Александр Водопьянов рекомендує цей магазин
6 червня 2023

Купив: Навушники Beyerdinamic dt770 32ohm, Замовлення №31619

Навушники, якість просто супер! Оригінал, можна довіряти, буду й надалі купляти в Soundmag! Відправили навіть раніше ніж обіцяли, у неділю) Наступного дня вже отримав) Разом з чеками та гарантійним талоном. Приємно мати з вами справу! Дякую гарно!
т е н ь рекомендує цей магазин
29 травня 2023

Купив: Прортативна акустика , портативна колонка JBL Flip 6 Black (JBLFLIP6BLK), Замовлення №57127

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

чуткий адмін в Telegram ?? ??
БеллаД рекомендує цей магазин
23 травня 2023

Купив: Тактичні навушники Sordin Supreme Pro X Green, Замовлення №Замовлення S31378

Дуже сподобались, все чудово, рекомендую магазин
Кристина Мокан рекомендує цей магазин
17 квітня 2023

Купив: Ігрові навушники Takstar Flit, Замовлення №230414010

Купляла навушники для роботи, залишилась довольна. Магазин рекомендую. Мені порадили модель, відповіли на мої питання
Roman Saban рекомендує цей магазин

Купив: портативна колонка JBL GO Essential Red (JBLGOESRED), Замовлення №S30690

Дуже задоволений магазином
Ольга Маруха рекомендує цей магазин
14 квітня 2023

Купив: Програвач вінілових дисків Audio-Technica AT-LP60XUSB Black, Замовлення №Непам‘ятаю

Гарний магазин, високої якості консультації, якісний товар.
Олексій рекомендує цей магазин

Купив: Audio-Technica ATH-AVA400, Замовлення №30473

Алексей Рассамахин рекомендує цей магазин
23 березня 2023

Купив: Навушники TWS Sennheiser CX True Wireless Black (508973), Замовлення №30363

Дуже швидко все зробили 10/10
Павло Андрійович рекомендує цей магазин
14 березня 2023

Купив: стаціонарний підсилювач для навушників FiiO K7, Замовлення №Soundmag.ua

Все чудово. Відправили дуже швидко, сподобалося гарне відношення до клієнту. Товар найвищої якості, гарно запакований та в заводській плівці. Може хіба трохи забагато імейлів на пошту приходить :)
Marusya Tyshchenko рекомендує цей магазин
11 березня 2023

Купив: Вінілова платівка, Замовлення №54761

Дуже крутий магазин з широким асортиментом, досвідченими та дуже ввічливими продавцями. Вже не перший раз купуємо тут і зажди залишаємось задоволеними. Дякую!