Каталог товарів
Київ
UA
Каталоги товарів Samsung
Відео на популярні товари Samsung
Останні відгуки про товари Samsung читати всі відгуки (10923)
Вчора
Оцінка
5.0
відмінний вибір
Бьістрее чем мой старьій 860Про по всем параметрам
Не сподобалося:
пока недостатков не найдено
Досвід використання:
кілька годин
Вьіложил фото сравнения старого диска и нового под Board Asrock B660M, CPU i3-12100F,RAM 16Gb Виртуал под андроид студио открьівается в 1,5-2 секундьі :)
PM9A1860Pro
Чи був цей відгук корисним для вас? 0
Коментарі (0)
25 вересня 2022 р.
Оцінка
4.4
хороший вибір
Не рекомендую
Дизайн
Зручність використання
Дисплей
Швидкість роботи
Час роботи
1. Матовий корпус, а не блискучий хром - замануха для кожної сороки. 2. Добре, що зберегли ширину і спосіб кріплення ремінців то і старими можна користуватися. 3. Нарешті зробили синхронізацію налаштувань із хмарою. 4. Всі пишуть за час роботи хоч мені вистачає з головою. Думаю тут варто уточнити, що я його ставлю на зарядку при кожному зніманні (коли йду у ванну чи спати). Пробував спати з ним - не сподобалося.
Не сподобалося:
1. Ґумовий, чи з якогось подібного матеріалу, ремінець хоча попередник мав шкіряний, який не закинув у шухляду після декількох днів користування. 2. Датчик на дні тепер не в одній площині з дном (трішки випирає) і тому якщо хоча б трішки затуго затягнеш ремінець то це грозить слідом на руці. Бачу, що такий дизайн почали використовувати у всіх наступних моделях і дуже цим невдоволений бо тепер не факт, що братиму новіші моделі від цього виробника. Поверніть як було! Або, хоча б, на худий кінець, зробіть варіанти з плоским і опуклим дном. 3. Інколи бувають підвисання при прогортуванні екранів за допомогою безеля. 4. Досі не зробили світлу тему оформлення додатка для управління цим ґаджетом. 5. Циферблати із складними анімаціями відображаються як порожнє місце у списку циферблатів при його зміні через годинник. 6. Фітнес програма, яка копає, щоб рухатися - це, звісно, супер але нерідко вона не може відловити чергове повторення при виконанні однієї із запропонованих вправ. У найгіршому випадку (хоч це і буває вкрай рідко) так взагалі не може відловити початок виконання вправи тому приходиться натискати кнопку для відхилення виконання вправи коли вже її виконав. 7. Таке враження, що кількість реальних кроків множиться на якийсь коефіцієнт, а то їх щось значно більше. 8. Сподівався, що хоча б цю модель якось подружать із бездротовою зарядкою для телефона але ні - знову окрема зарядка, так ще й зарядка від попередника не підходить. 9. Знову блок зарядки не роздільний із кабелем. Звісно, кабель можна намотати на блок коли це все десь везеш але було б добре якби зарядки були аналогічним телефонним. Все таки зараз всі боряться за зменшення їх різновидів, які Apple любить плобити, але у цьому випадку і Samsung не пасе задніх. 10. Не знаю чи то за того випуклого датчика на дні чи то якийсь специфічний метал використовується у корпусі але у мене десь після року використання на місці контакту годинника із шкірою з'явилося якесь червоне пʼятно на шкірі. Після відмови використання годинника десь на місяць і використання різних мазів те пʼятно зникло і десь через тиждень використання годинника повернулося знову, але після повторення процедури воно ще не поверталося за останніх декілька місяців.
Досвід використання:
рік і більше
Брав на заміну старішій моделі тому враження подані у порівняні з нею. Чесно кажучи хотів згадати побільше позитивних моментів але щось не вийшло хоч і користування не приносить значного дискомфорту. Проте попередник був зручнішим однозначно!
Чи був цей відгук корисним для вас? 0
Коментарі (0)
25 вересня 2022 р.
Оцінка
4.6
відмінний вибір
Дизайн
Швидкість роботи
Екран
Час роботи
Камера
4 летняя поддержка обновлений, есть поддержка 5G, хорошая камера
Не сподобалося:
пластиковый корпус
Досвід використання:
кілька днів
