Виталий Вязовский рекомендує цей магазин
11 листопада 2023

Купив: Велотренажер магнітний USA Style GB-MKB002, Замовлення №263924170

Відправили вчора, отримав сьогодні!! Тренажер класний, навантаження достатнє!! Якість достойна!!! Дякую магазину за оперативність!!!
Александр Коваленко рекомендує цей магазин
25 травня 2022

Купив: Електрична бігова доріжка, Замовлення №194500519

Відповідальний продавец. Швидко оформили та доставили замовлення. Рекомендую
Майя Савон рекомендує цей магазин
16 лютого 2022

Купив: Электросамокат

Рекомендую магазин ProSport. Широкий ассортимент качественных товаров для отдыха и занятий спортом. Обслуживание на достойном уровне. Покупкой очень довольна.
Tru Yulia рекомендує цей магазин
5 лютого 2022

Купив: Беговая дорожка

Обслужили хорошо, дорожка качественная, не люфтит.
v.y.yaworsky рекомендує цей магазин
3 жовтня 2019

Купив: Велотренажер магнитный EnergyFIT GBMB1206A

MikSer не рекомендує цей магазин
11 жовтня 2014

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, видача товару на складі, відвантаження товару, сервісна підтримка

Не сподобалося: асортимент, повернення товару

Я купив орбітрек. Менеджер швидко відреагував на моє замовлення. Оформлення і доставка пройшли без проблем. Але товар прийшов бракований. Пояснили, що деталь на ремонт повинен відправити за свій рахунок. Сам ремонт здійснили якісно і швидко. Безпосередньо на сервісний центр нарікань немає. Ще один нюанс. Характеристики товару заявлені на сайті не відповідають паспортним. Вразило ще те, що вони видалили мій відгук про товар... може краще не видаляти відгуки, а продавати щось більш якісне?
Бороздин Александр рекомендує цей магазин
19 грудня 2012

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент

Сделала заказ, привезли в тот же день. Все супер, советую.
Відповідь представника «ProSport»
Спасибо за заявку, спасибо за отзыв.