Петя Долинка рекомендує цей магазин
23 лютого 2023

Купив: Навушники TWS JBL Tune 230NC Black (JBLT230NCTWSBLK), Замовлення №230215007

MICHAEL1986UA рекомендує цей магазин

Купив: Моноблочна акустична система AudioEngine HD3 Black, Замовлення №53525

nafanjka рекомендує цей магазин
15 лютого 2023

Купив: Навушники TWS AKG K371-BT, Замовлення №№29618

Прекрасний магазин! Кваліфіковані менеджери. Порадили дуже влучну модель навушників саме під мої потреби. Все чітко, вчасно, актуально. Навіть запропонували оцінити якість товару і чи він мені підходить, а у разі якщо ні, то обмін на інший чи повернення коштів. Я розумію, що це регламентовано Законом про захист прав споживачів, але мало хто озвучує цю опцію)) Люто рекомендую!
Andrey Bakan рекомендує цей магазин
13 лютого 2023

Купив: Моноблочна акустична система Klipsch R-41PM Black, Програвач вінілових дисків Pro-Ject T1 OM5E High-Gloss Black, Замовлення №S29592

Чудова консультація, фантастичний звук, сервіс на висоті
Наталья Сигарева рекомендує цей магазин
8 лютого 2023

Купив: навушники Sordin Supreme Pro X Green, Замовлення №S29544

Чудовий магазин, рекомендую від душі! Привітні менеджери, після підтвердження товар відправили вчасно та ще і знижку зробили!
Антон Тюрин рекомендує цей магазин
7 лютого 2023

Купив: Beyerdynamic DT 900 Pro X, Замовлення №29394

Дмитрий рекомендує цей магазин
6 лютого 2023

Купив: Rode mt usb mini, Замовлення №20450659390923

Доволен, что выбрал именно этот магазин. Хорошие впечатления от службы поддержки, товаром доволен. Буду обращаться ещё и рекомендовать другим.
Max Payne рекомендує цей магазин
5 лютого 2023

Купив: Shanling MTW200 Gray, Навушники TWS Shanling MTW200 Gray, Замовлення №53397

Сервис магазина замечательный, лучшие работники с которыми имел дело! Наушниками доволен, лучше чем прошлые jbl как минимум качеством исполнения.
Maksym Kuznetsov рекомендує цей магазин
10 січня 2023

Купив: Навушники TWS JABRA Evolve2 65 MS Stereo Black (26599-999-899), Замовлення №28186

Відправка день у день, гарний сервіс, заповнений гарантійний талон, великий асортимент, зручна оплата