7 квітня 2015

Купив: Замовлення №15433

заказанным товаром и обслуживанием магазина довольна , все оперативноё
Відповідь представника «Глобалтех»
Уважаемая Antonina_87, мы благодарны Вам за отзыв. Обращайтесь к нам снова, будем рады.
6 квітня 2015

Купив:

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару, сервісна підтримка

Покупала кофеварку и кофемолку. Доставили быстро, всем довольна
Відповідь представника «Глобалтех»
Уважаемая Marina Lipatova, мы благодарны Вам за отзыв. Обращайтесь к нам снова, будем рады.
6 квітня 2015

Купив: Замовлення №15370

Відповідь представника «Глобалтех»
Уважаемый Agent_007_007, мы благодарны Вам за отзыв. Обращайтесь к нам снова, будем рады.
22 березня 2015

Купив: Витяжка Т-подібна Pyramida KS 60 WH, Замовлення №15251

Не сподобалося: замовлення через корзину

придбав витяжку в цьому магазині. все пройшло чудово : швидка доставка, гарна ціна. РЕКОМЕНДУЮ.
Відповідь представника «Глобалтех»
Уважаемый Филюк Степан, мы благодарны Вам за отзыв. Обращайтесь к нам снова, будем рады.
18 березня 2015

Купив:

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, видача товару на складі, відвантаження товару

Не сподобалося: замовлення через корзину

Доброго дня , купував в цьому магазині витяжку , загалом задоволений , один невеликий недолік ( як в моєму випадку несуттєвий ) не виявилось в наявності моделі яку я планував замовити . По телефону підібрали схожу модель і за практично такою ж ціною .Ціна відповідала заявленій на сайті .Наступного дня після обіду вже забрав товар з офісу магазина .Роботою магазина задоволений , рекомендую іншим.
Відповідь представника «Глобалтех»
Уважаемый slavyan_k, мы благодарны Вам за отзыв. Обращайтесь к нам снова, будем рады.

Купив:

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Четкий магазин. Покупал утюг Braun TS505. Работают быстро. Вся документация (гарантия, чеки) в наличии.
Відповідь представника «Глобалтех»
Уважаемый vezunchyk, мы благодарны Вам за отзыв. Обращайтесь к нам снова, будем рады.
Вячеслав Певнев рекомендує цей магазин

Купив:

номер заказа у меня не остался. Обслуживанием вполне доволен. как и товаром. Единственное что я забыл пароль администратора... и теперь нужно переустанавливать ПО для того чтобы его сбросить. жду когда будет первый сбой. но уже прошло три месяца и ни одного сбоя не проихошло.
Відповідь представника «Глобалтех»
Уважаемый Вячеслав Певнев, мы благодарны Вам за отзыв. Обращайтесь к нам снова, будем рады.

Купив:

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару, сервісна підтримка

Я залишилась задоволена і телефоном і обслуговуванням. Дуже уважні, приємні працівники магазину. Виконують все швидко, спілкуються коректно і ввічливо, враховують побажання щодо доставки. А ще дуже сподобалось, що інформують про виконання замовлення. Приємно дуже! Велика вдячність менеджерам,МОЛОДЦІ! Рекомендую робити покупки в "ГЛОБАЛТЕХ" - не пошкодуєте!
Відповідь представника «Глобалтех»
Уважаемая Людмила Кузнєцова, мы благодарны Вам за отзыв. Обращайтесь к нам снова, будем рады.

Купив: Електробритва чоловіча Braun WaterFlex WF2s Blue

Плюсы: адекватный колл-центр Доставка в тот же день Доставка была бесплатной Минусы: Не обнаружил, т.к. выбор магазина был спонтанным по критерию доставки в тот же день. Заказ сделал в 14.00, товар привезли в 15.00.
Відповідь представника «Глобалтех»
Уважаемый Виктор Неверзелес, мы благодарны Вам за отзыв. Обращайтесь к нам снова, будем рады.

Відповідь представника «Глобалтех»
Уважаемая Олена Олійник, мы благодарны Вам за отзыв. Обращайтесь к нам снова, будем рады.