Рома Столяр рекомендує цей магазин

Купив: Компю\'тер у збірці, Замовлення №1321317

Замовлявся комп'ютер під збірку. Все сподобалось, сервіс позитивний, тому подяку висловлюю кожному.
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Неймовірно приємно отримувати такі відгуки, як Ваш! Дякуємо Вам за довіру та за те, що готові рекомендувати нас! Нехай збірка тішить Вас тривалий час! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
GGG рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Asus TUF GAMING B550M-PLUS, Patriot P220 TLC 128G, Пам'ять для настільних комп'ютерів Corsair 16 GB (2x8GB) DDR4 3200 MHz (CMK16GX4M2B3200C16), спліттер вентиляторний Deepcool FH-04 (DP-F04PWM-HUB), Пам'ять для настільних комп'ютерів Corsair 16 GB (2x8GB) DDR4 3600 MHz Vengeance LPX Black (CMK16GX4M2D3600C16), Акустична система Edifier R2850DB, Процесор AMD Ryzen 5 5600G (100-000000252), Пам'ять для настільних комп'ютерів Kingston FURY 32 GB (2x16GB) SO-DIMM DDR4 3200 MHz Impact (KF432S20IBK2/32), Вентилятор Deepcool FK120 3 in 1 Black (R-FK120-BKNPF3-G-1), Блок живлення be quiet! System Power 10 550W (BN327), Замовлення №1269187, 1238279,1224700,

В цьому магазині залишив багато коштів, буду замовляти ще. Гарний сервіс та умови, надають майже всі розстрочки. Можу рекомендувати. Одного разу виникало питання з тим, що комплектуючі поклали в дуже велику коробку, без фіксації в середині, через що вони там вільно переміщалися, але надав зворотній зв'язок в магазин, сподіваюсь, що виправлять. Дякую магазину!
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Щиро дякуємо Вам за відгук та особливо за те, що довіряєте нам! Ми завжди прагнемо зробити покупки наших клієнтів комфортними та максимально приємними. Вдячні Вам, що залишаєте зворотний зв'язок, адже він дозволяє нам ставати ще краще кожного дня! Бажаємо Вам тривалого та приємного користування! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Дацков Михайло рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Ноутбук ASUS TUF Gaming A16 FA607PV Jaeger Gray (FA607PV-QT032), Замовлення №1318215

Магазином задоволений, при отриманні самі відкрили коробку і перевірили чи ноутбук вмикається, перевірили комплектацію. Поки ніяких питань до магазину немає.
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук! Раді, що змогли потішити Вас якістю обслуговування та залишили у Вас приємні враження від покупки! Нехай ноутбук слугує Вам довго та справно! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
КДА рекомендує цей магазин
24 березня 2024

Купив: ОЗУ Kingston DDR4 16GB (2x8GB) 3200Mhz FURY Beast Black (KF432C16BBK2/16), Замовлення №1321800

Гарна робота менеджерів. Виникли непорозуміння, але проблему було вирішено достатньо швидко з урахуванням моїх інтересів.
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук, та за те, що готові нас рекомендувати! Особливо важливо, що не дивлячись на те, що непорозуміння таки сталося, ми змогли знайти шляхи для його вирішення. Сподіваємось, що подальші покупки будуть Вас тільки тішити, а наша команда зробить для цього все можливе! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
ThatHunky рекомендує цей магазин
24 березня 2024

Купив: Відеокарта ASUS DUAL-RTX4060-O8G, Замовлення №1201444

Чудовий магазин, не раз купував. Привітний персонал, якісне обслуговування. Буду завжди брати тут комплектуючі.
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Вдячні Вам, що залишили відгук! Раді, що спілкування з нашими співробітниками справило на Вас таке приємне враження! Ми цінуємо Вашу прихильність та бажаємо Вам тривалого та приємного користування! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Vania Strezh рекомендує цей магазин
23 березня 2024

