Eduard рекомендує цей магазин
31 жовтня 2023

Купив: SSD накопичувач ADATA LEGEND 960 2 TB (ALEG-960-2TCS), Замовлення №7000000189

Цена отличная, а товар соответствует заказу. Хороший магазин, я доволен.
Tetiana Melnyk рекомендує цей магазин
18 вересня 2023

Купив: Фен Remington EC9001, Замовлення №2000008805

Переживала щодо доставки товару з-за кордону, але коробка прийшла ціла, фен повністю відповідає очікуванням. Ціна приємно порадувала, порівняно з цінами в Україні. Дуже задоволена зворотному зв?язку від продавця, який постійно був на зв?язку. Фен прийшов через 8 днів від дати замовлення.
Денис Скакун рекомендує цей магазин
28 серпня 2023

Купив: SSD накопичувач Kingston KC3000 1024 GB (SKC3000S/1024G), Замовлення №2000008367

Купив тут бо ціна була найнижчою на хотлайн. Доставка зайняла приблизно 10 днів як і обіцяли. Упаковка звичайно це щось неймовірне :) диски ссд були просто так кинуті в таку коробку.
Відповідь представника «eurobuy.ua»
Добрий день Дякуємо за позитивний відгук. Для пересилання невеликих товарів польским поштовим оператором використовуються стандартні (одного розміру) коробки. Невеликий товар затискається додатковою перегородкою. До речі, на фото видно її у відірваному, при розпакуванні, вигляді.
У нас в Україні до упаковки посилок значно краще відносяться і коробки є під різні розміри посилок. Ну але товар доїхав цілий і на цім дякую.
29 серпня 2023 Відповісти
У вас SSD , а я заказывал механический жесткий диск, и тоже просто кинули в большую коробку. Никаких уплотнителей и перегородок внутри не было, так и болтался по всей коробке!
12 листопада 2023 Відповісти
Представник магазину «eurobuy.ua»
Добрий день. Треба було надіслати нам фото, щоб ми могли зробити претензію відправнику товару на ваше замовлення.... Ми просимо вибачення за наші фірми підрядники. З повагою eurobuy.ua
13 листопада 2023 Відповісти
Александр рекомендує цей магазин
13 серпня 2023

Купив: Корпус ASUS TUF Gaming GT502 Black (90DC0090-B09000), Замовлення №2000008232

Вибирав новий корпус для пк.В цьому магазині ціна була більш ніж на 1000 грн менше чим в наступному в списку. Замовив, оплатив відразу бо так доставка дешевше. За 9 днів вже отримав. Оглянув на відділенні, корпус має 2 скляні панелі, переживав щоб не побилось. Все ціле. Товар новий. Вже зібрав сьогодні нову збірку. Позитивний досвід. Рекомендую.
Бачу, що сам корпус у них зараз коштує 5 122 грн. Цікаво, у скільки обійшлася доставка такої великої коробки з Польщі?
14 серпня 2023 Відповісти
Александр відповів на коментар dr0
161 грн при оплаті відразу.
15 серпня 2023 Відповісти
Представник магазину «eurobuy.ua»
Дякуємо за позитивний відгук! З питання фіскального чека. 1.Товар продається безпосередньо в Польщі. 2. Польща не має жодного відношення до податкової системи в Україні та законів згідно з якими необхідно мати у Польщі РРО та реєструвати його в українських податкових органах з метою видачі фіскального чека. 3. Замовлені товари доставляються у міжнародних поштових відправленнях лише фізичним особам для власного користування. 4. При надсиланні товару замовнику в Україні відбувається митне оформлення посилки з товаром як на території Польщі та України. Замовник отримує на руки митний документ - декларацію CN 23, де зазначені дані аналогічні як в українському фіскальному чеку. ps За бажанням покупець може самостійно, в порядку ініціативи, зареєструвати свою купівлю у податкових органах України
15 серпня 2023 Відповісти
Art рекомендує цей магазин
2 серпня 2023

Купив: Смартфон Motorola Moto G31 4/64GB Mineral Grey, Замовлення №2000008049

Купляв через цей магазин телевізор ще в 2013 році. Досі працює. Вирішив оновити досвід. Все зробили якісно та швидко як і тоді. Через тиждень отримав смартфон на новій пошті с післяоплатою за приємною ціною. Кумедно, що коробка для транспортування була розміром з системний блок) При нагоді буду користуватись сервісом ще.
Vladimir Kobalt рекомендує цей магазин
28 липня 2023

Купив: Набір торцевих головок з тріскачкою YATO YT-1268, набір торцевих головок з тріскачкою YATO YT-1268, Замовлення №2000007970

