Відгуки про інтернет-магазини

Плануєте покупку? Ознайомтеся з думкою інших онлайн-покупців щодо вибраного товару та магазину.
А після покупки поділіться своїм досвідом з іншими користувачами.

Дякую!

Відгуки про товари
Відгуки про магазини
Y.Voitsekhivskyi рекомендує цей магазин

Купив: Struhm zet 1*5 , Замовлення №123456789

Висловлюємо щиру вдячність ТМ Епіцентр, операторам зв’язку з клієнтами та особливо Олені Сільченко за швидку реакцію в вирішенні нашого питання стосовно обніму товару в надзвичайно короткий термін! Маємо надію що стосовно персоналу відділу (Освітлення) в місті Бориспіль., вул., Горбатюка, 2.,який обслуговує клієнтів ТМ Епіцентр будуть проведені привентивні заохочувальні дії та роз’яснювальна робота спрямовані на запобігання виникнення подібних ситуацій в майбутньому!
Дмитрий рекомендує цей магазин

Купив: Беспроводная колонка JBL Flip 6 Blue, Замовлення №9764

Супер магазин, честный продавец, оригинальная колоночка JBL, влюбился с 1-го включения, рекомендую.
Валерій рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Смарт-годинник Apple Watch Series 8 GPS 41mm Starlight Aluminum Case with Starlight Sport Band (MNP6, Смарт-годинник Watch Series 8 GPS 41mm Starlight Aluminum Case with Starlight Sport Band (MNP63), Замовлення №10761

Велике дякую магазину та продавцю, годинник отримав, якість відповідна - супер, бо оригінал, магазин не підвів, респект 100%
Петро Дубчак рекомендує цей магазин

Купив: Складаний ніж G729-BK, Замовлення №5334368

+!
Dmitro Koval рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: інспекційний ліхтар LED Pen Light 6SMD 1W LED, 150lm, 900mAh, microUSB (11210), Замовлення №2173617

Alexandr6345 не рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Іригатор Luxury Travel, Замовлення №758200512

Сподобалося: наявність, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Yevhenii Vasylets не рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Google Pixel 3 4/128GB Clearly White, Смартфон Pixel 3 4/128GB Clearly White, Замовлення №170504381

uncle joseph рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: SSD накопичувач Samsung 870 EVO 500 GB (MZ-77E500BW), Замовлення №14313295

За попередню покупку отримав бонуси, тож вирішив витратити їх на знижку при купівлі твердотільного накопичувача. При ціні 2599грн зі знижкою 1902 мені чудовий SSD Samsung 870 Evo на 500Гб обійшовся всього у 697грн. Дякую Foxtrot за можливість зекономити.
Сергей Павлов рекомендує цей магазин

Купив: Ноутбук G5 KD (KD-52EE123SD), Замовлення №388702

Покупал ноутбук по полной предоплате, всё быстро отправили на следующий же день(заказ вообще делал в воскресенье после 6 вечера и со мной были на связи аж до 8-9 пока оформлял и оплачивал заказ) Ноут за свой ценник отличный, батарея при просмотре видео на минимальной яркости в режиме энергосбережения 4часа продержала Видяха не греется выше 80 стрессе , проц, увы, до 95 и в троттлинг, даунвольтинг недоступен на этой модели. В целом всего хватает для работы и игр Магазин и ноут рекомендую
Sergei Kozenko рекомендує цей магазин

Купив: Apple 20W USB-C Power Adapter Original, Замовлення №59671

Купив зарядний блок другу на день народження. Замовлення було виконано чітко. Товар відповідає якості