Ціна збігалась із заявленою на hotline
15 червня 2021

Купив: X-Ice Xi3 XL Michelin, Замовлення №1528865

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі

Удобный сайт, хороший ассортимент, возможность доставки как Новой почтой, так и к ним в магазин, где есть шиномонтаж.
allokay не рекомендує цей магазин
22 квітня 2021

Хотів купити: ЛЕГКОВА ЛІТНЯ ШИНА MICHELIN PILOT SPORT PS4 XL 245/45 R18 100Y (ІСПАНІЯ)

Цена на хотлайне 4731, цена на сайте такая же, НО при звонке и заказе, цена товара оказывается 5205 грн. НА ЭТОТ ЖЕ ТОВАР (модель и код товара я не путаю). Оператор рассказал о том, что "цена на сайте не успела измениться и тп...".
Відповідь представника «ШипШина»
Доброго дня! Дякуємо за зворотній зв'язок! Щоб розібратись у ситуації та уникнути в майбутньому повторення, напишіть, коли саме робили замовлення і номер замовлення (якщо такий є).
Denis Stepanovich рекомендує цей магазин
12 серпня 2020

Купив: Літні шини Kormoran Road Performance (205/55R16 94V), Замовлення №1524758

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: замовлення через корзину

Відповідь представника «ШипШина»
Доброго дня! Дякуємо за позитивний та розгорнутий відгук про роботу нашої компанії! Завдяки Вашим відгукам ми стаємо кращими! Звернемо увагу на Ваші зауваження. Гарного дня та міцного здоров'я! Звертайтесь!
Olik Lviv рекомендує цей магазин
23 січня 2020

Купив: Шини корморан road performance

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент, відвантаження товару, сервісна підтримка

Не сподобалося: оформлення замовлення

Перейшла по одних шинах на сайт, але замовила дешевші, бо нокіан за 4 шт вийшов дорожчий ніж хотіла. Говорила з менеджером Вікторією. Помогла з вибором бюджетного варіанту. Про шину розповіла. Забрала замовлення швидко. Покупкою поки довольна. Про шини сказати не можу, ше не їздила.
Відповідь представника «ШипШина»
Доброго дня! Дякуємо за позитивну оцінку та хороший відгук про роботу Вікторії! Шини Kormoran - це дочірній бренд компанії Michelin, саме тому якість в них висока, хоч це й бюджетний варіант. Хай гарно Вам служать. Завжди раді Вам допомогти з вибором! Звертайтесь!
Андрій Заулін не рекомендує цей магазин
26 листопада 2019

Купив: ЛЕГКОВА ЗИМОВА ШИНА KORMORAN SUV SNOW 235/55 R19 105V

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі, повернення товару, сервісна підтримка

Оплатив шини онлайн через сайт, гроші з картки заблокувало. Передзвонили, сказали, що ціна помилкова на сайті і значно вища наспраді, треба доплатити 1580 грн. Відмовився переплачувати. Скасували замовлення. Не рекомендую зв"язуватись.
Oleg Syniashchok не рекомендує цей магазин
4 листопада 2019

Купив: Зимові шини Hankook Winter I Cept iZ 2 W616 (175/70R13 82T), Замовлення №1519827

Не сподобалося: замовлення через корзину

47KARAT рекомендує цей магазин
31 жовтня 2018

Купив: Літні шини Strial Strial High Performance (195/60R15 88V)

Дмитрий Павленко не рекомендує цей магазин
16 березня 2018

Купив: ЛЕГКОВА ЗИМОВА ШИНА KLEBER KRISALP HP3 SUV 215/65 R16 102H, Замовлення №п1000000083

Відповідь представника «ШипШина»
Доброго дня, Дмитро. В першу чергу, дякуємо Вам за відгук. Магазин в Полтаві - це партнерський магазин, тому ціна може відрізнятися від тієї що зазначена на сайті. Але, якщо все гарно порахувати, то ситуація виглядає не так критично. 1. Вартість заміни колеса R16 орієнтовно 90 -110 грн. 2. Якби Ви робили замовлення через інтернет, то ще заплатили б за доставку, а це ще + 55 грн за колесо. 3. Ви маєте БЕЗКОШТОВНУ "Розширену Гарантію", яка вбереже Вас від нецілеспрямованих пошкоджень в майбутньому. А стосовно зникнення відгуку на нашому сайті - це на жаль технічні несправності, з якими ми боремося. Нам завжди важливі відгуки наших клієнтів. Сподіваємося, Ви будете задоволені обраними шинами та гарантією "Унікум"
14 грудня 2017

Купив: Зимові шини GOODYEAR UltraGrip 9 (205/60R16 92H)

Зробив замовлення через зворотній зв'язок. Передзвонили через 10 хвилин. Уточнили деталі. Через добу колеса вже були у мене.
28 липня 2017

Купив: Nexen, Літні шини Nexen N`Blue HD Plus (205/55R16 91V)

Купил комплект в магазине Шипшина в Житомире. На двух оказались дефекты. Их шиномонтаж, который на порядок дороже, подтвердил письменно. Итог: тянули месяц, взятые под гарантию на обмен колеса вернули. Вывод: гарантийные обязательства не выполняют.
Відповідь представника «ШипШина»
Доброго дня! Шановний Олександр, ваші шини були відправлені на експертний аналіз. Було надано заключеня експертизи: шини придатні до подальшої експлуатації.