Купив: Rotex REPC75-B, Замовлення №34710

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару, сервісна підтримка

Замовленням задоволені, низькі ціни та висока якість товару. Гарна комплектація. Швидка доставка та якісне обслуговування. P.S.Рекомендуємо всім.
Відповідь представника «Глобалтех»
Шановний Roman355, ми вдячні Вам за відгук. Звертайтесь до нас знову, будемо раді.

Купив: Горнолыжная куртка

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі, сервісна підтримка

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару

Очень довольна ценовой политикой магазина. Цена занижена... и это не может не нравится...))) купила лыжную куртку... быстро и недорого.
Відповідь представника «Глобалтех»
Уважаемая Kuzya98, мы благодарны Вам за отзыв. Обращайтесь к нам снова, будем рады.

Купив: мультиварка Rotekc

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

В лютому заказувала мультиварку.Прийшла впродовж двох днів.Дуже скоро-не очікувала.Компанія серйозна .Дуже приємно з ними працювати.
Відповідь представника «Глобалтех»
Шановна Любов Булка, ми вдячні Вам за відгук. Звертайтесь до нас знову, будемо раді.
Евгений Павленко рекомендує цей магазин

Купив: Мультиварка - скороварка Rotex REPC76-B, Замовлення №34257

Відповідь представника «Глобалтех»
Шановний Павленко Євген, ми вдячні Вам за відгук. Звертайтесь до нас знову, будемо раді.
Гість не рекомендує цей магазин

Купив: Мультиварка-скороварка Rotex REPC75-B, Замовлення №34509

Предложенная , как альтернатива мультиварке с механическим управлением, Мультиварка-скороварка Rotex REPC75-B не оправдала моих ожиданий. Поработав всего месяц (пользовалась раз 5) - СЛОМАЛАСЬ. Вышел со строя клапан. Сервисный центр заказал нужную деталь . Жду вторую неделю. По срокам обещанные 2 недели еще не истекли . Надеюсь на успешное восстановление ее работоспособности. А по работе магазина претензий не имею , все быстро и оперативно.
Відповідь представника «Глобалтех»
Уважаемая Наталья, мы благодарны Вам за отзыв. Надеемся что Ваш вопрос решится в скором времени и мультиварка Вам прослужит ещё долго. Как и писали Вам на почту, если Вам выдадут акт о неремонтопригодности - сразу набирайте нас, произведем обмен мультиварки, либо вернем средства. Сожалеем что возникла такая ситуация. Обращайтесь к нам снова, будем рады.

Купив: Мультиварка-скороварка Rotex REPC75-B, Замовлення №34618

Всё очень классно.Заказал,перезвонили уточнили,выслали(пришёл заказ за пару дней),получил.Пользуемся.Довольны(абсолютно).Спасибо огромное и хороших клиентов и огромных объёмов продаж)))
Відповідь представника «Глобалтех»
Уважаемый Николай Калашлинский, мы благодарны Вам за отзыв. Обращайтесь к нам снова, будем рады.
Виолеттта Данилочкина рекомендує цей магазин
6 березня 2017

Купив: Кухонна машина KMM060 Major Titanium

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, відвантаження товару

Купила в этом магазине кухонную машину кенвуд. Покупкой очень довольна.Доставка была в обещанный день и бесплатно. Спасибо огромное!!!
Відповідь представника «Глобалтех»
Уважаемая Виолеттта Данилочкина, мы благодарны Вам за отзыв. Обращайтесь к нам снова, будем рады.
1 лютого 2017

Купив: Rotex REPC75-B-2шт.+чаша керамічна

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару

Заказав собі і товаришу Rotex REPC75-B та додаткову керамичну чашу нал.платижем із безкоштовною доставкою,все прийшло вчасно, усім дякую.Цена, качество супер.Користуеться жінка другий місяць,не може нарадуватися,особисто керамічною чашкою при випічці безквітів.Ну що іще написати ГЛОБАЛТЕХ- рулить так держать .Здоровя мирного неба.
Відповідь представника «Глобалтех»
Шановний Gardey, ми вдячні Вам за відгук. Звертайтесь до нас знову, будемо раді.
31 січня 2017

Купив: Мультиварка-скороварка Rotex REPC76-B, Замовлення №32331

Заказал сначала иную мультиварку, ее не оказалось в наличии (сняли с производства), предложили другие варианты, меня устроила наименьшая цена в интернете и характеристики! Магазин сработал оперативно, вежливо, доставили вовремя. Брал наложкой, предлагали предоплатой с бесплатной доставкой, думаю можно было и так, но еще не работал с Этим магазином. Теперь в будущем можно брать предоплатой, тогда дешевле получиться! Рекомендую магазин всем! Удачных покупок!
Відповідь представника «Глобалтех»
Уважаемый Павел Яресько, мы благодарны Вам за отзыв. Обращайтесь к нам снова, будем рады.
31 січня 2017

Купив: Мультиварка-скороварка Rotex REPC76-B

Магазин працює швидко і без проблем! Товар прийшов вчасно. Якістю задоволена. Рекомендую)
Відповідь представника «Глобалтех»
Шановна Ліза Канунікова, ми вдячні Вам за відгук. Звертайтесь до нас знову, будемо раді.