Vitaliy Chobotenko рекомендує цей магазин
13 серпня 2022

Купив: Jabra Elite Active 75t

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Тарас Шашко рекомендує цей магазин
4 серпня 2022

Купив: Навушники з мікрофоном Knowledge Zenith ASF Mic чорні, Замовлення №220804017

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

lobalex рекомендує цей магазин
3 серпня 2022

Купив: Shanling M3X Black

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Хороший магазин аудиотехники Отличные продавцы-консультанты Хочу ещё купить у них чехол под купленный плеер, залапывается быстро Отзыв о плеере я уже написал в Hotline. P.S.для киевлян Если будете забирать товар самовывозом как я,то нужно с Вала заходить через арку во двор и налево.
Andrii Belen рекомендує цей магазин
17 липня 2022

Купив: Bang & Olufsen Beoplay EQ Black, Замовлення №35780-72200-54313

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Benya19 рекомендує цей магазин
16 липня 2022

Купив: Yamaha SR-C20A White, Замовлення №S25848

Покупал себе на ДР саундбар Yamaha SR-C20A White, магазин быстро оформил и отправил заказ, товар был в порядке, но мне не понравился и не подошел под интерьер, решил вернуть согласно 14 дневной политике возврата, ребята проверили на целостность и сразу выдали средства (занял процесс 10 мин), сервисом полностью остался доволен, в дальнейшем обязательно наушники или колонки всегда буду сперва смотреть у них.
shopikolga рекомендує цей магазин
8 червня 2022

Купив: Моно-гарнитура Jabra Talk 15 Black, Замовлення №25244

Дуже відповідальний продавець! Менеджер зв'язався одразу, підтвердив наявність, я прохала перевірити кнопки, щоб не було глюків. Вже наутро була відправка і все добре працює! Гарно упакували. Дякую! Замовила ще другий товар. Рекомендую однозначно!
Grisha Kostyuk рекомендує цей магазин
3 червня 2022

Купив: Schiit Mjolnir 2

Хотів зробити апгрейд ЦАП-підсилювача для своїх Audeze LCD-X. Взяв на прослушку iFi iDSD Diablo и вирішив що апгрейд не достатній - повернув без проблем (після тижня прослушки). Обговорювали прослуховування в Івано-Франківську, аж незабаром відкрився магазин в ІФ. Доставили декілька цікавих для мене ЦАП-підсилювачів. Прийшов, підключили, за пару годин зробив вибір - Schiit Mjolnir 2. Дуже все зручно. Артему і Максиму окреме спасибі!
WildBoar рекомендує цей магазин
31 травня 2022

Купив: Навушники з мікрофоном JBL Tune 660NC Black, Замовлення №220530034

Замовив обраний товар з безкоштовною доставкою в Soundmag. В той же день замовлення прийняли та відправили. Наступного дня отримав. Товар приїхав із повним пакетом супровідних документів (оригінальний гарантійний лист та видаткова накладна) + карта лояльності. Дякую магазину.
Анна Тихоненко рекомендує цей магазин
15 травня 2022

Купив: Jbl charge 5 blue

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Отличный магазин! Всем рекомендую! Делала покупку у них первый раз. Всё прошло отлично! В посылке правильно заполненный гарантийный талон, чек, накладная и дисконтная карта. И сама колонка очень крутая!
Игорь Тронхейм рекомендує цей магазин
14 травня 2022

Купив: Fiio FD3 Pro, Замовлення №44457

Такого гарного ставлення до покупців ви не знайдете не в одному магазині нашої країни як Saundmag , там працюють дуже вічлеві люди , а ще професіонали які знают який вібір вам зробити, як вам допомогти та яке придбання краще підійде, я придбав у Saundmag перший раз у 2016 році та буду і далі це робити ,та допомогати їм бути ще краще.