Bor970 рекомендує цей магазин
28 липня 2021

Купив: Плита газовая GORENJE GI 6322 WA, Замовлення №17569

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, відвантаження товару

Связался по телефону, выяснил все вопросы с наличием, ценой. Понравилась бесплатная доставка. Сделал заказ. На следующий день отправили. Пришла плита в порядке, уже пользуемся. Гарантийный талон отправил, через 4 дня получил с печатью. Все оперативно. Рекомендую. Одно НО. Письмо с подтверждением заказа приходит от "каталог", а не от магазина. Поправьте, а то несолидно.
Annasmir рекомендує цей магазин
20 липня 2021

Купив: Gorenje BO737E30WG SAMSUNG NZ64H37070K/WT, Замовлення №25529 25590

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, відвантаження товару, сервісна підтримка

Не сподобалося: оформлення замовлення

Осталась довольна покупкой и в особенности доставкой, очень доброжелательные ребята по доставке, все занесли, были очень вежливы, все рассказали по товару.Я осталась очень довольной
Александр Дубас не рекомендує цей магазин
5 липня 2021

Хотів купити: ATLANTIC O`Pro Slim PC 75

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, асортимент

ИЗ 2-Х ПОЗИЦИЙ ЗАКАЗАНОГО МНОЙ И ПОДТВЕРЖДЕННОГО МАГАЗИНОМ ТОВАРА НЕТ ОДНОГО ,КОТОРЫЙ МНЕ НУЖЕН НО Я С ПЯТНИЦЫ ПЕРЕНЕС ЗАКАЗ НА ПОНЕДЕЛЬНИК -ЧТОБЫ ЭТОТ ТОВАР ДОБАВИЛИ !! В ИТОГЕ НИЧЕГО НЕ ДОБАВИЛИ И ДОСТАВКУ 1-ГО В НАЗНАЧЕНОЕ ВРЕМЯ НЕ СДЕЛАЛИ С 18:00-22:00 - МАГАЗИН НЕ РЕКОМЕНДУЮ , ЦЕНА ЗАМАНЧИВАЯ -СЕРВИС НОЛЬ!!!
Serge Lisitz Lysov не рекомендує цей магазин
30 червня 2021

Хотів купити: Холодильник з морозильною камерою KGN39XW326

Два дня подряд звонки с оправданиями, почему не могут доставить заказ. Так не хотеть продать товар - зачем вообще этим заниматься? Не рекомендую.
Leonid-235 рекомендує цей магазин
23 червня 2021

Купив: стиральная машина GORENJE WEI747SDS (UA), Замовлення №23833

Хорошая цена, быстро обработали заказ и быстро доставили товар по Украине
Лариса Михалюк не рекомендує цей магазин
11 червня 2021

Хотів купити: SAMSUNG WW10N64PRPW/UA

Ціна не відповідала заявленій на hotline
Відповідь представника «pro100market.com.ua»
Добрий день. Дякую що звернули нашу увагу на технічний збій. Вже виправили. З повагою Pro100market.com.ua
Андрей Валерьяныч рекомендує цей магазин
10 червня 2021

Купив: Холодильник з морозильною камерою RB38T603FSA

Не сподобалося: оформлення замовлення

Ольга Билан рекомендує цей магазин
1 червня 2021

Купив: Духовка електрична HBJ558YB0Q

Ціна відповідала заявленій. Наявність також. Проконсультували добре. Доставили за 1 день. Дякую працівникам за гарно організовану роботу.
Alina Khomenko рекомендує цей магазин
24 травня 2021

Купив: PHILIPS 5000 SERIES FC955, Замовлення №21922

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Удобно, быстро, дешево!!! Спасибо большое!!! Доставка за черту города оказалась бесплатной чем приятно удивили!!!! Пылесосом PHILIPS 5000 SERIES FC955 довольна, гарантия от производителя!!!!
Oksana рекомендує цей магазин
17 травня 2021

Купив: Стиральная машина WHIRLPOOL AWE 66710, Замовлення №15717

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, відвантаження товару

Товар соответствует заказу. Заказ был доставлен в установленные сроки. Рекомендую