Ціна збігалась із заявленою на hotline
Anton Duzenko не рекомендує цей магазин
12 лютого 2018

Хотів купити: ASUS RX560-4G-EVO

Заявленная цена не соответсвует действительности
Свадебный Фотограф Графов не рекомендує цей магазин
2 жовтня 2017

Хотів купити: 1060

на хотлайне одна цена в магазине другая.
Руслан Андрушко не рекомендує цей магазин
17 липня 2017

Хотів купити: Видеокарта rx 570

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, видача товару на складі, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину

Делал заказ. по одной цене.. когда пришлось до оплаты (перезвоинили) сказали что цена совсем дургая.. на 1500грн дороже )) я откзалася
10 березня 2017

Хотів купити: Триммер Remington MPT3800 косметический, Замовлення №13

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину, видача товару на складі

Сделал заказ на тример 09,03,(точнее еле сделал, сайт виснет). Перезвонили дето через час, цена не актуальна(сказали не успели обновить прайс, сегодня захожу цена таже), оказалось в 1.5 раза дороже.
Delfin не рекомендує цей магазин
7 червня 2016

Хотів купити: Веб-камера GEMIX F9 blue, Замовлення №1929

Сподобалося: відповідність ціни, видача товару на складі, відвантаження товару

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину

Сделал заказ через корзину, заполнил при этом все необходимые свои данные. Даже никто не перезвонил.. Удачи, отдавайте дальше деньги на рекламу.
Відповідь представника «Товаровоз»
Добрый день, мы приносим Вам свои извинения за доставленные неудобства. Для решения вопроса просим написать Ваш контактный номер телефона на нашу почту - tovarovoz@ukr.net. Благодарим за понимание.
Товарищ Сашко рекомендує цей магазин
27 січня 2016

Купив: Материнская плата GIGABYTE GA-Z97P-D3

Не сподобалося: видача товару на складі, відвантаження товару

LUCKY не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
16 січня 2016

Купив: Клавиатура CODEGEN KB-1808 slim (1808/B/USB) 1808busb\\\\Мышка LOGITECH Wireless Mouse M185 SWIFT GR, Замовлення №1010359

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, видача товару на складі, відвантаження товару

Гарантию переслали по почте срок гарантии увеличили до 36 месяце за это поклон вам земной.
26 січня 2016 Відповісти
Роман не рекомендує цей магазин
28 квітня 2015

Заказал на сайте у них, позвонили пости сразу, но цена не соответствовала. Отказался.
Alex Nikitin рекомендує цей магазин
21 квітня 2015

Ну, не знаю - мне повезло. :) Быстро перезвонили, согласовали время. Подъехал, забрал. Расположен магазин удобно, времени на всё ушло минимум. Единственно попросил, чтобы подтверждение о заказе и на почту приходило.
Yauhen рекомендує цей магазин
25 лютого 2015