ivankarpa не рекомендує цей магазин
25 травня 2022

Купив: Rea универсальный, черный (REA-A5216), Замовлення №2022051113

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Сергій_Сергій не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
5 лютого 2022

Хотів купити: кухонная мойка Kraus KWU 58,4x48,2x25,4 (KWU111-23) (кухонная мойка Kraus KWU 58,4x48,2x25,4 (KWU111, Замовлення №2022020211

Сподобалося: відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Відповідь представника «Keramis»
Добрий день, Сергій! Дякуємо за ваш відгук. Нам дуже прикро, що ви отримали такий досвід. Наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей. З повагою і любов'ю, команда Keramis
Зі мною оперативно зв'язались представники компанії і запропонували розглянути декілька альтернативних варіантів, пообіцяли зробити хорошу знижку як компенсацію.
8 лютого 2022 Відповісти
Олександр рекомендує цей магазин
28 січня 2022

Купив: Кухонна мийка Aquasanita Enna 59x45x22 сатин (ENN100L), Замовлення №874

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення

Замовляв мийку і обрав цей магазин із-за зручної форми оплати. Оплатити одразу не вдалось, тому мені запропонували іншу форму оплати враховуючи нюанси, які були потрібні мені. Теж само стосується доставки, менеджер Вікторія допомогла і зорієнтувала. І взагалі я навіть не очікував що так можуть піти на поступки клієнту в інтернет магазині. Дуже порядний магазин, раджу купувати.
Відповідь представника «Keramis»
Добрий день! Дуже раді, що ви отримали позитивний досвід в нашому магазині і будемо раді, допомогти вам знову. Ми приготували для вас унікальний промокод зі знижкою на наступну покупку, який ви можете використовувати особисто або подарувати вашим друзям. Щоб отримати промокод вам потрібно звернутися до вашого менеджера, по телефону 0-800-30-44-40 або зробити замовлення на сайті keramis.com.ua. З повагою і любов'ю, команда Keramis
Ната Ли не рекомендує цей магазин
19 січня 2022

Хотів купити: Душевая кабина Ravak X-Point XP1CP4-90 R 550 90x90 стекло transparent (X3B270C00Z1B)

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

В переліку магазинів, була вказана ціна на даний товар в цьому магазині в розмірі 12 485 грн. При переході за посиланням - безпосередньо в магазині - ціна товару в 15 606 грн. Різниця більше ніж в 3 000 грн. Схоже що магазину просто цікаво підняти кількість відвідувачів сайту. Розчарована.
Відповідь представника «Keramis»
Добрий день, Наталя! Дякуємо за ваш відгук. Нам дуже прикро, що ви отримали такий досвід. Будь-ласка, залиште номер замовлення або номер телефону. Наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей. З повагою і любов'ю, команда Keramis
taras.petruk не рекомендує цей магазин
6 січня 2022

Купив: Умивальник накладний Volle 61x39,5х17см white

Не сподобалося: сервісна підтримка

Не відправили на ім‘я одержувача, яке було вказано як при замовленні на сайті, так і ще раз працівнику підтримки особисто.
Відповідь представника «Keramis»
Добрий день, Тарасе! Дякуємо за ваш відгук. Нам дуже прикро, що ви отримали такий досвід. Будь-ласка, залиште номер замовлення або номер телефону. Наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей. З повагою і любов'ю, команда Keramis
Анастасия Мирошник рекомендує цей магазин
21 грудня 2021

Купив: Смеситель Rea tess

Очень долго выбирала смеситель , интересовал больше дизайн, не смогла определиться приехала в салон интернет магазина , менеджер показала на выставке много вариантов ,из которых я выбрала тот самый который так сказать запал в душу , очень довольна сервисом , качеством и самое главное отношение к клиентам на высшем уровне , вас поймут , и подберут всё необходимое , рекомендую
Відповідь представника «Keramis»
Добрий день, Анастасія! Дуже раді, що ви отримали позитивний досвід в нашому магазині і будемо раді, допомогти вам знову. Ми приготували для вас унікальний промокод зі знижкою на наступну покупку, який ви можете використовувати особисто або подарувати вашим друзям. Щоб отримати промокод вам потрібно звернутися до вашого менеджера, по телефону 0-800-30-44-40 або зробити замовлення на сайті keramis.com.ua. З повагою і любов'ю, команда Keramis
Katerina Andreichenko не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
20 грудня 2021

Хотів купити: Настінні бра

Із 4 позицій в наявності не було жодної. Але на сайті всі ці позиції відмічено «в наявності». Це неповага до клієнтів. Навіщо я витрачаю час на ваш магазин, якщо у вас нічого немає в наявності.
Відповідь представника «Keramis»
Добрий день, Катерино! Дякуємо за ваш відгук. Нам дуже прикро, що ви отримали такий досвід. Наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей. З повагою і любов'ю, команда Keramis
Дякую магазину за співпрацю. Зі мною зв‘язався директор магазину, що дуже приємно, одразу видно, що магазин цінує репутацію. Наступного дня зі мною зв‘язалася менеджер. Мені допомогли знайти підходящий товар і оформити замовлення. Проблему вирішено.
23 грудня 2021 Відповісти
Руслан Чурилов не рекомендує цей магазин
19 грудня 2021

Хотів купити: Змішувач Koller Pool Design Plus (DS 0600)

Відповідь представника «Keramis»
Добрий день, Руслане! Дякуємо за ваш відгук. Нам дуже прикро, що ви отримали такий досвід. Наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей. З повагою і любов'ю, команда Keramis
Ирина Пшеничная рекомендує цей магазин
29 листопада 2021

Купив: Плитка Dual Gres Enya, Замовлення №19732

Наталья - профессионал своего дела, очень легко работать, быстрое реагирование, приятное обслуживание. Заказ пришёл быстро, в полном объёме. Спасибо огромное за полученный положительный результат!!! Наталья, Вы умничка
Відповідь представника «Keramis»
Добрий день, Ірино! Дуже раді, що ви отримали позитивний досвід в нашому магазині і будемо раді, допомогти вам знову. Ми приготували для вас унікальний промокод зі знижкою на наступну покупку, який ви можете використовувати особисто або подарувати вашим друзям. Щоб отримати промокод вам потрібно звернутися до вашого менеджера, по телефону 0-800-30-44-40 або зробити замовлення на сайті keramis.com.ua. З повагою і любов'ю, команда Keramis
Zhukovskanataliia не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
18 листопада 2021

Купив: Затирка для швов

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Сделала заказ - менеджер быстро ответила, так же быстро сформировала чек на оплату - я оплатила товар. Сайт разработали прекрасно, с автоответчиком, вот только менеджеров подобрали непрофессиональных. Товар до сих пор не отправлен - жду 5 дней после оплаты, на звонки отвечают плохо, после запроса, где товар - не отвечают. На мошенников не похоже, но и явно если наконец доставят товар, то больше заказывать у них не буду
Спасибо , директор компании связался и решил вопрос с доставкой .
19 листопада 2021 Відповісти