Piter не рекомендує цей магазин
19 грудня 2023

Хотів купити: GORENJE AF1700DB, Мультипіч (аерофритюрниця) Gorenje AF1700DB

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Зробив замовлення, передзвонили призначили час доставки , коли мали привезти передзвонили перенесли доставку ще на тридні, Через три дні ситуація повторилась. Незрозуміло, якщо нема товару навіщо морочити голову. . Інші хоч зразу попереджають що треба чекати товар.Не рекомендую.
Ольга Кузнецова не рекомендує цей магазин
13 листопада 2023

Хотів купити: Вертикальний+ручний пилосос (2в1) / Миючий пилосос Philips Aqua Plus XC8349/01

Відповідь представника «pro100market.com.ua»
Добрий день. При обслуговувані юридичних осіб, є певна процедура. Вдячні Вам що ви оформили у нас замовлення. Сподіваюсь що придбаний товар буде Вам служити довго та надійно.
Kirilo_bond рекомендує цей магазин
26 жовтня 2023

Купив: Електрочайник Braun WK 1500 BK, Замовлення №64832

Чудовий магазин з професіональними менеджерами. Особлива подяка менеджеру Денису, який допоміг повністю розібратись з умовами
Helen Boiko рекомендує цей магазин
24 жовтня 2023

Купив: Холодильник з морозильною камерою Whirlpool W7X 82I W, Посудомийна машина Bosch SPV2IKX10K, Духовка електрична Electrolux EOD3C40BX, Замовлення №65653

Всі товари доставили швидко. Товар і упаковка були цілісні, без пошкоджень.
Ирина Безручко рекомендує цей магазин
10 жовтня 2023

Купив: LG F2J6HG0W, Замовлення №№ 36642

Замовляла пральну машину. Передзвонили відразу, сказали про наявність товару, пояснили умови доставки. Назавтра товар вже був відправлений новою поштою і на наступний день доставлений у відділення. Чудова робота!
Оксана Мохначова рекомендує цей магазин
6 жовтня 2023

Купив: Холодильник з морозильною камерою Vestfrost VD 142 RS, Замовлення №36573

Замовляла холодильник Vestfrost VD 142 RS в офіс. Ціна виявилась адекватна. Швидко обробили замовлення, відправили Новою поштою навіть на 1 день раніше, ніж обіцяли. Магазином задоволена, рекомендую.
Vika55 не рекомендує цей магазин
14 серпня 2023

Хотів купити: Дриль Bosch GSB 13 RE (0601217100)

Замовила товар, перетелефонували, погодили умови доставки, сказали, що на наступний день буде відправка. Минуло 4 дні, ні дзвінка, ні повідомлення, нічого. Телефонувала їм, сказали, що до мене не змогли додзвонитись і товар пошкодженний. НАСПРАВДІ НІЧОГО ПОДІБНОГО НЕ БУЛО! ПОВНЕ ІГНОРУВАННЯ КЛІЄНТА, НЕ РАДЖУ ЦЕЙ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН. Втаченний час та сили.
Роман К. не рекомендує цей магазин
9 серпня 2023

Хотів купити: Кулер для воды HotFrost 450ASM

Сделал заказа . Перезвонили что все ок сегодня отправим. И !!!! пропали. Сам звонил сам вызванивал . оказалось не кто не чего оправлять не будет. Сказали что товар поврежден . потерял несколько дней .
Рома Медведенко рекомендує цей магазин
29 червня 2023

Купив: Бензиновий генератор ERGO EGS2800, Замовлення №1

Швидко відправили, все прийшло в комплекті, гарний сервіс!
Anton G не рекомендує цей магазин
30 травня 2023

Хотів купити: DURAVIT 0067310000, Кришка + сидіння Duravit D-code 006731

Сказали що товар є в наявності,зробив замовлення на доставку на завтра ,сижу чекаю її немає ,дзвоню вони кажуть доставки не буде товар пошкоджений і був останній .чому відразу це не сказати ?