Этот ссд на 1 тб по сравнению с моделью из этой же линейки на 500 гб, лучше:
- немного скорость чтения
- на 25% скорость записи
- почти в 3 раза больше SLC кэш
- естественно больше ресурс в 2 раза
- выгоднее по вложенным деньгам - на данный момент 2000 грн. vs 1400 грн. - экономия 800 грн. (1400 * 2 - 2000), лучше характеристики и в 2 раза больше объем
Считаю 1 тб более приоритетным к покупке в сравнении с 500 гб.
На pcie 3 не такие высокие скорости по сравнению с pcie 4 моделями, но и Холоднее - соответственно без мороки с охлаждением.
Спокойно ставится с комплектным радиатором, температура в нагрузках не выше 55°, а при обычной работе или играх на порядок меньше в районе 45°.
Контроллер Maxiotek MAP1202.
Память 3D NAND TLC.
4 чипа памяти с одной стороны планки.
При копировании 700 Гб - 300 Гб на скорости 2 Гб/с до заполнения SLC кэша, далее 500 Мб/с, на 415 Гб снижение до 190 Мб/с и так до конца.
Наверное один из лучших оптимальных вариантов как для м2 pcie 3 ссд без dram кэша.
Да без полноценного DRAM кэша, но есть Host Memory Buffer (HMB) - пользует для кэша ОЗУ компа.
Доступный, оптимальный вариант как для м2 pcie 3 ссд без dram кэша.
Хоть и не имеет полноценного DRAM кэша, но в наличии Host Memory Buffer (HMB) - пользует для кэша ОЗУ компа.
Контроллер Maxiotek MAP1202.
При копировании 300 Гб - 65 Гб на скорости 2 Гб/с до заполнения SLC кэша, далее 500 Мб/с.
Можно свободно ставить с комплектным радиатором, температура в нагрузке 53°.
Так в целом - вполне сносный шустрый pcie 3 ссд, без мороки с температурами и "тротлингами".
Сподобалось:
3D TLC, радиатор отдельно идет в комплекте
Не сподобалося:
DRAM - нет
Досвід використання:
кілька годин
Контроллер - MAXIO MAP1202, память - 3D TLC ADATA
Как по мне неплохой ссд, но за такую же цену я бы предпочел ADATA XPG Gammix S11 Pro 1 TB (AGAMMIXS11P-1TT-C). Он хоть и более старый, но точно не хуже)))
Скорости за SLC кэшем порядка 500 Мб/с
щось в мене до цієї марки тепер алергія. Було придбано партію 5 шт. ADATA SWORDFISH по 1 ТБ. Тоді я ще не знав, що SSD мають обмеження по кількості записуваних даних за проміжок часу. Короче почали активно їх юзати і вони буквально за пару місяців всі 5 вилетіли - якісь повністю відпали із системи, якісь мали купу помилок і практично відмовлялись працювати. По гарантії поміняли аж один, пославшись на якийсь пункт на сторінці виробника щодо інтенсивності запису даних)))) Блін навіщо тоді швидкісний диск, якщо для нього це шкідливо?? робили б швидкості по 300 мб/с і без всяких обмежень. Короче далі ще цікавіше - забрав я один новий (а може і ні?) диск і поставив вже просто як системний без інтенсивної експлуатації і що ви думаєте? він через місяць теж "посипався" і відмовився працювати не напрацювавши навіть 1 TBW. Після того я перестав дивитись в сторону ADATA
Сподобалось:
+ швидкості
+ не гріється
+ гарантія 5 років
+ виробник
Не сподобалося:
- невідомий контролер-новачок від Maxio
- обмежене фірмове ПЗ для підтримки диска
Досвід використання:
кілька годин
Недорогий "свіжий" NVMe SSD великого об'єму, безбуферний, підійде в тому числі для ігрової збірки.
Контролер тут новий, бюджетний, компанії Maxio, він звичайний, нічого видатного, проте не гарячий.
Чіпи пам'яті в цьому диску власної нарізки, сучасної літографії, типу 3D TLC.
Після форматування у Віндовз стало доступно бл. 931 Гб вільного місця.
Лінійні швидкості: читання - від 3300, запису - від 2800 Мб/с (показники вищі за конкурентів SX8200 Pro, WD Blue, Kingston А2000, Goodram IRDM, Transcend 110S). При одночасному неперервному запису даних об'ємом 103 Гб реальна швидкість майже не просіла, що є хорошим показником для безбуферного накопичувача.
Плюси цього SSD: швидке послідовне й випадкове блочне читання, в тому числі малих файлів, швидкий послідовний запис, швидкий запуск Віндовз і програм, миттєве розархівування файлів.
В порівнянні з SATA-SSD різниця у швидкостях колосальна, і вона відчутна в реальних задачах (хоча цей диск лише на 300 грн. перевищує ціну SATA).
SSD при неперервному хвилинному запису нагрівся до 45 градусів (це дуже низька температурна відмітка, просто не відомо, чи правильно температурний датчик працює). У повсякденних задачах показує температуру до 40 градусів Цельсія.
Ресурс перезапису не дотягує до середнього, це 600 TBW, але його буде достатньо для домашнього / офісного ПК на всі 5 років гарантійної роботи.
Сподобалось:
+ швидкості в цілому
+ не перегрівається
+ гарантія 5 років
+ Тайвань
Не сподобалося:
- невідомий новий сирий контролер від Максіо
- слабке фірмове ПЗ
Досвід використання:
кілька годин
Недорогий серед новеньких NVMe SSD накопичувачів середнього об'єму, безбуферний (використовується HMB-технологія), підійде для неігрової збірки.
Контролер тут новий, бюджетний, від компанії Maxio - звичайний, не гарячий.
Чіпи пам'яті в ньому власні (запозичені в Micron), сучасної літографії, типу 3D TLC.
Після форматування у Віндовз стало доступно бл. 466 Гб вільного місця.
Лінійні швидкості: читання - до 3000, запису - від 2200 Мб/с (показники вищі за конкурентів SX8100, WD Blue, Kingston А2000, Goodram PX500, Transcend 110S). При одночасному неперервному запису даних об'ємом від 60 Гб реальна швидкість просіла до прибл. 440-500 Мб/с, що є хорошим показником.
Плюси цього SSD: швидке послідовне й випадкове блочне читання, в тому числі малих файлів, швидкий послідовний запис, швидкий запуск Віндовз і програм, розархівування файлів.
В порівнянні з SATA-SSD різниця у швидкостях колосальна, і вона реально відчутна при лінійних задачах (хоча цей диск лише на 200 грн. перевищує ціну SATA).
SSD при неперервному хвилинному запису нагрівся до 45 градусів (приємно несподівана температурна відмітка, просто не відомо, чи правильно температурний датчик працює). У повсякденних задачах показує температуру навколо 40 градусів Цельсія.
Ресурс перезапису нижчий за середній - 300 TBW, його буде достатньо для домашнього / офісного ПК.