приобретал по цене прошлогоднего А52, хороший проц, удобно лежит в руке, нет всяких "челок", просто аккуратный вырез под камеру
Фото  undefined  від користувача neomaster3Фото  undefined  від користувача neomaster3
Чи був цей відгук корисним для вас? 0
Коментарі (0)
24 вересня 2022 р.
Оцінка
2.8
задовільний вибір
Не рекомендую
Охолодження
Обігрів
Керування
Догляд
Додаткові можливості
- Доступна ціна; - Із безпосередніми функціями справляється нормально.
Не сподобалося:
- Зовнішній блок: при роботі часто розганяється-гальмує, а не працює у деякому сталому режимі. Вентилятор та захисна решітка пластмасові. - Внутрішній блок: корпус сильно клацає від температурних перепадів; горизонтальне регулювання потоку обмежене; світлодіодна індикація занадто яскрава; вентилятор на мінімумі надто шумний, всі команди підтверджує гучним писком (але писк відключається разом із дисплеєм), індикація режиму – виключно температура або аварійний код. - Пульт керування: по зовнішньому вигляду, зручності користування. - Інструкція: неймовірно багато інформації, що відноситься до якихось інших моделей (чи комплектації даної), плутанина, а основних даних просто немає (наприклад, яка мінусова температура вулиці допускається при роботі). Під "капотом" внутр.блока повна монтажна схема максимальної "комплектації" (із іонізатором, "плазмою", Wi-Fi, додатковими термодатчиками, провідним керуванням і чимось ще) замість фактичної-реальної.
Досвід використання:
рік і більше
При охолодженні чи нагріві внутрішній та зовнішній блоки постійно змінюють інтенсивність режимів роботи. Тобто при досягненні потрібної температури вони занадто сильно скидають оберти, а коли розганяються знову, цей акустичний перепад відчувається дуже сильно – абсолютно не годиться для нічного режиму, та й вдень викликає дискомфорт. У режимі осушування мінімальний режим вентилятора трохи нижчий за інші режими, тому міг би використовуватись вночі, але кондиціонер не звертає увагу на виставлену температуру (хоч 17°, хоч 30°) і працює безперервно, виморожуючи кімнату. ПУЛЬТ: - не має годинника, тому таймери запуску та зупинки треба виставляти відносні, вираховуючи відстрочки запуску чи зупинки. У "правильних" пультах можна встановити конкретний час доби для запуску чи зупинки, тобто абсолютні значення. - не відображає кут нахилу "закрилка", а положень є аж 15 – клацайте праву сторону відповідної кнопки пульта і підбирайте оптимум. - мав би бути із термодатчиком для зворотного зв'язку (на платі пульта є місце для датчика, а ззаду корпуса пульта відповідні щілини). - корпус зроблений дуже неякісно – необхідно обробляти напильником чи наждачним папером. - індикація рівня вентилятора постійно плутає – 3/6/9 символів ">". - головні цифри температури виглядають просто жахливо. - суміщена кнопка температури (+/-) та кнопка керування закрилком (коливання/ручний підбір). Горизонтальне регулювання внутр.блока не дозволяє направити потік в обидві сторони "широким віялом", а тільки вліво/центр/вправо і виконано механічно дуже погано і ненадійно. Після вимкнення охолоджування, між пластинами теплообмінника вн.блока залишаються сконденсовані краплі води і застоюються, сприяючи появі цвілі/грибка. Просушувати у режимі "вентилятор", в ідеалі, треба десь годину. При знятті фільтрів вн.блока, їх можна порвати об гострі краї пластин теплообмінника. Там же знаходиться термодатчик, закріплений по принципу: "якось всунули і тримається – згодиться".
Чи був цей відгук корисним для вас? 0
Коментарі (0)
22 вересня 2022 р.
Оцінка
1.0
поганий вибір
Не рекомендую
Місткість
Стиральная машина не плохая, красивая.
Не сподобалося:
Ржавеет очень быстро буквально через полгода уже началась корозия на лицевой панели. Очень плохое качество покраски.
Не могу рекомендовать этот това для покупки .
Фото  undefined  від користувача коля ивановФото  undefined  від користувача коля иванов
Чи був цей відгук корисним для вас? 0
Коментарі (1)
