akfuttug рекомендує цей магазин
2 квітня 2023

Купив: Електрогриль притискний Tefal GC724D12, Замовлення №2386

Відверто кажучи, вельми переживала за своє замовлення, бо з цим прродавцем вперше співпрацювала, та й покупка грилю від тефаль це не зовсім дешева справа, але все пройшло добре. Я отримала свій заказ вчасно як і обіцяли, новий без ушкоджень, в заводській упаковці. В посилку також вклали гарантійку і чек. Я задоволена.
hot-point2424 рекомендує цей магазин
31 березня 2023

Купив: Варильна поверхня електрична Bosch PVW851FB5E, Замовлення №2380

ціна як на сайті, поверхня відповідає опису, документи надали
Олександр1234 не рекомендує цей магазин
27 березня 2023

Хотів купити: Прально-сушильна машина автоматична LG F2DV5S8S2TE

правка була "в наявності" при замовленні пообіцяли перетелефонувати, но видалили пралку з сайту, після наступного дзвінка повідомили що можуть доставити но цінв буде значно вищою
Apavluk рекомендує цей магазин
21 березня 2023

Купив: Мікрохвильовка Whirlpool AMW 4900 IX, Замовлення №2368

На сайті мікрохвильовка Whirlpool AMW 4900 IX була у наявності. Коли зателефонував за хвилину мені цю інформацію підтвердили і сказали, що можуть забронювати її під мене, поки я зможу дістатися до точки видачі. Коли приїхав, мікрохвильовка вже чекала на мене на столі видачі. При мені вскрили коробку виробника і зробили перевірку. Магазин і його сервіс залишив у мене найпозитивніше враження.
gelliiikkk рекомендує цей магазин
15 березня 2023

Купив: Посудомийна машина Siemens SN615X03EE, Замовлення №2351

Жодного зауваження до роботи магазину не маю. Дякую за позитивний доствід покупки такої габаритної техніки, подібне в мене вперше) Дякую!
Vova Go не рекомендує цей магазин
10 березня 2023

Купив: Встраиваемая посудомоечная машина Siemens SN63HX46VE, Замовлення №01.09.2022

Юра Бандурский не рекомендує цей магазин
27 жовтня 2022

Хотів купити: Стиральная машина Electrolux EW8W261BU, Замовлення №2115

Откровенно наплевательское отношение к клиентам несколько раз до и после заказа звонил,обещали перезвонить о наличии товара,но не перезванивали,хотя товар на сайте присутствует.
Евеліна Яценко рекомендує цей магазин
9 жовтня 2022

Купив: Вытяжка кухонная ELICA HIDDEN IX A60

ввічливий менеджер, швидкий зворотній звязок, відправили одразу
Yuliia Win рекомендує цей магазин
7 жовтня 2022

Купив: Bosch BFL554MS0

Мікрохвильовку дуже швидко доставили до дому і навіть піднесли до квартири, що для мене вперше - респект продавцеві.
Русалина рекомендує цей магазин
6 серпня 2022

Купив: Духова шафа електрична Bosch HBA334YSO

Залишила заявку на сайті і отримала дзвінок від магазину. У консультації потреби не була, бо заздалегідь обрала те, що хотіла, тому просто оформили покупку. Духова шафа така як в описі, модель та характеристики відповідно заявленим.