Dmitriy N не рекомендує цей магазин
26 квітня 2021

Купив: Смеситель Grohe BauLoop хром (31706000)

Не сподобалося: наявність, видача товару на складі, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «Keramis»
Добрий день, Дмитро! На той момент коли ви повертали товар вже закінчився 2х тижневий термін. Ми дійсно хотіли вам допомогти, і як виняток погодилися на заміну товару. Постачальник не мав права приймати товар з механічними пошкодженнями відповідно до закону споживача, на жаль. Ми неодноразово стикалися з проблемами доставки Новою Поштою, тому завжди наполягали, щоб наші клієнти перевіряли товар у відділенні, щоб в разі пошкоджень скласти акт. Вам необхідно було перевірити товар на пошті, для того, щоб вам компенсували збитки. З повагою, відділ якості
Александра Ступаковская не рекомендує цей магазин
21 квітня 2021

Купив: смеситель для ванны Rea Lungo черный матовый (REA-P6300)

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «Keramis»
Добрий день, Олександра! Ми уточнили деталі з приводу вашої ситуації. Змішувач дійсно був бракований, приносимо вибачення що одразу не повідомили. З приводу повернення коштів. Відомо, що вам було відправлено 7,222 гривень, тобто сума повернута в повному обсязі. Якщо у вас виникли детальні запитання з приводу повернення коштів, зв'яжіться з нами. З повагою, відділ якості
kurok не рекомендує цей магазин
17 квітня 2021

Купив: Комп'ютерна розетка Schneider Electric Unica New (NU341554), Замовлення №202104153

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, повернення товару, сервісна підтримка

У менеджера я спросил точно ли не нужно установочную розетку для модуля - на что получил ответ что все в комплекте и ничего больше не нужно Сегодня я получил лишь внутрений модуль и теперь нужно связываться и и скать остальные части для установки Не рекомендую этот магазин - хоть и в общении менеджер был приветлив. :(((
Відповідь представника «Keramis»
Добрий день, kurok! Перевірте, будь ласка, правильність написання номеру замовлення. Тому, що у замовленні з таким номером 202104153 товару не було в наявності та клієнт відмовився чекати. Schneider Electric Unica New (NU341554) Комп'ютерна розетка, ми вам не відправляли. Можливо ви замовляли ще десь. З повагою, відділ якості
tyomasson не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
9 березня 2021

Купив: тумбочка с умывальником AM.PM Like 65x45,2x65 белая (M80-FHX0652-WC0652-38)

Сподобалося: відповідність ціни, асортимент

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «Keramis»
Добрий вечір tyomasson! Приносимо вибачення за незручності, ця ситуація є неприпустимою. Ми обов'язково розберемося, уточнимо деталі та зв'яжемося з вами, кошти будуть повернені найближчим часом. З повагою, відділ якості
После отзыва на Hotline, представитель компании быстро отреагировал и деньги были перечислены.
9 березня 2021 Відповісти
Annet2021a рекомендує цей магазин
21 грудня 2020

Купив: Cersanit Deniz

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Делала заказ в интернет магазине Керамис. Покупала плитку Cersanit Deniz. Заказывала под производство на фабрике. Спасибо огромное магазину что подвезли так как и обещали. Буду ещё покупать и всем рекомендовать.
Відповідь представника «Keramis»
Здравствуйте, Annet2021a! Спасибо, что нашли время для написания позитивного отзыва о нас! Нам важно ваше мнение! Будем рады вашим новым заказам! С уважением, отдел качества
AlexFalex не рекомендує цей магазин
17 грудня 2020

Купив: Плитка Argenta Ceramica плитка Argenta Baikal 30x60 mate rec

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «Keramis»
Здравствуйте AlexFalex! Нам известно, что всю плитку вам заменили. Но в любом случае приносим извинения за доставленные вам неудобства. Мы обязательно выясним все детали и свяжемся с вами. С уважением, отдел качества
Anton Vashchenko рекомендує цей магазин
10 грудня 2020

Купив: умивальник Rea Anita 48 N 37,4x48,3 білий (REA-U0669)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail

Не сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі, повернення товару, сервісна підтримка

Отзывы на Хотлайн работают мгновенно. На следущий день утром связался со мной представитель компании и предложил сделать небольшую скидку в размере 100 грн. Был заинтересован решить мою ситуацию (репутацией своей дрожат, что не может не радовать). Я даже пожалел, что раньше не написал отзыв. В итоге умывальник получил. Пришел целым. Думаю, что можно с ними работать
14 грудня 2020 Відповісти
Добрый день, Антон! Мы благодарны, за то что вы дополнили свой отзыв, нам очень важно ваше мнение! Спасибо, что остаетесь с нами и выбираете нас! С уважением, отдел качества
18 грудня 2020 Відповісти
Їжачок рекомендує цей магазин
30 листопада 2020

Купив: Сидіння cersanit koral поліпропілен (k98-0007) cer002300, Замовлення №m202010272

Відповідь представника «Keramis»
Здравствуйте, Їжачок! Спасибо, что нашли время для написания позитивного отзыва о нас. Для нас это важно! Будем рады вашим новым заказам. С уважением, отдел качества
InTar не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
26 листопада 2020

Хотів купити: СМЕСИТЕЛЬ IMPRESE LASKA 05040 (25)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Заказ сделан в 9:00, соизволили перезвонить около 18:00 и оказывается товара нет в наличии или вообще снят с производства, но есть аналог дороже в 2 раза. Жаль потраченного времени! P.S.: Директор компании перезвонил и принёс извинения! Спасибо, что реагируете на такие ситуации и надеюсь это станет только стимулом для развития Вашего бизнеса и обеспечения качественного сервиса!
Alexandr Bulanyy не рекомендує цей магазин
26 листопада 2020

Хотів купити: Умивальник Rea Freja (U8498)

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, асортимент

Все что не пытался заказать в этом магазине отсутствовало на складе. Только 100% предоплата на карту приват ))). Кассового аппарата или другого РРО нету
Відповідь представника «Keramis»
Уважаемый клиент! Данная позиция относится к группе товаров, поставляемых под заказ, это подразумевает необходимость предоплаты в размере от 50-100%, что прописано у нас на сайте и было проговорено менеджером при обращении. Раздел сайта Оплата/доставка - https://www.keramis.com.ua/auxpage_oplatadostavka/ То что товар в наличии не указано ни на нашем сайте ни на hotline (указано "под заказ"). Оплата возможна на ключ-карту привязанную к расчётному счёту (это и имела в виду менеджер магазина).