Андрій рекомендує цей магазин
18 липня 2023

Купив: Вентилятор Noctua NF-A12X25 PWM, Замовлення №2000007831

Кулер відмінний, але на рахунок беззвучності не погоджусь, тихий абсолютно до 1100 обертів, далі його чути на відстані 1 м. Ціни на площадці крнкурентні, під час оплати враховується вартість доставки по країні, більше нічого не доплачується, всього обійшовся в 1273 в той час що найближча ціна на хот 1450. Доставлено за 6 днів. Одне непорозуміння - коробка 40х45х20 порожня тільки кулер всередині навіщо?. Чек відсутній.
Марк Чайковский не рекомендує цей магазин
12 липня 2023

Купив: Монітор Samsung Odyssey G3 (LS27AG300), Замовлення №2000007573

Відповідь представника «eurobuy.ua»
Добрий день Марк Чайковский. По суті ваших зауважень: В Європі наліпки з енергоефективності клеять тільки на викладений товар. В інших випадках вони зазвичай упаковані в коробку. Стреч плівка - це захист, який використовує виробник при упаковці товару і може бути зім’ятий, тобто структурованим. Також повідомляємо – ми не здійснюємо прокат побутової техніки. Ми не приймаємо вживане обладнання як повернення протягом 14 днів, якщо воно не має дефектів. Ми поставляємо товари безпосередньо від виробника і ніколи не розпаковуємо, бо замовлений товар безпосередньо поставляється від виробника поштовому оператору для митного оформлення та доставки замовнику в Україні. У разі пошкодження товару, його невідповідності пропозиції, ми завжди здійснюємо повернення, заміну або гарантійний ремонт. Так як монітор був у використанні ви можете повернути його по гарантії за свій рахунок. В залежності від експертизи виробника буде прийнято рішення. Якщо монітор відповідає технічним параметрам - товар буде повернуто.
Щось не видно що не здійснюєте прокат зважаючи, що монітор приїхав в б/у стані. Навіщо мені відправляти його на гарантійне обслуговування , якщо за ті 4-5годин які я їм користувався не виявив дефектів.
14 липня 2023 Відповісти
У вас в заяві на повернення(https://www.eurobuy.ua/media/return_form.pdf) є прямо вказаний Код причини повернення: 3.Не влаштовує якість товару і ви відмовляєте мені в цьому праві через те що я просто зібрав монітор ? Думаю покупці наступного разу двічі подумають ніж купляти у вас. Мене у вас вийшло надурити , але хто у вас далі що купить тепер.
14 липня 2023 Відповісти
Отже з цього діалогу можна підсумувати , якщо бажаєте купити б/у монітор , під виглядом нового - без права його після цього повернути , звертайтеся в цей магазин. А для того щоб впевнитись що це не так званий "прокат" , я пропонував магазину обміняти цей монітор на інший дорожчий з моєю доплатаю , на що також отримав відмову - тому факт того що вони обманюють враховуючи мій відеозапис , як на мене на обличчя.
14 липня 2023 Відповісти
Цветана Месмер не рекомендує цей магазин
15 червня 2023

Купив: Подрібнювач Bosch MMR15A1, Замовлення №2000006147

Відповідь представника «eurobuy.ua»
Уважаемая Цветана. Во первых, товар продается непосредственно из Польши и доставляется в международных почтовых отправлениях-посылках в Украину. Во вторых, есть процедура установления причин неисправности, а именно: вина производителя или пользователя. В третьих, мы не являемся производителями товаров, в т.ч. товара который вы приобрели и ваша "не рекомендация" должна относится не к магазину, а к производителю (производителя мы проинформируем сразу после получения результатов экспертизы) Мы приложим все усилия что бы решить эту проблему в рамках существующего в ЕС законодательства.
Я надеюсь что вы решите вопрос с проданным некачественным товаром и согласно закону возвратите деньги, кроме того в паспорте на товар нет гарантийных штампов, а сервисный центр указан в России, поэтому у меня возникают сомнения в том что этот данный товар произведен в Польше
Представник магазину «eurobuy.ua»
Уважаемая Цветана. На все интересующие вас вопросы вы найдете ответы в Разделе Правила и Гарантия интернет магазина. Насчет повторяющегося утверждения, что данный товар доставлен не из Польши - прошу обратить внимание на документ CN23. CN23 - это таможенная декларация которая оформляется на товары доставляемые в международных почтовых отправлениях - посылках. Нащ интернет магазин продает товары произведенные как в Польшу, так и в других странах ЕС и не только ЕС.
16 червня 2023 Відповісти
Где гарантийный штамп в паспорте на товар ? И я не сомневаюсь что вы доставили товар с Польши, я сомневаюсь где произведен товар, по приложенным к товару документам этого невидно !!!.. обычные паспорта можно скачать в интернете, они в свободном доступе, а ваша обязать делать отметки в них о гарантии !!!
Yuriy O. рекомендує цей магазин
25 травня 2023

Купив: Міксер Bosch MFQ40303, Міксер Bosch MFQ40303, Замовлення №2000006946

Враховуючи вартість доставки, це була найкраща пропозиція на Hotline. Отримав замовлення рівно через тиждень після оплати. Всім рекомендую!