Каталог товарів
Київ
UA

Калібратори - порівняння ТОП 5 популярних моделей

Datacolor SpyderX Pro (SXP100)
7 293 – 8 800 грн
Datacolor SpyderCube (SC200)
2 035 – 2 200 грн
Datacolor SpyderX Elite (SXE100)
12 375 – 13 200 грн
Datacolor Spyder4Pro (S4P100)
немає пропозицій
Datacolor SpyderCapture Pro (S4CAP100)
немає пропозицій
Товарів: 5
Datacolor SpyderX Pro (SXP100)
Datacolor SpyderCube (SC200)
Datacolor SpyderX Elite (SXE100)
Datacolor Spyder4Pro (S4P100)
Datacolor SpyderCapture Pro (S4CAP100)
Діапазон цін
7 293 – 8 800 грн

6 пропозицій

2 035 – 2 200 грн

2 пропозиції

12 375 – 13 200 грн

2 пропозиції

немає пропозицій
немає пропозицій
Товар доданий на Hotline
14 травня 2019 р.
3 липня 2013 р.
30 березня 2023 р.
3 липня 2013 р.
3 липня 2013 р.
Тип
Тип
калібратор монітора
Калібратор фотокамер
Калібратор монітора
Калібратор моніторів
Калібрувальний комплекс (камера + монітор)
Опис
SpyderX Pro швидкий, точний і простий у використанні інструмент для калібрування монітора. Неперевершена технологія колориметрии. Створений за результатами багаторічних досліджень, SpyderX Pro абсолютно новий, більш точний спосіб вимірювання кольору. Наша інноваційна технологія цветоізмерітельная технологія з використанням лінз відрізняється більш високою світлочутливістю і більш досконалими датчиками, дозволяючи вам отримати значно точніше відтворювати кольори, баланс білого і детальне збереження тіні на екрані. Інтуїтивно зрозуміле програмне забезпечення. Чи потрібна вам швидке калібрування або професійно налаштований колірний профіль, SpyderX пропонує вам прості у використанні рішення. SpyderX Pro пропонує калібрування в один клік і покроковий інтерфейс. SpyderX Pro також пропонує інтерактивну допомогу на кожному кроці. Калібру всі ваші монітори. SpyderX Pro дозволяє калібрувати безліч ноутбуків і настільних моніторів і підтримує новітні технології відображення, тому ви можете бути впевнені, що ваші кольори завжди точні, незалежно від того, на якому з ваших комп'ютерів або дисплеїв ви работа.SpyderProof до і після С функцією SpyderProof ви побачите різницю до і після калібрування своїми очима. Всього один клік дозволяє порівняти кольору монітора до і після калібрування і оцінити найбільш важливі нюанси. Це можна зробити за допомогою спеціальних зображень Datacolor або завантажити свої улюблені фотографії. Контроль навколишнього освітлення. SpyderX Pro оснащений вбудованим датчиком зовнішньої освітленості, який може вимірювати освітленість вашого приміщення протягом дня, дозволяючи вам регулювати яскравість і контрастність дисплея до ідеального рівня. Програмне забезпечення може або попередити вас про необхідність повторної калібрування, або зробити це автоматично, використовуючи призначені для користувача профілі в залежності від рівня освітленості. SpyderX Pro має 5 рівнів регулювання зовнішнього освітлення. Аналіз ефективності монітора Важливо знати, наскільки ефективно ваші монітори працюють з кольором. За допомогою функції аналізу дисплея SpyderX Pro ви зможете краще зрозуміти кольору, яскравість, контрастність, гаму, тональний відгук і точку білого ваших моніторів.
За допомогою SpyderCube Ви зможете створити для Ваших фотографій унікальний, індивідуально розрахований баланс белого.Он забезпечить спектрально нейтральні колірні дані про Вашу фотосцене навіть при безлічі джерел кольору з різними температурами. Також він допоможе Вам скорегувати найтонші деталі в світлі і тінях.
Можливість калібрування в один клік майстром. Підтримка кількох моніторів. Моніторинг навколишнього освітлення та перемикання профілів. Порівняння 'До і після' калібрування. Інструменти відображення та аналізу. Вибір параметрів калібрування: не обмежено (будь-які комбінації гами, балансу білого та яскравості). Багатофункціональна панель керування калібруванням. Попередній перегляд зображення перед друком. Video & Cinema Calibration Targets. Калібрування проектора. Точне налаштування паралельних дисплеїв
Spyder4Pro можна використовувати для калібрування одного або декількох моніторів, ноутбуків, проекторів, телевізорів, пристроїв iPad і навіть iPhone (для калібрування телевізорів необхідно придбати додаткове ПЗ). Він підтримує монітори на базі технологій LCD, LED, OLED, CRT, DLP та інших. Якщо до комп'ютера підключено кілька моніторів, відкалібрувати їх все також не складе труднощів. Унікальність Spyder4Pro в тому, що він може відкалібрувати всі підключені пристрої відповідно до заданого колірним профілем.
повний набір для зйомки і перегляду зображень у правильному, оригінальному кольорі. Він містить всі необхідні інструменти для управління кольором з початку до кінця процесу роботи з зображенням.