Покупець на алло не рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Хотів купити: Замовлення № 303232420 Інвертор гібридний LuxPower SNA6000

Алло забирає гроші з картки за товар якого по факту немає в наявності, хоча на сайті на момент купівлі товар був в наявності. В результаті зилишаєтесь без товару і грошей. Залишений відгук про продавця на сайті алло не публікує, бо "не пройшов модерацію". Техпідтримка алло пояснює це тим що можна залишати відгук про товар а не "про роботу продавця" - це треш.
Vasyl не рекомендує цей магазин
24 травня 2024

Купив: https://allo.ua/ua/avtokompressory/avtomobil-nyj-kompressor-aspiring-storm-2.html, Замовлення №302967395

не зміг повернути бракований товар. І це насправді не основна проблема(оскільки його здається як відремонтували, хоча буде видно як він себе покаже в роботі), а от те що видалили відгук на сайті який не містив нічого крім опису товару та взаємодії з магазином це вже гниленько, обійдусь надалі без послуг алло.
Добрий день, Василь. Вибачте за незручності. Ми вже передали ваш відгук нашим фахівцям для уважного розгляду та прийняття заходів з покращення якості наших послуг. Інформацію буде перевірено. Дякуємо за Ваш відгук. З повагою, Олександр, Департамент Турботи про Клієнтів
24 травня 2024 Відповісти
Роллан Юр'єв рекомендує цей магазин
23 травня 2024

Купив: Зарядний пристрій на сонячній батареї EcoFlow 400W Solar Panel (SOLAR400W), Замовлення №302879055

Добрий день. Дякуємо за відгук та вибір нашого магазину! З повагою, Олександр, Департамент Турботи про Клієнтів.
24 травня 2024 Відповісти
Sergey не рекомендує цей магазин
23 травня 2024 На модерації

Хотів купити: Планшет Apple iPad Pro 13 2024 Wi-Fi 256GB Space Black (MVX23)

зробив предзамовлення, обіцяли на 24 привезти, чекав більше тижня, за день до приїзду сказали, його не має, можемо вам запропонувати геть інший ))) дякую...
Добрий день.,Сергій. Приносимо вибачення за незручності. Просимо Вас написати на електронну адресу roy@aІlо.ua, більш детальніше, щоб ми змогли розглянути дану ситуацію. З повагою, Олександр, Департамент Турботи про Клієнтів.
23 травня 2024 Відповісти
uncle joseph рекомендує цей магазин

Купив: Xiaomi Poco M4 Pro 5G, Замовлення №945354

Замовили тут смартфон Allo Poco M4 Pro, при купівлі перевірили – все справне і без браку, забрали. Вже вдома прийшло повідомлення, що після 14 днів можемо використати бонуси - кешбек за купівлю в цьому магазині. Всім задоволені, якісне обслуговування, ще й приємні несподіванки.
Добрий день. Раді, що Ви залишились задоволені. Будемо раді знову Вас бачити в магазині. З повагою, Олександр, Департамент Турботи про Клієнтів
22 травня 2024 Відповісти
Taras Savchuk рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
21 травня 2024

Купив: Кондиціонер Bosch CL2000 RAC (25м2,-15 до +50 °С, R32), Замовлення №401213992

Сподобалося: відповідність ціни, повернення товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Нажаль обраного акційного товару не виявилось в наявності, кошти повернули
Добрий день, Тарас. Вибачте за незручності. Ми вже передали ваш відгук нашим фахівцям для уважного розгляду та прийняття заходів з покращення якості наших послуг. Інформацію буде перевірено. Дякуємо за Ваш відгук. З повагою, Олександр, Департамент Турботи про Клієнтів
21 травня 2024 Відповісти
Denis Bd рекомендує цей магазин
21 травня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення №1000100234

Добрий день, Денис. Дякуємо за відгук та вибір нашого магазину! З повагою, Олександр, Департамент Турботи про Клієнтів.
21 травня 2024 Відповісти
Михаил Андрощук не рекомендує цей магазин
17 травня 2024

Купив: Ноутбук ASUS TUF Gaming A15 FA506NF Graphite Black (FA506NF-HN004, 90NR0JE7-M00320), Замовлення №303177743

Не рекомендую. По акции был в подарок павербанк, начались перебои со светом и пропала акция как и мой павербанк. Не знал что делая заказ, нужно делать скрины. Эта была последняя покупка в это магазине.
Добрий день, Михайло. Вибачте за незручності. Ми вже передали ваш відгук нашим фахівцям для уважного розгляду та прийняття заходів з покращення якості наших послуг. Інформацію буде перевірено. Дякуємо за Ваш відгук. З повагою, Олександр, Департамент Турботи про Клієнтів
18 травня 2024 Відповісти
Artur не рекомендує цей магазин
15 травня 2024

Хотів купити: Робот пилосос Samsung Jet Bot VR30T80313W

Відповідь представника «ALLO.ua»
Сергей Тимошенко не рекомендує цей магазин
14 травня 2024

Хотів купити: PlayStation Portal до консолі PlayStation 5

Замовив товар 14.01.2024, за 8799 грн., по замовленню 500334683. Три рази переносили дату замовлення і обіцяли що ціна не зміниться. Навіть коли на сайті магазину ціна стала вища, на самому замовленні з?явилась знижка, котра зменшувала суму замовлення на початкову 8799. І ось сьогодні 15.05.2024, мені передзвонили і сказали, що я можу забрати товар, але без знижки. В котре не рекомендую цей магазин, так як ви не будите впевнені в ціні …
Відповідь представника «ALLO.ua»
Добрий день. Вибачте за незручності. Ми вже передали ваш відгук нашим фахівцям для уважного розгляду та прийняття заходів з покращення якості наших послуг. Інформацію буде перевірено. Дякуємо за Ваш відгук. З повагою, Анатолій, Департамент Турботи про Клієнтів