Вітаю! Шкодуємо, що Ви зіткнулися зі складністю при використанні пристрою, а саме ржавчиною, рекомендуємо звернутися в технічну підтримку компанії Samsung за номером гарячої лінії 0 800 50-20-00. Технічний чат: https://www.samsung.com/ua/support/chat/ Там зможуть підказати можливі варіанти вирішення даної ситуації.
Відповісти
22 вересня 2022 р.
Оцінка
4.6
відмінний вибір
Дизайн
Швидкість роботи
Екран
Час роботи
Камера
Дизайн, колір, швидкість роботи. Багато пам'яті + ще можна поставити карту пам'яті. Загружала багато різних програм і ігор, все працювало супер.
Не сподобалося:
Камера. Хоть пишуть, що камера 64Мп, але мені вона не подобається. В моєму, попередньому, Samsung A30S, камера була краща.
Досвід використання:
кілька місяців
Якщо брати в цілому, то Samsung є Samsung. Перепробувала різні моделі, але вже багато років залишаюсь вірною цій компанії. Сподіваюсь, що і в середньому сегменті, Самсунги будуть завжди кращі.
Чи був цей відгук корисним для вас? 0
Коментарі (0)
21 вересня 2022 р.
Оцінка
4.8
відмінний вибір
Якість зображення
Дизайн
Комфорт при тривалій роботі
Регулювання положення екрану
Набір і компонування портів
Eyes saving mode Тонкі бічні та верхня рамки Досить зручно добиратися до портів Верхня частина корпусу металева
Не сподобалося:
Розташування кнопки управління ззаду Товстий!
Досвід використання:
кілька місяців
Завдяки металу до верхньої частині корпусу можна приліпити веб-камеру на магніті - зручно! Можна було зробити товщою нижню рамку і розташувати джойстик-кнопку управління спереду.
Чи був цей відгук корисним для вас? 0
Коментарі (0)
21 вересня 2022 р.
Оцінка
4.0
хороший вибір
Стабільно висока швидкість
Не сподобалося:
Надто висока робоча температура, як для SATA SSD. Не підійшов для неттопа.
Придбав для заміни M.2 SATA диска в неттопі, який дуже грівся і мав уже за три роки використання чимало поганих секторів. Через 2 місяці роботи з диском Samsung 860 PRO 256 GB комп'ютер почав "завмирати", напевне, далося взнаки надмірне нагрівання (55-60 град) в тісному корпусі. Вирішив проблему, повернувши попередній M.2 SATA (з поганими секторами), але причепив до нього радіатор для більшої надійності. Можливо, в традиційному системному блоці цей Samsung проявив би себе краще, а так - нехай буде як зовнішній для бекапів. Щоправда, є ще ймовірність, що в неттопі недобрий порт SATA для дисків 2.5'', але я спеціально це перевіряти не став...
SSD накопичувач Samsung 860 PRO 256 GB (MZ-76P256BW)
Чи був цей відгук корисним для вас? 0
Коментарі (2)
Вітаю! Температура нагріву до 70° є нормальною для роботи SSD. Якщо більше, тоді можливо задіяти додаткову систему охолодження.
Відповісти
Вчора, 14:27
Владлен Лозинський
На модерації
"Температура нагріву до 70° є нормальною для роботи SSD" - це стосується саме SSD Samsung 860 PRO 256 GB? Бо знайомі електроніки стверджують, що для більшості 2.5" SATA SSD 55 град - це гаряче...
Відповісти
21 вересня 2022 р.
Оцінка
5.0
відмінний вибір
Стабільна швидкість, яка не залежить від заповнення диска
Не сподобалося:
-
Досвід використання:
рік і більше
Використовую як зовнішній диск для швидкого бекапу робочого SSD.
SSD накопичувач Samsung 860 PRO 512 GB (MZ-76P512BW)
Чи був цей відгук корисним для вас? 0
Коментарі (0)
21 вересня 2022 р.
Оцінка
4.8
відмінний вибір
Дизайн
Швидкість роботи
Екран
Час роботи
Камера
Удобно в руке , быстро действие на очень даже , камера не ультра ну очень адекватно, вообще все подходит
Не сподобалося:
Акб мог быть немного больше , возможно нужно смотреть plus версию
Досвід використання:
кілька місяців
Чи був цей відгук корисним для вас? 0
Коментарі (0)
...розгорнути

Часті питання про бренд Samsung

Скільки відгуків про товари Samsung залишили користувачі Hotline?

Скільки товарів бренду Samsung представлено на Hotline?

Які каталоги бренду Samsung популярні на Hotline?

Новинки та очікувані товари Samsung 2022

Популярні товари бренду Samsung серед користувачів Hotline

Популярні лінійки бренду Samsung