Каталог товарів
Київ
UA

Всі відгуки: 531

за 6 міс за 12 міс за весь час
Додати в список "Улюблені магазини"
Про магазин
Відгуки (531)

Відгуки про eurobuy.ua

Якість роботи магазину  за останні 
12 місяців

Наявність вибраного товару відповідала заявленій на hotline
?
Ціна збігалась із заявленою на hotline
Умови оплати відповідали заявленим на hotline
Доставка товару магазином виконано вчасно
Повернення товару пройшло без проблем
Фіскальний чек був виданий
Рекомендую цей магазин іншим користувачам
так
ні
без відповіді
Vova Ho рекомендує цей магазин
24 листопада 2025 р.

Купив: Професійний пилосос Karcher WD 3 S V-15/6/20 Home (1.628-150.0), Замовлення №2000020107

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: не вказані

Товар повністю відповідає опису, в новому заводському пакуванні. Вибирав саме з 6 метровим шнуром живлення. Доставка до Нової пошти 10 днів з післяплатою. До магазину питань немає. Все добре.
Andrii_V рекомендує цей магазин
14 листопада 2025 р.

Купив: Смартфон Motorola Moto G56 5G 8/256GB Black Oyster (PB7Y0030), Замовлення №2000019907

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: не вказані

Замовляв смартфон Motorola Moto G56 5G 8/256GB Black Oyster. Магазин відправив замовлення швидко. На митниці посилка знаходилася майже два тижні, при тому що мито сплатив одразу. Сам смартфон новий, пакування із заводськими пломбами. В наших магазинах смартфонів з подібними характеристиками за невеликі гроші не знайти. Магазин рекомендую!
Сергей Резник не рекомендує цей магазин
23 липня 2025 р.

Купив: Настільніа електроплитка Eldom, Замовлення №2000018271

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: повернення товару

Зробив замовлення на цьому сайті в інтернет- магазині eurobuy.ua настільна електроплитка 28.05.25. Заказ прийшов 09.06.25 при огляді на почті виявилось що одна комфорка розбита, при цьому упаковка ціла , претензій до перевізника не має . Перевізник повернув гроші за доставку.Замовлення повернув на зад. Пройшло 2 місяці гроші не повернули!!! Зразу зв'язався з магазином надав фото при цьому були співробітники "нової пошти ".
Євген Микита не рекомендує цей магазин
8 липня 2025 р.

Купив: Корпус ASUS ROG Hyperion GR701 Black (90DC00F0-B39000), Замовлення №2000018525

Сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, фіскальний чек

...розгорнути
Коментарі (1)
замовлення було зроблене 24.06, а 22,07 прийшло повідомлення від перевізника, що на протязі двох днів буде доставка. Або міняйте перевізника або вказуйте реальні терміни доставки. По відгуках бачу, що спочатку в магазині було все нормально, а потім коли отримали репутацію - почались негативні відгуки.
22 липня 2025 р. Відповісти
Андрей Костюченко рекомендує цей магазин
7 липня 2025 р.

Купив: Будівельний пилосос DeWALT DXV20P, Замовлення №2000018489

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: не вказані

Замовив пилосос в цьому магазині, все чудово, ціна пилососа і його доставки була як як і на сайті. Термін доставки теж як і зазначено 10 днів. Тільки один нюанс, відправили в інше місто, переплутали область, але все вирішили, кошти за переадресацію відшкодували. Магазин рекомендую. Дякую.
Yuriy K1 не рекомендує цей магазин
2 квітня 2025 р.

