Каталог товарів
Київ
UA

мікрофонна радіосистема для смартфона BOYA BY-M1V6 Lightning

Характеристики
мікрофонна радіосистема для смартфонаДіапазон частот: 2,4 ГГцРобочий діапазон, м: 60 ... Дивитися усі
Написати відгук про товар
Про товар

Характеристики

Товар додано: червень 2023 р.
Бренд: BOYA
Тип: мікрофонна радіосистема для смартфона
Діапазон частот: 2,4 ГГц
Робочий діапазон, м: 60
Мікрофон: вбудований у передавач
Штекер: USB Type-C
Розміри, мм: 40 х 39 х 18 мм (передавач), 38 х 23 х 11 мм (приймач)
Вага, г: 18 г (передавач), 10 г (приймач)
Комплектація: Два бездротові мікрофони • один приймач Lightning • два хутряні вітрозахисти • чохол для зберігання • скріпка • два кабелі Type-C
Опис: Boya BY-M1V6 – це ультра легкий та компактний подвійний бездротовий мікрофон для iPhone, який забезпечує високу якість звуку та стабільність передачі сигналу на відстані до 60 метрів. Завдяки цифровій бездротовій системі на частоті 2.4ГГц, ви можете бути впевнені у кришталево чистому звуку та надійній роботі навіть на великих відстанях. Завдяки вбудованому мікрофону та системі шумоподавлення, мікрофон Boya BY-M1V6 забезпечує чистий та прозорий звук. Він виключає статичні шуми, обриви звуку та ефективно усуває сторонні шуми, спричинені вітром чи диханням. Крім того, ви можете підключити зовнішній мікрофон для ще більш професійного звуку. Вбудований акумулятор забезпечує до 6 годин роботи кожного передавача з мікрофоном, а додатковий роз'єм Type-C на приймачі дозволяє заряджати свій телефон навіть під час запису.
Характеристики BOYA BY-M1V6 Lightning та комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару безпосередньо на сайті обраного магазину перед придбанням (замовленням).
Експертні поради щодо вибору товарів Мікрофонні радіосистеми