
Іноді здається, що різдвяно-новорічний настрій, як подарунок від Святого Миколая – зрідка отримують ті, кому вже виповнилося 18 років. Якщо перегляд улюблених фільмів та мандарини не спрацювали, у нас є ще 7 способів, як додати щастя у передсвяткові дні.
Новорічна ялинка
Кажуть, що новорічний настрій з'являється, як тільки починаєш прикрашати ялинку. Просто повірити в це твердження складно, тож доведеться перевіряти на практиці. Найскладніше – вибрати стиль новорічного дерева, яке, до речі, може бути не тільки традиційно зеленим. На Хотлайн є блакитні, білі, золотисті та сріблясті, та навіть червоні ялинки та сосни.
Щодо прикрас, хіт цієї зими – банти. Можна повісити один величезний на верхівку, чи кількома маленькими прикрасити гілочки. Якщо банти не викликають захоплення, ми маємо ще три цікаві ідеї.
1. Спробуйте прикрасити ялинку іграшками з екоматеріалів: дерево, натуральний текстиль, шишки та сухофрукти. Натуральні відтінки та м'які тони створять відчуття тепла та домашнього затишку.
2. Використайте іграшки одного, максимум двох кольорів, наприклад, білі та сині, білі та срібні кулі. Монохром має стильний вигляд, а відтінки білого асоціюються зі сніжною зимою. Якщо замість одного з кольорів додати на ялинку прозорі кришталеві та скляні прикраси – вийде легке та світле новорічне дерево.
3. Тренд останніх років – мінімалізм, тому ялинку можна прикрасити лише одними сяючими гірляндами. Якщо все ж таки не уявляєте свято без ялинкових прикрас, розвісьте їх по стінах, на ручки меблів, штори та вікна. Та не забудьте про новорічні фігури, наприклад, чарівні гноми будуть дуже доречні.


Шкарпетки для подарунків
З ялинкою впоралися, тепер час подарунків. До речі, ви розкладаєте їх в шкарпетки чи залишаєте під ялинкою?
Найкраще святкове рішення – якщо подарунки будуть скрізь: коробки в кольоровому папері чудово знаходити під ялинкою, а шкарпетки незамінні для маленьких сюрпризів, дрібничок або солодощів.
За традицією шкарпетки для подарунків вішають на камін, але вони готові затишно влаштуватися на спинці стільця, ручці дверей або нижніх гілках ялинки.
Новорічний лайфхак: шкарпетки оцінять не лише малюки. Дорослі радіють подарункам, знайденим у них, навіть більше, ніж діти.


Різдвяний вінок
Вважається, що різдвяний вінок над порогом оберігає оселю, приваблює до неї щастя, добробут та достаток. А якщо ще один вінок покласти у центр святкового столу або на комод – радості та новорічного настрою стане тільки більше.
Найкраще зробити вінок власноруч, адже для цього не потрібні якісь особливі інструменти. Знадобляться справжні ялинові гілки або штучна хвойна гірлянда, дріт та невеликі іграшки для декору. Але якщо рукоділля не для вас, у нашому каталозі різдвяних вінків понад 60 моделей – є з чого вибрати.
Подарунковий варіант – вінок у спеціальній дерев'яному упакованні, з таким можна сміливо йти у гості та радувати господарів.


Електрогірлянди
Електрогірлянди – найкраще рішення для наших сірих зим, коли за вікном найчастіше туманно та волого, а мороз та сонце залишилися лише у спогадах. Щоб створити відчуття свята та гарного настрою, гірлянд знадобиться багато. Повісьте різноколірні вогники не тільки на вікні та ялинці, нехай мерехтять і на стінах, і над ліжком, і на меблях.
Гірлянди бувають не тільки в одну лінію, а і як бахрома, штора або сітка, фігурні у вигляді ялинки, оленів та новорічних іграшок. Колір вогників теж можна вибрати на свій смак: білий різних відтінків, теплий жовтий, блакитний та зелений, червоний та рожевий, моделі з RGB світінням.
Залежно від місця, де висітиме гірлянда, вибирайте вологозахищену модель для вулиці, яка не боїться дощу та снігу, або інтер'єрну, для приміщень.
Звертайте увагу на спосіб підключення. Зазвичай гірлянди працюють від мережі, акумулятора або батарейок. Є гірлянди, які можна підключити за допомогою USB, наприклад, у power bank, або в мережу за допомогою перехідника.
Порада для настрою: знайдіть у смартфоні фото, які ви любите, роздрукуйте та прикріпіть на одну з міцних гірлянд. Нехай найкращі моменти минулого сяють і надихають загадувати бажання на майбутнє попри все.


