Евгений Кливанский рекомендує цей магазин
8 серпня 2023

Купив: Xiaomi Poco M5s 4/128GB Blue, Замовлення №2468

Все якісно та оперативно.
Andrey.wy рекомендує цей магазин
7 серпня 2023

Купив: Навушники TWS Apple AirPods 3rd generation (MME73), Замовлення №2447

Супер магазин. Вже не перший раз купую різні товари і завжди все на найвищому рівні. Все супер швидко, супер якісно. Однозначно рекомендую!
Александр Записной не рекомендує цей магазин
31 липня 2023

Хотів купити: Смартфон Xiaomi Poco F5 Pro 12/256GB White

Зробив замовлення. На наступний день передзвонили нена в наявності та почали пропонувати в другому кольорі набагато дорожче. Не рекомендую цей магазин!
Кирилл Куршаков рекомендує цей магазин
27 липня 2023

Купив: Смартфон realme 10 8/256GB Clash White, Замовлення №2321

Алёна Юр рекомендує цей магазин
23 липня 2023

Купив: Смартфон OnePlus Nord CE 3 Lite 8/256GB Chromatic Gray, Замовлення №2173

Всё супер! Задоволена. Вже опротестовано більше 10 днів. Працівники уважні, чемні, дуже швидко відправили, все добре. Дякую!
Юрий Присяжнюк рекомендує цей магазин
21 липня 2023

Купив: realme 10 8/256GB Clash White, Смартфон realme 10 8/256GB Clash White, Замовлення №2288

Илья Зима рекомендує цей магазин
12 липня 2023

Купив: Смартфон Nothing Phone (1) 8/256GB Black, Замовлення №111

Очень быстро отправили, смартфоном доволен на все 100, отдельное спасибо менеджеру, очень точно проконсультировал
LevArs рекомендує цей магазин
6 липня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Poco F5 Pro 12/256GB Black, Замовлення №2010

Швидка доставка, приємна ціна (хоч і не найнижча на ринку), зручне розташування магазину. Телефон був запакований, дали перевірити все, що треба і тільки потім оплатив. В цілому магазином задоволений)
іван ковальський рекомендує цей магазин
3 липня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Poco X5 Pro 5G 8/256GB Yellow, Замовлення №14015

Бистре і комфортне обслуговував і швидка доставка
Денис Каменский рекомендує цей магазин
3 липня 2023

Купив: Смартфон Nothing Phone (1) 8/256GB Black, Замовлення №2032

Все чудово, товар можна було забрать в той же день