількість одиниць фізично розмістити у кожному з магазинів не вбачається за можливе. Тому, вам було запропоноване переміщення даного товару для отримання, від чого ви відмовились. Разом з тим, на жаль, даний товар не приймає участі у акції з безкоштовною доставкою. Інформацію на сайті було змінено. Гарного дня!
також вказано безкоштовна доставка але при замовлені безкоштовно можна забрати лише з магазиу
27 січня 2024 Відповісти
все ж таки вдалось поговорити з оператором.мало того що інформація на сайті недостовірна щодо безкоштовної доставки.так ще й товар відсутній в магазині та треба чекати 2-3 дні.
27 січня 2024 Відповісти
alexustas не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
17 січня 2024

Хотів купити: Стайлер Dyson Airwrap HS05 Complete (Prussian Blue/Rich Copper)

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Відповідь представника «Цитрус»
Добрий день! Нам дуже прикро, що ви залишились такої думки та за ситуацію, що склалась. Службою підтримки клієнтів вам було надано зворотний зв'язок по скарзі та вирішене дане питання! Дякуємо за розуміння та довіру! Віримо, що у майбутньому ви залишатиметесь задоволені сервісним обслуговуванням у нашій мережі! Гарного дня!
valero4 не рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Хотів купити: Електронна книга з підсвічуванням PocketBook 970 Mist Grey (PB970-M-CIS)

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Заказал и зарезервировал в цитрусе электронную книгу по одной цене, через день собрался оплатить и забрать. Но уже мне предлагают приобрести по завышенной цене. Как такое безобразие может быть ? Тем более в такое тяжёлое время. Все должны идти друг другу на встречу.
Відповідь представника «Цитрус»
Добрий день! Дуже прикро, що ви залишились такої думки. З даного питання вас було проінформовано оператором гарячої лінії. Приносимо вибачення за можливі завдані незручності. Дякуємо за зворотний зв’язок! Гарного дня!
Проблема не была решена, к большому сожалению.Настойчиво рекомендовали купить эту электронную книгу по завышенной цене. Разница около 1500 гр. Буду ждать новой акции на эту электронную книгу. Надеюсь в следующий раз повезет больше. И магазин Цитрус сделает хоть какие то выводы и устранит свои косяки. И хватит у операторов горячей линии профессионализма и ответственности правильно зарезервировать и оформить заказ.Чтоб покупателю потом не пришлось мотать себе нервы и не доказывать свою правоту и не ощущать себя в Стране третьего Мира .Спасибо ! Надеюсь, Жду, Верю !
20 січня 2024 Відповісти