Каталог товарів
Київ
UA

Стабілізатор напруги РЭТА НОНС-7500 Breeze

Характеристики
Стабілізатор напруги сімісторний (9 ступенів регулювання)Потужність: 7500 B·АВихідна напруга: 220 ± 8% B ... Дивитися усі
Написати відгук про товар
Про товар
Відгуки  (1)
Загальна оцінка
На основі 1 відгука
5.0
Показати:
всі (1)
відгуки (1)
питання (0)
Empty Star
Empty Star
Empty Star
Empty Star
Empty Star
Оцінка товара
Сподобалось: Малі розміри, тихий в роботі, легкий в підключенні, інформативний цифровий екран
Не сподобалося: Дуже повільно реагує на перепади напруги, мабуть, треба було брати "Штиль". Нагрузку менше 0,5кВт - не показує на індикаторному табло. Постійно горить 0,0кВт.
В цілому, непоганий стабілізатор за таку ціну. За перший місць роботи уже встиг мене врятувати від перенапруги в мережі - було 330В - стабілізатор відключився. Якщо Ви надієтесь на те, що Ви ним вирівняєте напругу Вашого сусіда, який "варить забор" - то краще глянути в сторону "Штиль" або щось посерйозніше.
Чи був цей відгук корисним для вас? 5
Коментарі (3)
24 грудня 2011 р., 13:49
Про скорость реакции - смешно :) У тиристора (семистора) 20мс Любого соседа с любым забором за пояс заткнет )) Все зависит от того, какой мощности нагрузку ВЫ повесите на выходе и напряжения на входе. Надо было инструкцию почитать, а сосед тут не причем. Со своими задачами справляется согласно заявленных производителем параметров (все же не Китай) Иногда попадаются с глючной платой микроконтроллера, но гарантия все покрывает...
Відповісти
16 березня 2012 р., 19:56
Ви мали з ним практику? А то у мене зовсім протилежні твердження по відношенню до того, що Ви пишете. Мова іде не про те, що він "не вирулить" 180В після "сусіда", а про те, що він постійно гуляє по відношенню до вхідної напруги із своїм гістирезисом. Для прикладу, у мене постійно завищена напруга - 240-260В. Так ось, у нього є такий "тупий" момент, коли він пригає стабілізувати в сторону 225-228В, а потім буквально переключається в сторону 214В. Звісно, Ви будете розповідати, що ці показники є допустимими нормами відхилення згідно технічнлї специфікації, але коли це на практиці приводиться в такі "прижки" - то інколи думаєш, краще б він уже нічго не стабілізував. Списати ці всі косяки на "брак" - можна, але не в Україні. P.S: Глючність мікроконтролера впливає тільки на інформацію на дисплеї чи в загальному на процес стабілізації?
Відповісти
23 грудня 2012 р., 14:59
"Для прикладу, у мене постійно завищена напруга - 240-260В. Так ось, у нього є такий "тупий" момент, коли він пригає стабілізувати в сторону 225-228В, а потім буквально переключається в сторону 214В" Ну все правильно, у него ступенек мало. Все у Вас работает правильно, не волнуйтесь :)
Відповісти