Свічки
Хочете розслабитися після робочого дня та відпочити від передсвяткової метушні? Найкращим помічником стануть свічки. Вони створюють тепле м'яке світло та настрій самі по собі, а разом зі спеціальними ліхтариками – це ідеальний та, головне, безпечний тандем. А тим, хто все ж таки побоюється відкритого вогню, стануть у пригоді LED-свічки, які хоч і працюють на батарейках, але світять як справжні.
Шукаєте гарне доповнення до різдвяного декору? Родзинкою будь-якого столу стануть свічники. Святкове рішення – свічники золотистого та сріблястого кольорів, вони одразу нададуть кімнаті урочистості.
Подобаються приємні запахи? Для створення новорічного настрою вибирайте моделі з ароматом хвої, кориці чи цитрусових, вишні, яблук чи мускатного горіха. Безпрограшний варіант – свічки з ароматом випічки, але нічого не зрівняється із запахом справжнього імбирного печива, яке зроблено власноруч.


Новорічний посуд
Якщо вже ми заговорили про смачненьке – для новорічного столу стане в пригоді посуд у стилі Christmas Collection. Погодьтеся, будь-яка страва буде смачною, а сервірування святковим, якщо використовувати тарілки з Сантою та блюда у формі ялинки, сніжинки або вінка.
Не любите яскраві тарілки? Нехай посуд буде однотонним. Створити настрій легко за допомогою декору: використовуйте святкові скатертини та тематичні серветки, яскраві стрічки, свічки та букети, витончене столове приладдя та келихи.
А чашки у різдвяному стилі не лише допоможуть влаштувати тематичне чаювання, а й стануть гарним подарунком рідним та друзям.Така чашка завжди має секретну силу, яка буде дуже доречною сумним туманним ранком або морозного вечора після важкого дня. Її сила в коханні, адже зігріваючи руки об її теплі боки, ми обов'язково згадаємо дружні або сімейні посиденьки за новорічним столом, і відчуємо себе трішки щасливішими.


Сніг та музика
Звісно, напередодні свят хочеться справжньої зими. Та на жаль, Різдво й Новий рік ми здебільшого зустрічаємо без снігу. Чи можна це якось змінити?
Хоча сніг у великих кількостях вміють створювати тільки снігові гармати на Буковелі, мікрозавірюху реально влаштувати вдома за допомогою снігової кулі. Один рух, і блискучий сніг розлітається над казковим будиночком або смішним сніговиком. Приємно, особливо коли за вікном +5°С та дощ.
Ще непогано рятують ситуацію штучний сніг чи іній, особливо в аерозолі. З їх допомогою можна намалювати на вікні будь-які візерунки, і найкраще доручити це завдання дітям.
Якщо снігу немає за вікном – нехай він буде у вашому плей-листі, у цьому допоможе відома Let It Snow. Цікавий факт: автор пісні, американський поет та музикант Семмі Кан, написав її спекотного липневого дня. Додайте до списку відтворення Jingle Bells, It's Beginning to Look a Lot Like Christmas та Magic Moments – настрій гарантовано стане святковим.
А найвдалішій варіант – завантажте кілька варіантів «Щедрика» Миколи Леонтовича. Вперше цю пісню виконав студентський хор у Києві 25 грудня 1916 році в університеті імені Св. Володимира. У 1922 році різдвяна мелодія вперше прозвучала у Карнегі Холі в Нью-Йорку. В 1936 році була написана англійська версія слів, і тепер англомовну версію колядки «Carol of the Bells» співають на Різдво на всіх континентах.


Автор: Карабута Наталія