RoKo не рекомендує цей магазин
14 листопада 2023

Купив: Fleshlight Shower Mount, Замовлення №30910

На сторінці товару серед фото є адаптер. В описі товару теж є текст "у комплекті є адаптер-перехідник", але надсилають варіант без адаптера. В підтримці написали, що адаптер треба купувати окремо. Майже за місяць інформацію на сайті не виправили. В іншому - все ок, все швидко й адекватно.
Відповідь представника «LoveZone»
Вибачте за незручності, товар давно у продажу і раніше адаптер входив у комплект, але виробник змінив його комплектацію, опис вже виправили. Менеджер зв'яжеться з Вами для вирішення питання.
Эллочка Ресничка не рекомендує цей магазин
12 травня 2020

Купив: Много позиций

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail

Не сподобалося: замовлення через корзину, асортимент, відвантаження товару

Категорически не рекомендуется тем, кто хочет анонимности! Мне прислали товар в коробке на которой было написано что там внутри лежит! Что-то типа "adult sex toy", и т.д. И это всё выдавалось на Новой почте, среди толпы людей! Хорошо, что я на это не обращаю внимание. Но, есть те, кто специально заказывает через инет, чтобы в такие магазины не ходить! Абсолютно безответственно к этому отнеслись! Не рекомендую!
Відповідь представника «LoveZone»
Добрый день, мы не отправляем посылки с какими либо опознавательными знаками на них, а в описании посылки всегда пишем «Аксессуары» - все максимально анонимно. К тому же мы не смогли Вас идентифицировать - судя по всему заказ Вы у нас не делали.