Каталог товарів
Київ
UA

Швейна машинка електромеханічна Janome Decor Excel Pro 5124

Всього пропозицій: 8
ціни: 15 599 16 128 грн
Характеристики
Швейна машинка електромеханічнаТип човника: горизонтальнийКількість операцій: 24Кількість типів строчок: 24 ... Дивитися усі
Опис
Гарний стильний дизайн у відмінному поєднанні з компактними розмірами і невеликою вагою електромеханічної швейної машинки Janome Decor Excel Pro 5124 вам неодмінно сподобаються своєю практичністю і зручністю в експлуатації. У Janome Decor Excel Pro 5124 встановлений горизонтальний тип човника, що є незаперечною перевагою для швейної машини, оскільки не потрібно регулювати натяг нижньої нитки, а заправка нитки не викличе особливих труднощів. Велика кількість різних операцій і можливості прокладання найрізноманітніших типів строчок є ще однією перевагою Janome Decor Excel Pro 5124. Посилений нижній транспортер забезпечить більш якісне просування грубих тканин, а унікальна можливість повного його відключення створить необхідні умови для операцій штопання і квилтинга.
Написати відгук про товар
Про товар
Де купити  (8)
Де забрати  (2)
Відгуки  (4)
Загальна оцінка
На основі 4 відгуків
5.0
Показати:
всі (4)
відгуки (4)
питання (0)
Empty Star
Empty Star
Empty Star
Empty Star
Empty Star
Оцінка товара
Сподобалось: Петля автомат с доступными настройками для разных сторон петли. Позиционирование иглы. Хороший набор лапок в комплектации. Не нужно докупать. Классный дизайн. Строчки отличные.
Не сподобалося: Ничего
Досвід використання: рік і більше
Я, профессионал со стажем десяти лет. Шью на промках. Взял эту машинку для петель. Жалко, что один вид, но отлично выходит. Зиг-заг на трикотаже супер. Бифлекс строчит без проблем. Позиционирование иглы — просто супер. Очень удобно.
Чи був цей відгук корисним для вас? 6
Коментарі (0)
Empty Star
Empty Star
Empty Star
Empty Star
Empty Star
Оцінка товара
Сподобалось: Приємний і функціональний дизайн, відділення для аксесуарів, стартовий набор лапок і чималі можливості для подальшого апгрейду :) при цьому досить проста у використанні - підходить для новачків.
Не сподобалося: Інструкція містить лише загальну інформацію, тож для поглибленого використання (наприклад для специфічних лапок, подвійних голок і т.д знадобляться гугл, навчальні відео і курси шиття:)
Досвід використання: кілька тижнів
Чи був цей відгук корисним для вас? 3
Коментарі (0)
Empty Star
Empty Star
Empty Star
Empty Star
Empty Star
Оцінка товара
Сподобалось: 1. топовая модель электромеханики Janome 2. хорошая комплектация, удовлетворит даже привередливых швей 3. очень хорошее качество строчки 4. абсолютно достаточное для шитья количество программ и строчек
Не сподобалося: пока не выявлены
Досвід використання: кілька місяців
Долго разбирался в вопросе и изучал матчасть (IXBT "Выбор швейной машины для дома" и спец. форумы). Данная модель Janome последняя (верхнего уровня) электромеханика - без процессора. Выбор петель не такой широкий как у машинок на микропроцессоре - но это классика механики в которой уже нет "детских" болезней машинок с процессором, узлы доведены до ума и достаточно надёжны. Машинка выбиралась для долгосрочного использования.
Чи був цей відгук корисним для вас? 11
Коментарі (0)
Empty Star
Empty Star
Empty Star
Empty Star
Empty Star
Оцінка товара
Сподобалось: ровные строчки, хорошо подает любую ткань, в наборе идет куча лапок
Не сподобалося: нет
замечательная машинка! с ней одно удовольствие шить. ткань идет легко что толстая что тонкий шифон. Никаких нареканий нет.
Чи був цей відгук корисним для вас? 6
Коментарі (1)
6 березня 2016 р., 03:37
Ман Сергей
Делал жене подарок на прошлое 8 марта, она в восторге от этой машинки. Сборка реально на высоком уровне, в шитье особо не понимаю, но строчка не хуже, чем у фабричной вещи. Теперь подбираю оверлок этого производителя.
Відповісти