pstyablo рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: Процессор AMD Ryzen 7 7700 3.8(5.3)GHz 32MB sAM5 Multipack (100-100000592MPK), Замовлення №1316607

Процессор Ryzen 7700 MPK. Приехал в срок. Рабочий. Надёжная упаковка.
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук та за, те що оцінили переваги доставки! Нехай процесор слугує Вам довго та справно! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
ljon рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: Corsair DDR4 32GB (2x16GB) 3600Mhz Vengeance LPX Black (CMK32GX4M2D3600C18), Gigabyte B760M GAMING X DDR4 (s1700, Intel B760), SSD-диск GoodRAM PX600 3D NAND 250GB , Блок живлення Gigabyte P650B 650W + Cable Euro, Корпус PCCooler C3B310 Tempered Glass без БЖ Black Корпус PCCooler C3B310 Tem, Кулер для корпуса Deepcool XFAN 120 , Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX 3060 GAMING OC 12G rev. 2.0 (GV-N3060GAMING OC-12GD rev. 2.0), Процесор Intel Core i5-12400F (BX8071512400F), Замовлення №1320244

Відправка в день замовлення. Ціни +- як в інших, дещо дешевше, дещо дорожче на кілька грн.. Була акція на безкоштовну доставку, тому взяли тут, в іншому магазині була велика комісія за накладний платіж. Тепер на отримані бонуси дозамовляємо комплектуючі.
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Щиро дякуємо Вам за відгук та приємні слова! Раді, що Ви оцінили зручність та практичність умов доставки! Наша команда старанно працює щодня, щоб Ваші покупки були якомога приємнішими! Дякуємо, що обираєте та рекомендуєте нас! Бажаємо Вам тривалого та приємного користування! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Андрей Полях рекомендує цей магазин
4 квітня 2024

Купив: Видеокарта MSI GeForce RTX 4080 SUPER VENTUS 3X OC 16384MB (RTX 4080 SUPER 16G VENTUS 3X OC), Замовлення №1326453

Гарний сервіс та обслуговування. Особливо сподoбався сервіс Trade-in
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дуже дякуємо Вам за такі теплі слова та за те, що рекомендуєте нас! Раді, що змогли приємно вразити Вас послугою Trade-in. Бажаємо Вам приємного користування! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Vetaliss80 рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) ASUS TUF Gaming AX3000 V2 (TUF-AX3000 V2), Замовлення №1327372

Все добре. Підключив, оновив прошивку, все працює. Рекомендую товар і продавця.
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Вдячні Вам за те, що залишили відгук та за те, що рекомендуєте нас! Раді, що змогли потішити Вас якістю товару. Бажаємо Вам тривалого та приємного користування! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
hotline.ua.linoleum807 рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Миша Logitech G Pro X Superlight 2 Lightspeed Wireless Black (910-006630), Замовлення №1305256

Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам, що знайшли час залишити відгук та рекомендуєте нас! Нехай покупка тішить Вас тривалий термін! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Антон Дацько рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Комп\'ютер HEXO Gaming RTX4060 Base (HGB-3600N4060-16S480BKMSH) Black/Mesh, Замовлення №1324842

Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за те, що готові нас рекомендувати! Бажаємо тривалого та приємного користування! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Александр Ходак рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Відеокарта Gigabyte GeForce RTX 4060 Gaming OC 8192MB (GV-N4060GAMING OC-8GD), Замовлення №1326578

Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Щиро дякуємо Вам за відгук та за готовність нас рекомендувати! Нехай пристрій слугує Вам довго та якісно! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Artur555 рекомендує цей магазин
2 квітня 2024

Купив: спліттер вентиляторний Arctic Case Fan Hub (ACFAN00175A), Замовлення №№1328084

Обов'язково рекомендую цей магазин також у цьому магазині я збирав цей комп'ютер всі деталі прийшли вчасно із фіскальним чеком. (відеокарта моя у майбутньому планую купити кращу у цьому магазині) А також мені сподобалася проста та дуже зручна конфігурація на якій я збирав пк. Також мені сподобалась система бонусів та розрахунок ними. 0
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Вдячні Вам за відгук з фото, та за те, що рекомендуєте нас! Для нас це дуже важливо! Раді, що змогли потішити Вас термінами доставки, зручністю конфігуратора та бонусною програмою! Бажаємо Вам приємного користування та чекаємо за оновленням відеокарти! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Павло рекомендує цей магазин
1 квітня 2024

Купив: Збірка ПК з обраних в магазині комплектуючих, Замовлення №1324793

Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Ваш відгук просто неймовірний! Наші спеціалісти щодня стараються зробити так, щоб Ви виходили з шоуруму саме з такими враженнями. Раді, що Дмитру вдалося врахувати всі Ваші потреби та надати високу якість обслуговування та навіть більше! Нас неймовірно тішить, що ми змогли завоювати Вашу прихильність. Звичайно, що після такого детального відгуку, робота нашого спеціаліста не залишиться без уваги! Щиро дякуємо Вам, за те, що довірилися нам та за те, що залишили відгук. Бажаємо Вам, щоб збірка тішила Вас тривалий термін! З нетерпінням чекаємо Вам знову в нашому шоурумі! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Ruslan Synchyna рекомендує цей магазин
1 квітня 2024

Купив: Корпус GameMax Vista AB, Замовлення №1325029

Дуже хороший сервіс, та зручний сайт
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам, що знайшли час залишити відгук, для нас це неймовірно важливо! Раді, що змогли потішити Вас сервісом та зручністю сайту! Бажаємо Вам приємного користування! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA