O2 PROJECT
Каталоги товарів O2 PROJECT
Популярні товари O2 PROJECT
Останні відгуки про товари O2 PROJECT
Сподобалось:
Підтримка PD 20V
Велика ємність (222 Вт-год)
Ціна на момент придбання (2000 грн / $50)
Окремі контролери на дві групи портів
Швидко заряджається
Не перегрівається при заряджанні/розряджанні максимальною потужністю
Досить легко розбирається
Не сподобалося:
Зараз завищені ціни через надмірний попит
Фактична ємність значно нижча від заявленої виробником
Інформаційний дисплей міг би бути більш інформаційним
Досвід використання:
кілька місяців
Завдяки підтримці PD 20V від цього павера можна заряджати переважну більшість сучасних ноутбуків. Навіть якщо ноут не підтримує заряджання через Type-C порт - можна скористатися спеціальними перехідниками з Type-C на DC необхідного розміру.
Повністю заряджений YT-2030 втратив лише дві поділки індикації (з 10) після заряджання батареї ноутбука Acer Swift 1 SF114-34 від 20% до 100%.
Цей павербанк дозволяє використовувати швидке заряджання навіть якщо до нього під'єднано більше одного споживача (Chotech B664 так не вміє). Тобто, можна під'єднати ноутбук у порт Type-C і ще пару пристроїв у чорні порти Type-A і при цьому на порту Type-C вихідна напруга усе одно становитиме 20В, а не впаде до 5В, як у багатьох інших бюджетних паверів великої ємності.
Щоб розібрати цей павербанк достатньо відкрутити 4 гвинти під гумовими ніжками та ще 4 гвинти всередині корпусу. Ніякого клею тут ніде немає, що дуже полегшить вам життя при потребі його ремонту.
Від 65-ватного зарядного пристроя цей павер заряджається від 0 до 80% лише за дві години й при цьому не перегрівається.
При розряджанні максимальною потужністю він видає лише 74% від заявленої ємності (у Chotech B664 цей показник становить 91%).
Анімації інформаційного дисплея здаються цікавими тільки при першому увімкненні, а далі починаєш розуміти, що ти просто щоразу втрачаєш кілька секунд свого часу на очікування доки закінчиться та анімація і нарешті стане видно відсоток заряду. При цьому самі відсотки заряду відображаються з кроком аж у 10%, а не у 1%.
При заряджанні споживання ніколи не падає до 0, навіть при досягненні 100% заряду. Для експерименту протримав на зарядці цей павер аж 18 годин, але споживання так і не впало нижче 1.5 Вт (див. останнє фото), хоча воно кожні кілька годин і знижувалось десь на 0.1 Вт після падіння приблизно до 1.5 Вт. Чи то він так повільно добирає заряд, чи то аж стільки споживає підсвітка інформаційного дисплея (вона не вимикається під час заряджання/розряджання) - мені сказати важко, адже заміряти напругу безпосередньо на акумах та споживання самого дисплея я не пробував.
Чи був цей відгук корисним для вас?
4