Якщо сказати просто, зарядні станції – це великі ємні зовнішні акумулятори. Вони заряджаються від мережі, накопичують енергію, а потім віддають її за потреби. Такий power bank має чудовий бонус – на корпусі є панель з розеткою 220 та інші потрібні роз'єми. Такий формат стане у пригоді для айфона, для ПК, для ноутбука з телевізором та кухонних гаджетів.
Почати вибір варто з визначення необхідної потужності. У сучасних моделей номінальна потужність буває різна: 1000 Ватт вистачить газовому котлу, купити зарядну станцію 700 Вт можна для ноутбука, 500 Вт достатньо для життя смартфона.
А якщо шукаєте помічницю на кухню, для холодильника, щоб підключити мікрохвильову піч, чайник, тостер, мультиварку – не обійтися без дуже потужного гаджета не менше ніж на 2 кВт, а краще 3 кВт.
Ще одне важливе питання під час вибору гарної моделі – скільки коштує зарядна станція. Тут все також залежить від її потужності та ємності. Чим більші ці параметри – тим дорожчим буде придбання. Ціна дешевих пристроїв стартує від 3 тисяч гривень, найкращі та відповідно дорожчі моделі коштують близько 150 тис. гривень.
Якщо ви вирішили купити зарядну станцію, уточніть, скільки форматів зарядки вона підтримує і які. Зручно, якщо вона заряджатиметься не тільки від стандартної розетки AC 230В, а потоваришує і з сонячною панеллю, щоб перетворювати безкоштовну енергію сонця в електрику.
Формат для авто – живлення від автомобільного прикурювача. Так, це довше, але під час поїздки може стати незамінним помічником. Для електромобілів варто використовувати додаткову зовнішню батарею СЕО текст Зарядні станціївеликої ємності.
Усередині кожної моделі працює батарея, яка зроблена за своєю технологією. Тип батарей та їх хімічний склад визначає їх ефективність, довговічність та безпеку. Якщо ваше завдання – купити зарядну станцію , не нашкодивши ні собі, ні екології, вибирайте пристрої з літій-залізо-фосфатним акумулятором. У нього довший термін служби, такі моделі безпечніші, надійніші, краще переносять мороз, спеку. Також звертайте увагу на термін служби батареї. Стандартний мінімум – 2000+ циклів..
Перед тим, як вирішити, яка зарядна станція вам потрібна, визначтеся з її ємністю. Це ключовий показник, який вказується у Вт*год. Чим вище ємність акумулятора, тим більше енергії може накопичити, тим довше він зможе працювати без підключення до розетки.
На другому місці – що саме ви плануєте заряджати. На третьому – час заряджання.
Наприклад, у Bluetti EB70 ємність 716 Вт*год, потужність 1000 Вт. Вона зарядить iPhone 14 близько 40 разів. А що з приводу техніки, яка потребує постійного живлення? У середньому сучасний телевізор споживає 130 Вт*год – заряду вистачить на 5 годин роботи. Скільки коштує зарядна станція номінальною потужністю до 1000 Вт? Такі пристрої досить бюджетні, їх можна купити за 20 тис. гривень.
Якщо шукаєте гаджет для дому чи великої квартири – радимо замовити модель потужністю від 5 кВт та більше. Так, такі моделі мають високу вартість. Така зарядна станція коштує 100–150 тис.грн. Якщо бюджет обмежений, їх краще купувати на виплат або кредит. Також інтернет-магазини нерідко проводять хороші акції, де можна вигідно придбати зарядні станції для телефону, роутера, стовпчиків, інших портативних гаджетів.
Крім потужності та ємності пристрою, важливий час, за який пристрій зарядиться. Коли електрика у квартирах Києва, Харкова може подаватись на одну-дві години, це ТОП параметр. Час безпосередньо залежить від ємності батареї та потужності джерела живлення. Чим більша ємність батареї – тим довше вона може заряджатися.
Хочете швидше? Шукайте модель, яка підтримує Quick Charge. Такі пристрої – лідери у рейтингу популярності, але це збільшує їхню вартість. Якщо гаджету потрібно провести біля розетки 1,5-2 години, а номінальна потужність 2-3 кВт, така зарядна станція коштує від 50 тис. гривень. У каталозі Хотлайн є фільтр «час зарядки», радимо скористатися ним, коли ви вирішите купити зарядну станцію.
Не забувайте читати відгуки покупців – власників. З їх допомогою ви можете дізнатися важливі нюанси, порівняти умови експлуатації зі своїми, визначитися з вибором і придбати потрібний пристрій.
На сайті hotline.ua представлено понад 600 різних моделей від 150 брендів. Звичайно, лідирують EcoFlow та Bluetti. Купити зарядну станцію цих брендів через відключення світла довелося багатьом мешканцям України. Пристрої від американських брендів Анкер і Jackery – також гідні варіанти з адекватною ціною. Є моделі Choetech виробництва Китай, вони трохи дешевші від середньої ціни по ринку.
Зробити правильний вибір допоможе таблиця порівняння характеристик вибраних товарів. Додаєте товари, що сподобалися, до порівняння, а сайт наочно покаже, в чому вони схожі, і чим відрізняються.
Хочете, щоб покупка була недорогою? Хотлайн підкаже найвигіднішу пропозицію щодо кожної моделі. А ще графік динаміки цін – він є на сторінці кожного товару. З його допомогою ви легко зможете підібрати найвигідніший момент для покупки.
Назва товару | Середня ціна товару |
EcoFlow DELTA 2 Max (EFDELTA2Max-CN) | від 50645 грн |
EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU) | від 30415 грн |
BLUETTI AC180P | від 35000 грн |
EcoFlow DELTA 2 Max (EFDELTA2Max-EU) | від 54261 грн |
EcoFlow RIVER 2 Pro | від 21095 грн |
Якщо сказати просто, зарядні станції – це великі ємні зовнішні акумулятори. Вони заряджаються від мережі, накопичують енергію, а потім віддають її за потреби. Такий power bank має чудовий бонус – на корпусі є панель з розеткою 220 та інші потрібні роз'єми. Такий формат стане у пригоді для айфона, для ПК, для ноутбука з телевізором та кухонних гаджетів.
Почати вибір варто з визначення необхідної потужності. У сучасних моделей …