Корпус Deepcool MATREXX 55 MESH PWM 2F (DP-ATX-MATREXX55-MESH-PWM-2F)

Характеристики
ігровий Midi-Tower E-ATX / ATX / MicroATX / Mini-ITXМатеріал корпусу: загартоване скло, стальUSB на передній панелі: 1xUSB 3.0, 2xUSB 2.0 ... Дивитися усі
Написати відгук про товар
всі (4)
відгуки (2)
питання (2)
Дизайн
Сподобалось: + низька ціна + добре продуваєтся + доволі просторий влізе люба відеокарта і майже все СВО + багато місця під кабель менеджмент
Не сподобалося: - пилові фільтри низької якості (і чистити їх не дуже зручно) - передню панель знімати треба обережно , щоб не видерти кабелі які до неї кріплятся - погано оброблений (шороховатість елементів, ) - кріплення для ХДД неможна демонтувати чи передвинути. - відеокарта не вставала , щось китайці наплутали (довелося вигинати місце де заглушки)
Досвід використання: кілька днів
за свою ціну хороший корпус , має недоліки і по якості відразу віє китайом але і ціна відповідна. якщо вам потрібен бюджетнй варіант з хорошим охолодженням та щоб влізло любе залізо , то це хороший варіант.
Фото Корпус Deepcool MATREXX 55 MESH PWM 2F (DP-ATX-MATREXX55-MESH-PWM-2F) від користувача Игорь
Коментарі (0)
Сподобалось: Задовільна ціна.
Не сподобалося: Відсутність справжніх фільтрів проти пилу, можливість демонтажу місць для хдд, спереді 140мм вентилятор з помірно широким корпусом може не стати буде мішати передня панель
Досвід використання: рік і більше
Всім привіт, хотів би вам трошки расказати про матрекс 55меш. Звісно якщо вам не дуже важливо що обирати візьміть його це непоганий китаєць якого можна взяти. Але всім іншим я рекомендую пройти його так як він спереді і знизу немає нормальних фільтрів проти пилу. Ті що є можу зупинити тільки анаконду но не пил. Також мінус це відламні заглушки для відеокарти, но за такі кошти кращого не очікуєш.
Коментарі (0)
5 грудня 2020 р.
Хтось в курсі, який ампераж у цих вертушок? На сайті виробника інфи, на жаль, немає, на самих вентиляторах теж.
Відповіді (2)
5 грудня 2020 р., 15:11
Naz
0,23А
20 травня 2021 р., 21:32
Test UA
Учитывая, что в корпусе модели Deepcool MATREXX 55 MESH PWM 2F будут использоваться также вентиляторы собственного производства компании Deepcool, у которых в зависимости от модели номинальный ток составляет от 0.11 A до 0.24 A с погрешностью ±10%.
22 липня 2020 р.
Какие здесь предустановлены вентиляторы? 3-pin, 4-pin? Насколько я понимаю что-то вроде этих https://hotline.ua/computer-kulery-i-radiatory/deepcool-xfan-120/ ? Или получше? Корпус без вентиляторов стоит примерно на 225 грн дешевле (как-раз цена этих же 2 вентиляторов)
Відповіді (4)
22 липня 2020 р., 20:45
Naz
4 пин ШИМ
22 липня 2020 р., 23:52
Юрий
Брать с этими двумя 4пин вентиляторами имеет смысл если сразу планируется переставить передний на вытяжку из верхней зоны. Вариант с двумя такими вертушками на выхлоп вытянет очень многие сборки. В этом случае выгодно взять этот вариант. Тем более что эти вертушки выходят менее 115грн за штуку.
23 липня 2020 р., 13:48
YurOK відповів на коментар Юрий
Получается таки выгоднее эта модель тогда. Уже есть 4 вентилятора плюс эти два то получится: 3 на вдув, 3 на выдув. Спасибо.
Показати всі відповіді