Ціна збігалась із заявленою на hotline
sawka Sawks не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
21 жовтня 2022 р.

Хотів купити: Планшет okuitel rt2, Замовлення №78939

Все супер.
31 жовтня 2016 р.

Купив: варочна поверхня та духовка Wirpool

Замовляв комплект-варочна поверхня та духовка. Отримав на складі в той же день. Все було в наявності при тому що колір техніки специфічний. Ціни відповідають заявленим.
26 жовтня 2016 р.

Купив: Посудомойка Bosh SPV50E70EU

Лучшая цена на товар и внимание менеджера Руслана при сервисном обслуживании.
26 жовтня 2016 р.

Хотів купити: Духовка електрична AEG BE301302PM

Сподобалося: видача товару на складі

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, відвантаження товару

Заказал духовой шкаф, ни ответа ни привета. перезвонил сам и оказывается нет в наличии. Не рекомендую
6 жовтня 2016 р.

Купив: BOSGH KGN39VL25

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, асортимент

Відповідь представника «Дім і Техніка»
Дякуємо за вашу думку! В разі, якщо країна походження для Вас важливіша репутації продукції Bosch, ви завжди можете скористатися своїми правами, що гарантуються Законом України "Про захист прав споживачів". З своєї сторони хочемо зауважити, що вищезгаданий бренд дуже піклується про якість своєї продукції, незважаючи від країни або місця сборки. Ми гарантуємо, що ви придбали справжній, а не підробний Bosch і сподіваємось, що легендарна якість Бошу не зіпсує репутації цього бренда і в Вашому випадку.
Гість
Не йдеться про бренд, йдеться про свідоме введення в оману ваших покупців (мене особисто), якби це був мій свідомий вибір, чи росія чи інша країна, проблеми не було б взагалі. З таким сервісом почуваєшся просто обдуреним. Погодьтеся що це дуже неприємно, коли говорять одне а роблять інше! Хочеться вірити Вашим гарантіям, щоб вони знову не перетворилися на обіцянки Ваших менеджерів...
14 жовтня 2016 р. Відповісти
23 вересня 2016 р.

Купив: Духова шафа Bosch hbg43t450, Замовлення №1234

Купили тут духову шафу.Чудовий магазин. Все чітко привезли. Можна прийти і переглянути товари у салоні у Львові. Товари везуть з закордону тому інструкції на українській звісно не буде, але буде на польська або навіть з рос. перекладом. Духова шафа новенька, запакована, комплектація як і описано на офіційному сайті Бош. Рекомендую!
Відповідь представника «Дім і Техніка»
Дякуємо за покупку. Вибачайте за незручності повязані з відсутністю українського перекладу. Найблищим часом зможемо на всю продукцію пропонувати і український варіант. Раді будемо бачити вас знову з наступними покупками.
18 серпня 2016 р.

Купив: Посудомийна машина Bosch SPV43M20EU

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, видача товару на складі, відвантаження товару

10 серпня 2016 р.

Купив: Мікрохвильовка Bosch BFL634GW1, Духовка електрична Bosch HBG634BW1

Не сподобалося: відповідність ціни, сервісна підтримка

Відповідь представника «Дім і Техніка»
Шановний п.Микола чи Іван Петров (у Вас невідповідність імені і логіну)! Дякуємо за те, що обрали наш магазин! Нам дуже шкода, що ви втратили гарантійний талон та накладну. Але жодних проблем нема! В котре просимо Вас по суті: відправте нам будь яким способом (смс , ммс, електронна пошта, тощо) серійні номери техніки (!) для з"ясування автентичності отриманих вами виробів. У випадку підтвердження реалізації техніки через нашу мережу вам в той же день буде надано дублікати гарантійних талонів та товарної накладної. З повагою, адміністрація магазину.
Гість
Уважаемая администрация магазина «Дім і Техніка», очень жаль, что Вы обращаете внимание на своих клиентов только после публикации отрицательных отзывов (можно было до этого не доводить). Сегодня в 17:11 я отправил серийные номера техники на телефон Вашего руководителя - Владимира Михайловича (+38067674**46) при помощи SMS уведомления. Если по каким либо причинам информация к Вам не поступила - публикую информацию которую Вы запросили в открытом доступе: микроволновая печь Bosch BFL634WG1/01 FD:9502 z-nr D06079, духовой шкаф Bosch HBG634BW1 FD 960616/00210 11078544 FTH-EG02. Николай
11 серпня 2016 р. Відповісти
Представник магазину «Дім і Техніка» відповів на коментар anon
Шановний Микола. Ми намагаємося працювати згідно чинного законодавства України . Товар вам було відпущено і надано відповідні документи в обумовлений термін. Якщо настане гарантійний випадок тоді робіть відповідні висновки. Ваші дублікати документів відправлено новою поштою 12.08.2016р. ТТН 20400015606919. Бажаємо більше не губити свої документи. Дякуємо за розуміння.
12 серпня 2016 р. Відповісти
Allstr не рекомендує цей магазин
16 квітня 2016 р.

Хотів купити: Холодильник whirlpool 9151

На сайте указано в наличии, по факту, позвонил - в наличии нет... Не люблю магазины, которые не следят за соответствием сайта и реалий!
19 березня 2016 р.

Купив: Духовка whirpul akr 245 ix

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail

Не сподобалося: сервісна підтримка

Заказали в этом магазине духовку, поверхность и вытяжку. В процессе пользования техникой, был выявлен дефект духовки (не работал ни один из режимов с конвекцией, выбивает автомат ).Обратились в "сервисный центр", который всячески отказывался принимать заявку, в результате долгих переговоров между мной, магазином и сервисом, заявку приняли (2 раза) но мастер так и не появился. Со стороны магазина, никакой поддержки и содействия. Подведу итог : магазин категорически не рекомендую.
Відповідь представника «Дім і Техніка»
Шановна пані Марія! Ми щиро дякуємо Вам за те, що ви зробили покупку саме в нас! Щодо вашого випадку - ми звернулися до директора означеного сервісного центру. За його словами працівники кілька разів намагалися до вас додзвонитися але відповіді не було. Представники сервісного центру і далі готові вирішити цю проблему і чекають на Ваш дзвінок в робочий час. Ми дуже просимо Вас, після остаточної домовленості з ними, передзвонити і до нас за т. (063) 225-43-11 (Сорокін Руслан Олегович). Користуюччись нагодою, наполегливо просимо Вас перевірити такі моменти, що стосуються безпечної експлуатації електродуховки: - розетки живлення повинні бути розраховані на струм не меньше 10 А і ні в якому разіі не китайськи! Інші споживачі до цієї розетки не підключати. - автомати-запобіжники на вході в помешкання повинні мати не меньше 10 А спрацювання. - проводка, підведена до цієї розетки повинна мати перетин провідника від 2,5 мм кв. (мідь). - вилка має входити в розетку туго і надійно триматися в ній. - бажано доручити ці роботи професійному електрику, який також провірить якість заземлення і відсутність "плаваючої" фази. Із своєї сторони ми прикладемо всіх зусиль, щоб дана проблема була вірішена як найшвидше і максимально повно.