Ціна збігалась із заявленою на hotline
28 лютого 2015

купляв нові шини та отримав знижку на шиномонтаж, все швидко та якісно, великий вибір, обслуговування на найвищому рівні
1 грудня 2014

Купляв 4 шини з дисками. В нявності були тільки шини, диски дозамовили швидко і без проблем, а головне що при стрибках долара порахували курс на день замовлення (13,75 коли забирав був уже по 16). Шиномонтажні роботи і розвал провели якісно, а також видали карту постійного клієнта. Обслуговування хороше і дійсно відповідає слову "сервіс". В наступні рази планую обслуговуватись тільки там!
10 листопада 2014

Замовляв 4 нові зимові шини R15 195/60 BRIDGESTONE BLIZZAK REVO GZ і 4 залізні диски. Замовлення виконано швидко. Заявлена ціна в інтернет магазині відповіда дійсності, окрім того отримав картку постійного кліента. Задоволений Рекомендую!!
30 жовтня 2014

Не сподобалося: асортимент, повернення товару, сервісна підтримка

Заказал 4 новых шины, пришло 3 новых и 1 б/у натертый, но в протекторе мелкие камешки точно "СЕРВИС"(((, когда заказывал уверяли что производства 2014 года по факту три 2011 и один 2013, перезвонил начали рассказывать как они у них хранятся.Единственное спасибо, что отправили наложенным платежом в Донецкую область! Раньше заказывал в других магазинах не было подобных проблем!
9 грудня 2013

Отличный магазин. Цены на шины нормальные, не завышенные, да и само качество превосходное. Заказываю тут конечно не впервой и как всегда все радует, никогда проблем не было, вообще добросовестная и ответственная компания. В общих словах сервисом очень доволен, и менять на других пока не собираюсь.
29 листопада 2013

В этом интернет-магазине купил колеса R13 175/70 MATADOR MP 52 NORDICCA BASIC 82T. Невооруженным взглядом видно, что в этом интернет-магазине работают профессионалы своего дела. Быстро и по доступной цене подобрали необходимую резину для моей машины. Респект и благодарность всему персоналу.
2 квітня 2012

Не сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення

28 березня 2012

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, видача товару на складі

товара по выставленным ценам нет