Valentyna Kuzmych не рекомендує цей магазин
22 травня 2017

Хотів купити: Холодильник SMEG FAB28LVE1, Замовлення №Холодильник

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, видача товару на складі, відвантаження товару

Замовляла холодильник перед травневими святами. Менеджер (Сергій) завірив, що замовлять з Європи і через 2 тижня (максимум 3 тижні) товар буде. Ось пройшло 3 тижні, ні отвєта ні привіта, сама дзвоню. Відповідь - нічого не знаємо про ваше замовлення, і взагалі ви не мені дзвонили, ок уточню, предзвоню. Вашого холодильника не привезли, не вліз в фуру.
2 квітня 2013

Приобретал духовку+плиту+холодильник и посудомоечную машину. Увы на вытяжке пожалел денег, теперь слушаю рокот турецкого из супермаркета. Спасибо большое продавцу Вадиму за консультацию и своевременную доставку товара. Техника шедевральна, выглядит как элемент декора а не скучный кусок железа.
23 січня 2013