Sergey Litvak рекомендує цей магазин
1 серпня 2022

Купив: Midea AF6-12N1C2-I/AF6-12N1C2-O, Замовлення №48768

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

заказывал кондиционер Midea AF6-12N1C2-I/AF6-12N1C2-O. Все отправили в соответствии с заказом. Спасибо Игорю
Oleg83 не рекомендує цей магазин
26 липня 2022

Хотів купити: Духовка hansa boess694097

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Зробив замовлення. Через де який час піднялась ціна. І у них різко пропало з наявності моє замовлення. Не надійні.
graphics не рекомендує цей магазин
7 липня 2022

Хотів купити: WILLER EH50R SPRING

Сподобалося: відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Дмитрий_К не рекомендує цей магазин
28 червня 2022

Хотів купити: Холодильник з морозильною камерою Gorenje NRK6201ES4

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

Natali Sokolova рекомендує цей магазин
28 травня 2022

Купив: Tefal BJ551B10, Замовлення №43627

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Спасибо консультанту и магазину за быстрое обслуживание и качественный товар.
Cas Машовец не рекомендує цей магазин
23 лютого 2022

Хотів купити: Стайлер Philips StyleCare Prestige BHB876/00

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Все бы ничего. Но когда человек отказывается от других предложений интересющего товара, ждет доставку от этого магазина на след. день (хотя была возможность у других приобрести день в день), они звонят за несколько часов до доставки и говорят, что товар поврежден, только сейчас заметили. Это ненормальное отношение к потребителю или халатно относятся к проверке поставок. Спасибо вам большое, т.к. это был подарок на ДР!
Відповідь представника «pro100market.com.ua»
Доброго дня. Просимо вибачення за завдані незручності. На жаль, при транспортуванні товар може бути пошкоджений. Зберігаючи високі стандарти нашого магазину, ми завжди оглядаємо товар перед доставкою та разом зі споживачем.
Alexey Bunykov рекомендує цей магазин
17 лютого 2022

Купив: ELECTROLUX EW6S226SUI, Замовлення №38029

Все на найвищому рівні!!! Вже другий раз замовляю в цьому магазині!!! Всім рекомендую!!!
Олег рекомендує цей магазин
2 лютого 2022

Купив: BOHMANN BH 7786, Замовлення №37591

не первый раз пользуюсь услугами данного магазина обслуживание как всегда на высоте
Светлана Головань рекомендує цей магазин
15 січня 2022

Купив: Стиральная машина ATLANT СМА 60С88

Замовлення було виконано вчасно. Сплачувала 100? наперед. Товар прийшов якісний, без пошкоджень.
Egor Glushnov рекомендує цей магазин
29 грудня 2021

Купив: Hansa FCA582258, Замовлення №37252

Магазин Pro100market быстро доставил, товар который я заказал. Было небольшое повреждение при транспортировке ( не по вине продавца) , но не смотря на это , менеджеры компании быстро решили вопрос, с транспортной компанией и компенсировали ущерб. В итоге я остался доволен, не смотря на да досадную неприятность ! Приятно работать с профессиональной, клиентоориентированной компанией! Сервис на высшем уровне !