Відгуки покупців

Плануєте покупку? Ознайомтеся з думкою інших онлайн-покупців щодо вибраного товару та магазину.
А після покупки поділіться своїм досвідом з іншими користувачами.

Дякую!

Дизайн та якість
Комплектація
Гучність
Сподобалось: Стоимость Комплектация Качество изготовления Размеры и вес
Не сподобалося: Относительная шумность в работе Малоинформативный дисплей Скорость зарядки
Досвід використання: кілька днів
Доброго времени суток всем! Приобрёл 2 зарядных станции Tig Fox T500 для повышения энергоавтономности дома. Первые впечатления от использования: несколько более шумная в работе(на борту 2 вентилятора!) , чем другая моя станция от Allpowers, не самый информативный дисплей (есть только деления оставшегося заряда батареи + иконки подключения - не понял зачем они и так всё понятно, что подключено). Из плюсов: относительно небольшая стоимость, ёмкость батареи, дополнительные кабели (кроме зарядного устройства) для подключения к автоприкуривателю, солнечной батарее. Есть минимальная подсветка-фонарик и красно-сине-зелёная дископодсветка сверху, функционал которой не понятен. На полный заряд батареи скорее всего понадобится, как и заявлено производителем около 6 часов, что довольно много. При неполном разряде(20-30%) у меня получилось зарядить её за 4 часа. Индикатор заряда батареи не очень точный, показывает сначала якобы за 3-4 часа потерю двух делений (чуть больше 30 %), а потом резко падает за 2 часа работы практически в ноль с 3-4 оставшихся делений. Для запитки тв, ноута или котла хватает, пробовал холодильник подключать тоже вроде работает (подключал не надолго). В принципе за небольшие деньги этим станциям равных нет, самый низ рынка при ёмкости батареи 150000 mAh. Главное конечно как прибор покажет на дистанции, заявлено 1000+ циклов, будем наблюдать.
Фото  undefined  від користувача Алексей Зиновьев
Сподобалось: • Підходить для найменшеньких • Не викликає подразнень
Досвід використання: кілька місяців
Капсули підходять для прання дитячих речей з перших днів життя.В складі є плямо вивідник, котрий справляється з різними видами забруднень. Використання капсул повністю безпечне для малюків,так як не викликає алергічних реакцій.
Сподобалось: • Пом'якшує шкіру • Приємно пахне • Зовнішній вигляд
Досвід використання: рік і більше
Мило має чудові властивості. Не сушить, а навпаки пом'якшує шкіру. Це саме те, що потрібно для дбайливого догляду. Приємний запах тримається певний час на тілі.
Фото  undefined  від користувача jozefin L
Сподобалось: • Змиває бруд • Приємно пахне • Ціна
Досвід використання: кілька місяців
Часто зупиняю свій вибір на цьому милі. Ціна чудова.Властивості мила відмінні. Піниться і змивається добре. Упаковка приваблива.
Фото  undefined  від користувача jozefin L
Якість зйомки
Можливості
Зручність використання
Дизайн
Комплектація
Сподобалось: тільки те що маленькі камери
Не сподобалося: - постійно перегрівається камера на сонці - випадковим чином перестає писати відео - модуль реєстратора зависає - абсолютно ненадійний реєстратор - кріплення ненадійне, камера повертається періодично в сторону
Досвід використання: рік і більше
Придбав його літом 2021 року в Цитрусі. Реєстратор жахливий, дуже часто зависає і перестає писати відео. може зовсів не почати записувати, може випадковим чином не записати значну частину поїздки. Передні камера перегрівається на сонці, якщо залишити автомобіль навіть на 30хв під сонце, можна не розраховувати отримати відео з передньої камери. Уже і не планував нічого писати про цей реєстратор, але потрапили в ДТП і хотіли скористатися відео з реєстратора для вияснення обставин , але звичайно ж цей непотріб нічого не записав. Категорично не рекомендую цей реєстратор
Оцінка товара
Сподобалось: Приємний запах, густа консистенція, гарно піниться та очищає шкіру
Не сподобалося: -
Досвід використання: рік і більше
Гель для душу має дуже приємний запах, чудово піниться та очищає шкіру, змивається без залишку, шкіру не сушить, придає свіжості та аромату ягід, консистенція густа, однорідна, вистачає капельки, щоб намилити все тіло, зручна пляшка, вартість доступна, якість неперевершена. Одного флакона мені вистачає на місяць. Після спекотного дня прийняти душ одне задоволення із цим ароматним та освіжаючим гелем.
Гель для душу Fa
Тривалість автономної роботи