Olga Iljuk рекомендує цей магазин
6 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 512GB Black Titanium (MU7C3), Замовлення №1300

Завжди купуємо техніку Apple у Yellow. Швидко, ввічливий персонал і ціни найкращі.
Viyacheslav рекомендує цей магазин
6 квітня 2024

Купив: 3 акумулятори та зарядний пристрій DJI Mavic 3 Enterprise Series Battery Kit (CP.EN.00000421.01), Замовлення №56080

Чергова покупка для наших захисників
Роман Белошицкий рекомендує цей магазин
4 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Blue Titanium (MU7A3), Замовлення №900008359

Беру не вперше, влаштовує все…
Ihor1871 рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23 FE SM-S711B 8/256GB Cream (SM-S711BZWG), Замовлення №1261

Ціна добра, телефон європейський, все швидко, задоволений.
Victoria Vlasenko рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Смартфон Google Pixel 8 Pro 12/256GB Bay, Замовлення №1223

Товар відповідає заявлением характеристикам, консультант повідомив про гарантійні строки, дав оглянути товар. Все задовольняє.
Альбина Маслак рекомендує цей магазин
2 квітня 2024

Купив: Apple Watch Series 9 GPS 41mm Midnight Aluminum Case with Midnight Sport Loop (MR8Y3), Замовлення №1152

Дуже все сподобалося. Завдяки хотлайну знайшла, де дешевше і щоб забрати у місті, бо на пошті як перевіряти я без поняття :) Все як в описі. Працівники дуже ввічливі та компетентні у цій справі. Дуже дякую. Годинник мені сподобався, але приготуйтеся його налаштовувати декілька годин, бо поки я розібрала, що там да як, це капець. Доречі, це був подарунок хлопцю і він в захваті. Тому якщо у вашого хлопця ще немає годинника, то рекомендую придбати цей у yellow :)
Fint 11 рекомендує цей магазин
1 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення №1231

Третя моя покупка в цьому магазині, все на вищому рівні
anattoly рекомендує цей магазин
30 березня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Blue Titanium (MU7A3), Замовлення №1229

Все чудово. Рекомендую магазин Yellow
Виталий Хасин рекомендує цей магазин
30 березня 2024

Купив: Чохол-клавіатура для планшета Apple Magic Keyboard for iPad Pro 11" 3rd gen. and iPad Air 4th gen. Black (MXQT2), Замовлення №1224

Надія Вережак рекомендує цей магазин
29 березня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Poco M6 Pro 8/256GB Blue, Замовлення №900008208

Оперативно зв'язалися, на другий день доставили в точку видачі. Сервісом задоволена