Іра Біляк рекомендує цей магазин
3 січня 2024

Купив: Ноутбук HP ENVY 16-h1055cl (7H3N8UAR), Замовлення №Ноутбук HP ENVY 16-h1055c

Чудове обслуговування, підбір товару, гарна ціна. Замовляла ноутбук HP, задоволена на 100%. Дякую! Магазин рекомендую.
Відповідь представника «iTMag»
Добрий день! Нам надзвичайно приємно отримувати такий зворотний зв'язок від наших клієнтів. Приємного користування та до нових зустрічей.
Paradox рекомендує цей магазин
30 грудня 2023

Купив: Ноутбук HP Victus 15-fa1093dx (7N3S2UA), Замовлення №545520

Ноутбук працює відмінно, відправили швидко, все відповідає заявленим характеристикам, тож магазин можу рекомендувати.
Відповідь представника «iTMag»
Добрий день! Нам надзвичайно приємно отримувати такий зворотний зв'язок від наших клієнтів Приємного користування та до нових зустрічей.
Дмитрий Бучек рекомендує цей магазин
28 грудня 2023

Купив: Ноутбук ASUS ROG Strix G16 G614JV (G614JV-AS73), Замовлення №993531

Не сподобалося: наявність, повернення товару, фіскальний чек

Спасибо Кириллу, нашел мне альтернативный ноутбук на мои нужды.
Artvd рекомендує цей магазин
27 грудня 2023

Купив: Apple iPad 10.2 2021 Wi-Fi 64GB Space Gray (MK2K3), Замовлення №965666

Купляв на подарунок. Відправили швидко, товар в фірмовій упаковці, чеки та гарантія заповнені повністю. Все працює добре. Можу рекомендувати магазин.
Vitalik Tarasenko рекомендує цей магазин
26 грудня 2023

Купив: Ноутбук GIGABYTE G5 KF (KF5-G3US353SH), Замовлення №Номер заказу: 565578

Все було швидко та добре. Я рекомендую магазин ITMag, доя всіх покупців.
Саша Катревич рекомендує цей магазин
21 грудня 2023

Купив: Ноутбук Lenovo IdeaPad Flex 5 14ABR8 (82XX0036US), Замовлення №610863

AnastasiiaPanchenko рекомендує цей магазин
20 грудня 2023

Купив: HP Victus 15-fa1093dx, Замовлення №956955

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Швидко зв'язалися, запропонували рівноцінну заміну аби не чекати на замовлений товар. Все добре
Vad Sar рекомендує цей магазин
16 грудня 2023

Купив: Ноутбук ASUS TUF Dash F15 FX517ZC (FX517ZC-WS51), Замовлення №994968 - 15/12/2023

Iryna Zhuravkevych рекомендує цей магазин
15 грудня 2023

Купив: Машинка для стрижки Xiaomi Riwa RE-6305, Замовлення №965045

Андрей Геннадич рекомендує цей магазин
15 грудня 2023

Купив: Ноутбук HP Victus 15-fa1093dx (7N3S2UA), Замовлення №783697

созвонился заранее, уточнил все интересующие моменты благодаря очень толковому оператору Александру. приехал, включили ноут, поклацали, проверили, купил. Ещё договорились с менеджером о бесплатной замене ОЗУ (сегодня проверим поменяют или нет). в общем магазин очень хорош! цены, обслуживание клиента, сервис. Лично я доволен, огромное Вам спасибо)