Каталог товарів
Київ
UA

Безфосфатний пральний порошок Persil Автомат Color 8,1 кг (9000101428230)

Характеристики
Безфосфатний пральний порошокПрання: автоматичне прання, ручне прання, напівавтоматБілизна: кольоровеТип тканини: для всіх тканин (крім вовни і шовку) ... Дивитися усі
Опис
Безфосфатний пральний порошок Persil Автомат Color 8,1 кг (9000101428230) призначений для прання кольорової білизни. Він може використовуватися для всіх видів тканин, крім вовни та шовку, і для будь-якого способу прання будь то машинна автоматична або ручна. Швидко і повністю розчиняючись у воді, засіб глибоко проникає вглиб волокон тканини, внаслідок чого ефективно видаляє забруднення і стійкі плями. При цьому воно не пошкоджує структуру волокон і зберігає первісний колір одягу протягом великого числа прань. Крім того, речі насичуються приємним ароматом і свіжістю, яка зберігається тривалий час. Застосування безфосфатного прального порошку Persil Автомат Color 8,1 кг (9000101428230) слід виконувати згідно з інструкцією до пральної машини. При завантаженні 5 кг сухої білизни середньої забрудненості і воді середньої жорсткості його витрата на один цикл складає 150 грам.
Написати відгук про товар
Про товар
Відгуки  (3)

Характеристики

Товар додано: квітень 2021 р.
Бренд: Persil
Тип: Безфосфатний пральний порошок
безфосфатний засіб: є
органічний засіб: немає
Прання: автоматичне прання, ручне прання, напівавтомат
Білизна: кольорове
Прання дитячого одягу: немає
Тип тканини: для всіх тканин (крім вовни і шовку)
Вага, кг: 8,1
Об'єм, л: немає
Додатково: Засіб для прання, Який Забезпечує бездоганно результат та Досконалий чистоту білизни. ВІН допомагає відаляті даже найбільш стійкі пляма, що не пошкоджуючих при цьом волокна тканини. Persil з технологією Deep Clean Plus * Глибока пронікає у волокна тканини для потужного відалення плям, а ефект Активна Свіжість дарує довготрівалу Свіжість, Ніби Щойно после прання.
Особливості
Відбілювач: немає
Кондиціонер: немає
Ополіскувач: немає
Плямовивідник: є
Ароматизатор: немає
Товар на сайті бренду: https://www.persil.ua/uk/home/%D0%BF%D1%80%D0%B...
Характеристики Persil Автомат Color 8,1 кг (9000101428230) та комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару безпосередньо на сайті обраного магазину перед придбанням (замовленням).
Експертні поради щодо вибору товарів Засоби для прання