Купив: Logitech MX Vertical, Ergonomic Wireless, Замовлення №2000017441

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Не рекомендую зв'язуватися з цим магазином .Була замовлена ??комп'ютерна мишка Logitech, не підійшла. Була послана назад у Польщу чекали 1 місяць, потім зв'язалися з магазином нам надіслали фотографію вбитої в мотлох якоїсь лівої мишки, сказали, що це наша мишка, яку ми їм відправили, і вони її не змінюватимуть, оскільки стан її не підлягає заміні . Спілкування було хамське і потворне .Не рекомендую щось замовляти у цього магазину.
Відповідь представника «eurobuy.ua»
Добрий день. Клієнт Ольга замовила на сайті eurobuy.ua (Замовлення N 2000017253) Мишку Logitech MX Vertical (910-005448) Артикул: PERLOGMYS0432 Код виробника: 910-005448 Замовниця, у встановлені законом терміни (14 днів), здійснила повернення товару мотивуючи тим, що їй мишка їй не підходить. Після отримання у Польщі товару на митний склад виявилося, що повернуто не той товар, який надсилався. Мишка мала ознаки інтенсивного користування і зовсім інше маркування: Код виробника: 810-009736, а також дата виробництва 05.21. Тобто було повернено не той товар, який надсилався і до того ж не новий. Фотографії додаються. Про це було повідомлено Замовнику, що за таке повернення не передбачено повернення його вартості. Після цього включився в обговорення ситуації Yuriy K1 і саме він продемонстрував хамське і огидне спілкування з дівчатами колцентру (всі розмови записувалися). Yuriy K1 напевно не знайомий зі специфікою роботи нашого інтернет-магазину. А специфіка ось у чому. При оформленні замовлення відбувається онлайн резервування замовлених товарів у великого польського постачальника. Далі партія замовлених (зарезервованих) товарів відправляється безпосередньо на польський митний склад польського поштового оператора, де виконується митне оформлення та надсилання посилок з товарами на митний склад українського поштового оператора. Після проведення митних процедур в Україні товар з митного складу передається на доставку, в цьому випадку на Нову Пошту. А у зв'язку з тим, що одержувач не мотивував причину відмови тим, що був отриманий бувший у використанні з маркуванням, що не відповідає нанесеному на упаковці та інформації на сайті, до того ж він міг перевірити наявність і стан товару при його отриманні у відділенні Нова Пошта, фірма Селектро не приймає претензії на свою адресу. Факт отримання не того товару було виявлено під час митного оформлення повернення митними органами Польщі. Також фірма Селектро не має жодних підстав для пред'явлення претензій до Нової Пошти, оскільки не встановлено компетентними органами України факт заміни товару. Для інформації: польська фірма Селектро не має права робити повернення грошей в Україну за той товар, оскільки це порушення польських законів.
Коментарі (4)
Мишка призначалася як подарунок на день народження, коли не підійшла, відразу відправлена ​​назад, потім було зроблено наступне замовлення в цьому магазині № 2000017441. Мишка була отримана у гарному вигляді і нова , в такому стані і відправлена назад, не зрозуміло що Ви маєте на увазі коли пишете: «одержувач не мотивував причину відмови тим, що був отриманий бувший у використанні », .Фото мишки не відповідає ні тому що ми отримали , ні тому що ми відправили. Особливо дивує, висловлювання про польські закони, які забороняють повернення грошей. Зрозуміло що зараз не легкі часи для усіх , але це не є привід так себе поводити.Це тільки комп'ютерна мишка, і вона не вартує всіх грошей світу. Якщо ви готові ризикнути грошима, часом і нервами, які вам неабияк потріплють при спілкуванні зі співробітниками цього магазину, то можете сміливо щось у них замовляти. Вкрай не рекомендую цей магазин для покупок.
3 квітня 2025 р. Відповісти
Представник магазину «eurobuy.ua» відповів на коментар Yuriy K1
Якби ви отримали не той товар, який замовляли, і направили нам про це інформацію - питань із поверненням грошей не було. Ми б висунули претензію до логістичних фірм. Але було повернено не той товар, який вам було відправлено, що й було зафіксовано митними органами в Польщі. Не заборонено польськими законами повертати гроші при поверненні протягом 14 днів нового товару, який не був у вжитку, тільки не у вашому випадку.
4 квітня 2025 р. Відповісти
Таке враження що мене не хочуть почути . Я вже забув про гроші , котрі втратив, коли вирішив скористатись послугами Вашого магазину. Я впевнений що відправив Вам нову та непошкоджену мишку та мене не цікавить хто ,та де зробив підміну на стару (можливо тільки на фото).Ми навіть питали Вас чи можна відправити трохи пошкоджену пакувальну коробку(фото доклали і воно не співпадає з Вашим),Ви відповіли що можна. Я тільки хочу попередити інших покупців щоб вони не попали в ту же халепу.Треба добре подумати чи варта приваблива ціна можливісті втратити усі гроші , котрі заплатили за товар.
4 квітня 2025 р. Відповісти
Показати всі коментарі
Vkopievskiy рекомендує цей магазин
16 березня 2025 р.

Купив: Тонометр Omron M3 Comfort (HEM-7155-E), Замовлення №2000017556

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: не вказані

Замовляв тонометр, замовлення прийшло на протязі тижня надійно запаковано з Польщі. До товару нарікань немає, все супер. Для уточнення строків зв?язувався з магазином через месенжер і швидко отримав відповідь. Магазин рекомендую!
Stanislav рекомендує цей магазин
14 березня 2025 р.

Купив: DDR4 G.Skill 32 GB (2x16GB) DDR4 4000 MHz Ripjaws V (F4-4000C18D-32GVK), Замовлення №2000017461

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: фіскальний чек

Замовлення отримав швидко, проблем не виникло. Товар відповідає замовленню.
Anton Motruk не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
21 лютого 2025 р.

Купив: Вентилятор Noctua NF-A9X14 HS-PWM CHROMAX.BLACK.SWAP, Замовлення №2000017035

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: повернення товару

...розгорнути
Коментарі (2)
станом на 11.03 гроші так і не повернули, пройшло вже більше місяця з моменту відправки повернення.
11 березня 2025 р. Відповісти
зайняло більше місяця, але гроші таки повернули
23 березня 2025 р. Відповісти
Solja рекомендує цей магазин
9 лютого 2025 р.

Купив: Капсульна кавоварка еспресо Krups Nescafe Dolce Gusto Piccolo XS KP1A3B31, Замовлення №2000015585

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: не вказані

Вже не вперше замовляю в цьому інтернет магазині. Дуже задоволена. Ціни на товари одні з найнижчих в інтернеті. Доставка з Польщі займає до 10 днів. Товар якісний та надійно упакований. Можу сміло рекомендувати цей магазин.