Відгуки про інтернет-магазини

Плануєте покупку? Ознайомтеся з думкою інших онлайн-покупців щодо вибраного товару та магазину.
А після покупки поділіться своїм досвідом з іншими користувачами.

Дякую!

Відгуки про магазини
Alex рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Телевізор TCL 43C655, Замовлення №3403

10.07.24 замовив тв, а 11.07.24 отримав, жодних прпередніх оплат не було. ТВ якісний Рекомендую цей магазин
store-icon
Сергей Евдокимов не рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Хотів купити: Ноутбук ASUS X515EA (X515EA-BQ1877)

На следующий день после заказа перезвонили, и сказали, что ноутбука нет в наличии на складе. Но прошли сутки, а он всё ещё висит у них в магазине в продаже. Похоже, продавать товар, которого нет - это способ завлечь клиента. Hotline, к сожалению, наплевать на такое поведение продавца.
store-icon
Anatolii kor рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Зарядна станція BLUETTI PowerOak EB70 Portable Power Station 1000W 716Wh (PB930692), Замовлення №92908

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, фіскальний чек

Залишав відгук 05.07, кому цікаво можуть глянути Пишу другий відгук з надією повернути різницю коштів, адже сплачував за станцію з європейською зарядкою, а отримав з британською. Яка зараз на сайті коштує не 30к а 28к. Буду вдячний якщо зі мною зв?яжуться, адже в цілому покупкою у цьому магазині задоволений
Vv Bb рекомендує цей магазин

Купив: Tefal gc305012, Електрогриль притискний Tefal GC3050, Замовлення №154738

Гарна ціна. Швидко зателефонували та відправили. Все добре.
Відповідь представника «Golstar.com.ua»
Дякуємо за зворотній зв'язок, та за високу оцінку нашої роботи. Приємного користування, отримуйте задоволення від покупки! Будемо раді Вас бачити знову серед наших покупців! З повагою, команда Golstar.com.ua
store-icon
Viktor Vetsko не рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Відеореєстратор Gazer F750w, Автомобільний відеореєстратор Gazer F750w, Замовлення №20400228833822

Цитрус не публікує негативні відгуки про цей реєстратор в себе на сайті, залишав не гативний відгук через пів року користуваня реєстратором - ігнор. Спробував залишити зараз, вперше мене вибісила якість товару на стільки, що хочеться про це написти. Схоже їм доплачують за красиві відгуки тільки
Валентина Фесенко рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Стилус Apple Pencil 2nd Generation для iPad Pro 2018 (MU8F2), Замовлення №463911

Завжди рада цьому магазину.Ще не разу не подвів.
Оксана Курлянская рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Смартфон TCL 30 SE 4/128GB Space Gray (6165H1-2ALCUA12), Замовлення №3014097368

Купили телефон с бесплатной доставкой,пришел на день раньше,назначенного дня.Понравилось ответственность,цены приятные,и отчёт об оплате.Мне очень понравился магазин,нареканий ни каких нет,рекомендую магазин к сотрудничеству.
Рор Ргг рекомендує цей магазин

Купив: портативна колонка JBL Flip 6 Black (JBLFLIP6BLK), Замовлення №303477330

Особисто для мене найкращий та найнадійніший магазин електронікою, колонка прийшла добре запакованою та коробка і колонка була у відмінному стані, щей присутні "АЛЛО Гроші" якими можна добре зекономити)
Viktor Kligerman рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: планшет Blackview Mega 1 8/256GB Space Grey, Планшет Blackview Mega 1 8/256GB Space Grey, Замовлення №4847 від11 липня 2024р

store-icon
Евгений Х не рекомендує цей магазин

Купив: Стабілізатор напруги EnerGenie EG-AVR-DW1000-01, Замовлення №№15835278

Пошук магазина в розділі