Купив: Монітор Prologix 23.6, Замовлення №№1316519

Це найпопулярніший магазин для тих хто цікавиться ПК-залізом і багато акцій. Дуже приємно що Телемарт не натягують корону і не погіршують якість обслуговування через свою популярність, дякую Телемарт!
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Усього декілька слів, але як приємно їх від Вас отримати! Для нас завжди були та будуть неймовірно важливі наші клієнти. Кожного дня наша команда старанно працює, щоб зробити Ваші покупки приємними та комфортними! Дякуємо за Ваш відгук та компліменти! Нехай Ваша покупка тішить Вас тривалий термін! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Yehor Mishchenko рекомендує цей магазин
23 березня 2024

Купив: Монітор Philips 27, Замовлення №1319253

Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Щиро вдячні Вам за те, що залишили відгук, та за те що обираєте нас! Також вдячні, що Ви відмітили терміни доставки. Наша команда старанно працює для того, щоб кожне Ваше замовлення зробити максимально комфортним. Перевірили інформацію по Вашому замовленню з монітором. Перед відправкою наші співробітники ретельно перевірили монітор згідно з послугою. Битих пікселів не було виявлено. Про що ми надали Вам сертифікат. Прикро, проте інколи після транспортування на чутливій матриці монітора можуть виникнути пікселі. Але сертифікат, який Ви отримуєте після виконання послуги, має 3 дні гарантії. Тобто у випадку знаходження дефектів, що описані в сертифікаті протягом 3 днів, у Вас є можливість звернутися до нас для вирішення цього питання. Сподіваємось, що наразі користування монітором не викликає дискомфорту та враження від нашого магазину залишилися у Вас тільки приємні. Бажаємо Вам тільки приємних покупок! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Andriy Pryhoda рекомендує цей магазин
22 березня 2024

Купив: Asus 32, Замовлення №№1319847

Як постійний клієнт шоуруму на південному, придбав вже не один десяток комплектуючих та периферії для пк, товар завжди був справний, а якщо ставалась якась біда з товаром - техпідтримка і консультанти завжди виручали. Окремо хочу подякувати найкрутішим у світі консультантам Владу, Зенону і Андрію. Якісно виконують роботу, з радістю щось підкажуть, допоможуть і просто приємні хлопці :)
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам, що залишили такий приємний відгук про наш шоурум та наших співробітників! А особливо, дякуємо Вам за довіру та тривалу співпрацю! До речі, Ви з нами вже з 2020 року! Для нас неймовірно цінно знати, що ми досі можемо приємно вразити Вас сервісом та якістю обслуговування! Бажаємо Вам приємного користування та з нетерпінням чекаємо Вас знову в нашому шоурумі! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Dima Pustoliakov рекомендує цей магазин
22 березня 2024

Купив: Кастомна клавіатура, Замовлення №1321793

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Прийшли до магазину з запитом на клавіатуру, нам допоміг чудовий консультант Максим, запропонував зробити кастому клаву. Клава зроблена на вищому рівні, Максим допоміг все обрати,влізти у ціновий діапазон, та зміг зробити з клавіатури просто пушку! Всім задоволені! Рекомендуємо брати клавітаури у телемарті.Дякуємо Максиму!
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дуже вдячні Вам за такий приємний відгук з фото! Особливо раді, що наш співробітник зміг зробити для Вас клавіатуру мрії. Виглядає вона неймовірно круто! Бажаємо Вам, щоб клавіатура тішила Вас тривалий термін! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Crucify Me рекомендує цей магазин
21 березня 2024

Купив: Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-100000910WOF), Замовлення № 1319532

Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за такий зворушливий відгук та теплі слова! Раді, що змогли приємно вразити Вас якістю обслуговування та нашим сервісом. Наша команда активно працює над тим, щоб зробити покупки наших клієнтів якомога комфортнішими. Особливо важливим для нас є той факт, що Ви відмітили роботу наших співробітників! Сподіваємось, що при наступній покупці, Ви зупините свій вибір на нас! Бажаємо Вам тільки приємних покупок! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA