Корпус Vinga GAIA

Характеристики
ігровий / мультимедійний Mini-Tower MicroATX / Mini-ITXМатеріал корпусу: акрил / металUSB на передній панелі: 1xUSB 3.0, 1xUSB 2.0, HDMI, ... Дивитися усі
Опис
Вільний простір усередині корпусу Vinga GAIA зможу зайняти материнські плати Micro - ATX і Mini - ITX форм-факторів, а також процесорний кулер не вище 16 см і відеокарта не довше 393 мм. Крім цього, конструкція передбачає два 3.5 "відсіку і 4 х 2.5", а під впровадження вентиляторів охолодження реалізовано наступний розподіл: зверху - 2 х 120 мм або 1 х 140 мм, на фронтальній панелі 3 х 120 мм, а ззаду вже закріплений 1 х 120 мм. У той же час, фізичні розміри корпусу Vinga GAIA рівні 395 x 205 x 380 мм, вага 4,2 кг, а зовнішня панель роз'ємів рясніє 1 x USB 3.1, 1 x USB 2.0 і Audio портами.
Написати відгук про товар
всі (4)
відгуки (3)
питання (1)
14 травня 2022 р.
Хочу запитати сюди стане бп Cooler Master 500 v2? І чи він дістане до всіх конеткорів на материнці b460m pro4?
Відповіді (2)
15 травня 2022 р., 01:41
Мертвий ринок ПК
стане та дістане. але корпус оверпрайс за акрил у бічній кришці
16 травня 2022 р., 11:15
all27
звичайно встане будь-який, вони стандартні
Дизайн
Сподобалось: Внешний вид Жесткость конструкции Внешний вид внутренеего пространства Наличие демпферов в отсеке для БП Много места под укладку проводов
Не сподобалося: Окно Контроллер кулеров питается от молекса
Досвід використання: кілька днів
Собрал в данном корпусе ПК другу,сборка не вызвала не каких трудностей,все красиво,кабеля прячутся,родной кулер не слишком шумный,материалы корпуса достаточно качественные,ничего внутри не гнется,обе крышки закрываются четко и легко. Так же очень приятно выглядит тоннель в нижней части корпуса,край его элегантно закруглен. О том что не понравилось: окно в крышке... выглядит несуразно и расположено оно "не там" где должно быть,компоненты в него толком не видно. Было круто если например для этого корпуса отдельно бы продавалась крышка с закалённым стеклом. Не считая окна корпус вызвал исключительно положительные эмоции,я бы рекомендовал его к покупке)
Коментарі (0)
Оцінка товара
Сподобалось: 820грн цена:)
Не сподобалося: видеокарта уперлась в стенку... норм..
не знаю... кому-то может и нравится но я расстроен тем что видеокарта в упор в итоге корпус без боковой стенки оставил
Фото Корпус Vinga GAIA від користувача Hhhgf
Фото Корпус Vinga GAIA від користувача Hhhgf
Коментарі (6)
23 березня 2020 р., 15:48
ostman
лол, а що ти розраховув у minitower з трьохслотовою картою і нижнім блоком? тут достатньо на задню стінку подивитись де аж 4 виріза під псі-е карти щоб зрозуміти що місця такій товстій відеокарті буде мінімум.
25 березня 2020 р., 18:03
Мертвий ринок ПК
снимите крепления для 2,5-дюймовых дисков - будут как раз 2 дырки для воздуха, и установите передний нижний вентиль, должно стать немного лучше. а так конечно это слегка предсказуемо
7 листопада 2020 р., 19:36
Ladislaus
На самом деле) тоже мечтал об компактной, средне-мощной сборке в этой винге, но вижу, придётся поглядеть на варианты, где карту хоть вертикально можно воткнуть, для избежания такого кринжа)
Сподобалось: ціна, дизайн.
Не сподобалося: якість матеріалів.
Досвід використання: кілька днів
Мабуть це найдешевший корпус формату micro-ATX з хорошим продуванням. Однозначно мені сподобався його простий дизайн, в якому немає нічого зайвого, але є все необхідне. При цьому ніякої підсвітки, що для мене плюс. До переваг можно віднести: хороше продування, наявність пилових фільтрів, багато місця для вкладання кабелів, багато місця для встановлення вентиляторів, наявність вбудованого реобасу для підключення п'яти вентиляторів. До недоліків: тонкий метал, акрилове вікно, в деяких місцях погані стики різних деталей, комплектний вентилятор має 3-pin конектор. Підсумовуючи: для мене це найкращий корпус за свою ціну. На мою думку, краще б вони відмовилися від комплектного вентилятору, при цьому знизивши ціну, або більш ретельно підігнавши деталі між собою. Не зважаюци на все це, корпус буде дуже хорошим вибором.
Коментарі (0)