Ольга Перфилова рекомендує цей магазин
1 грудня 2023

Купив: Навушники Nothing Ear (2) White, Замовлення №3840

Товар в наявності, ціна відповідає. Забрала самовивозом, підключили, перевірили. Навушники нові, були запаковані від виробника. Продавець ввічливий
Геннадій рекомендує цей магазин
30 листопада 2023

Купив: OnePlus 11 16/256GB Green, Замовлення №3779

Магазин як магазин, обслуговування нормальне, але мені сподобався один цікавий момент, на їхньому сайті детально розписано про телефони китайського ринку, що в них вже встановлено та які функції будуть працювати в Україні, а саме про OnePlus 11 + аж цілий рік гарантії. Це дуже важливий момент, коли немає бажання переплачувати за модель для Європейського ринку. Тому вирішив довіритися саме цьому магазину, хоч ціна в них не була найнижча.
Serhii Stretovych рекомендує цей магазин

Купив: Xiomi Poco F4, Замовлення №3721

Швидко, надійно. Рекомендую!
Ramon Mashtalir рекомендує цей магазин
26 листопада 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23 Ultra 8/256GB Phantom Black (SM-S918BZKD), Замовлення №3769

Дуже дукую магазину. Відправили товар через 4 години після оплати. На наступний день о 12 телефон був вже в мене. Актуальна ціна і дуже хороша та наявність. Повна гарантія на 12 міс. Телефон був в заводських пламбах. Ще раз дякую. Буду радити вас друзям.
Oleksandr Kr. рекомендує цей магазин
21 листопада 2023

Купив: Смартфон Google Pixel 7a 8/128GB Charcoal, Замовлення №3677

Телефон отримав на наступний день, коробка була запакована оригінальними пломбами, телефоном задоволений. З мінусів важко знайти десь в наявності чохол і скло, треба замовляти.
Діма Підлісний рекомендує цей магазин
13 листопада 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23 Ultra 8/256GB Lavender (SM-S918BLID), Замовлення №3676

Гарний магазин. Товар відповідає заявленому. Терміни доставки мінімальні. Рекомендую магазин
Ігор Дзюбинський рекомендує цей магазин
13 листопада 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23 FE SM-S711B 8/256GB Mint (SM-S711BLGG), Замовлення №3615

Хороший магазин, перезвонили відразу після замовлення, забрав в той же день. Тут же в магазині докупив оригінальний блок живлення, бо в комплекті до смартфону йде тільки кабель
Andrey Semenyuta рекомендує цей магазин
9 листопада 2023

Купив: OnePlus 11 16/256GB Black, Замовлення №3603

Купив OnePlus 11 16/256GB Black, коробка ціла без дефектів, запакована. Якістю задоволений, рекомендую цей магазин
Андрій Мирон рекомендує цей магазин
6 листопада 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 256GB Midnight (MPVX3), Замовлення №3553

Товар прийшов новий запакований, але нова новій пошті не дали перевірити товар посилаючись на те, що то передбачено їхнім внутрішнім документом. Товаром задоволений. Магазин рекомендую до співпраці. Швидко відреагували. Наступного дня вже був з новим телефоном. Купую вже вдруге тут. Тиждень тому придбав ще й дружині такий же тільки синього кольору.