Ціна збігалась із заявленою на hotline
Артем ЗП не рекомендує цей магазин
2 вересня 2024

Купив: 365 нових історій на ніч, Дивовижні казки перед сном, Велика книга чарівних історій на ніч, Кораліна, Замовлення №19269208

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Ivan Ilin не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
29 грудня 2023

Хотів купити: Генрі Кіссинджер - Дипломатія

Купив книгу в Букві у Ретровіллі. Книга зовсім не дешева. Коли зняв вдома плівку, то помітив, що ушкоджена суперобкладинка. Книгу купував на подарунок, тому настрій зіпсували. Позвонив в магазин, попросив поміняти. Там відповіли, що запитають у директора і не перетелефонували, що було очікувано. Прошу просто обміняти книгу на цілу.
Дякую! Все замінили без проблем!
29 грудня 2023 Відповісти
Anton Zheltvay не рекомендує цей магазин
7 грудня 2023

Хотів купити: № 19338724

Номер замовлення № 19338724: Замовлення не було виконано. Декілька разів переносили відправки посилаючись на військові дії. Пройшло більше року. Ні грошей ні книжок. Але як бачимо, магазин продовжує функціонувати та заробляти гроші, кинувши людей на 1000 грн сертифікату Епідтримка
Christina Cooper рекомендує цей магазин
30 жовтня 2023

Купив: Кінчай! Твоє право на задоволення , Замовлення №23693520

Моє перше замовлення і все пройшло чудово. Книгу швидко відправили, гарно запакували.
Svitla.S не рекомендує цей магазин
16 травня 2023

Купив: Книги, Замовлення №22617566

Заказала 4 книги, оплатила як потрібно, від одної відмовилась зразу, бо була пошкоджена, за неї мені повинні були повернути гроші ( не повернули, бо вона коштувала меньше ніж 155грн.) Інші три отримала в строк, але дві з трьох були пошкоджені, корінці зім‘яті, а в книзі Кіплінга навіть декілька сторінок порвані. НЕ РЕКОМЕНДУЮ! Бережіть свої нерви і гроші!
Dima Dima рекомендує цей магазин
14 квітня 2023

Купив: 1984, Пісня льоду і полум?я. 2 книга, Замовлення №22468153

Зробив замовлення книги "Пісня льоду і полум?я. 2 книга" і ще пару книг для безплатної доставки. Потім побачив відгуки на хотлайн і зрозумів що мої 1000 грн пропали. Але за 2-3 дні до мене прийшла посилка з товаром в ідеальному стані. Все супер. Рекомендую
Valentyna не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
28 грудня 2022

Купив: Книжки, Замовлення №19650024

Сподобалося: фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Майже рік минув як заказ оплатила,але ні книжок,ні грошей,на дзвінки не відповідають((Не купляйте !!!Верніть тисячу гривень або пришліть заказані книжки!!
Ihor Lypkan не рекомендує цей магазин
11 грудня 2022

Купив: Різні книжки, Замовлення №22143374

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Заказував за 1000 грн Є підтримки, товар не отримав, телефон не відповідає, дуже не приємно!
Представник магазину «BUKVA.ua»
Доброго дня! Ваше замовлення зібрано та готово до відправки, про що Вам написали на e-mail 11.12.2022.
12 грудня 2022 Відповісти
Ihor Lypkan відповів на коментар Мельникова Наталья
Через рік? Коли повторно зміг зв\'язатися? Ви рік не брали трубку і не відправляли замовлення!
13 грудня 2022 Відповісти
Вот аналогично!
17 грудня 2022 Відповісти
Ліля Цибровська рекомендує цей магазин
27 листопада 2022

Купив: Художня література

Відгуків багато негативних, які викликали недовіру, але в моєму випадку все було відправлено вчасно, гарний сервіс. Книги прийшли в ідеальному стані.
Надежда Степанюк рекомендує цей магазин
10 серпня 2022

Купив: Книги, Замовлення №21335129-759

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Відправили замовлення через 3 робочих дні, як і обіцяли. Про відправку повідомили смс і на емейл. Відповіли на запитання у вайбері. Відгуки мене налякали, тому вирішила про свій досвід написати. Єдине, що форма оформлення доставки на сайті не коректно працювала з телефону. А так все чудово, рекомендую магазин.
Відповідь представника «BUKVA.ua»
Надія, щиро дякуємо за відгук! Приємного читання! P.S. Над формою оформлення замовлень через моб.версію працюємо.