Ціна збігалась із заявленою на hotline
Сергей Фастовец рекомендує цей магазин
29 серпня 2024

Купив: Xiaomi 70mai Dash Cam Pro Plus A400s, Замовлення №Замовлення №47336

Заказал в 10 вечера регистратор, самовывозом. В 9 утра уже позвонили, что можно забирать. В 11 утра уже забрал в магазине. Спасибо продавцам за консультацию и вежливое отношение. Регистратором доволен, отличная цена. Спасибо!
Відповідь представника «Device Market»
Вітаємо. Вдячні, що поділились своїми враженнями про нас. Дякуємо, що обрали Device Market (DM). Приємного використання)
Eugene K рекомендує цей магазин
25 серпня 2024

Купив: silicone case full camera для xiaomi redmi note 13 pro, Фитнес-браслет Xiaomi Smart Band 9 Midnight Black Global (BHR8337GL), Замовлення №250824

Неплохой выбор по хорошим ценам. Шел за одним кейсиком для смартфона, в итоге подобрал более удачный вариант, плюс купил новый смарт бенд, который только что вышел в глобальной версии. При этом цена явно ниже чем у конкурентов. Вроде бы сэкономил себе и время и деньги, но дома выяснил что цена на сайте DM при онлайн заказе была еще ниже чем в рознице в магазине. В целом покупками доволен, нашел всё что искал, но осадок остался :)
Олег Кураксін рекомендує цей магазин
11 червня 2024

Купив: Смартфон ZTE nubia Neo 8/256GB Black, Замовлення №45850

Вітаю) Замовляв смартфон в цьому магазині. Все добре, швидко та якісно працюють. Замовив та отримав замовлення в той же день самовивізом)
Відповідь представника «Device Market»
Сергій Лазуренко не рекомендує цей магазин
15 грудня 2023

Хотів купити: Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 Pro 8/128GB Star Blue

Товар не можна купити без додаткових "аксесуарів", відповідно ціна інша.
Представник магазину «Device Market»
Доброго вечора! Дякуємо за відгук) Просимо вибачення за доставлені незручності. Намагаємось виправитись, проведемо бесіду з менеджером, щоб більше такого не траплялось.
18 грудня 2023 Відповісти
Виталий Владимирович рекомендує цей магазин
17 липня 2022

Купив: Realme c 25s

Магазин хороший. Хотел купить один телефон порекомендовали лучше. Позже понял что это идеальное из того что я вообще мог желать. Скидку на цене сделали. На проезд к ним как раз. Сначала были проблемы с прошивкой две, но потом устранили и прошивки выходят каждый месяц.
Сергей Муханин рекомендує цей магазин
13 липня 2021

Купив: Wi-Fi роутер TP-Link TL-WR840N

Хороший магазин, большой выбор товара, отзывчивый персонал, пользуюсь услугами постоянно.
13 серпня 2020

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A10s 2019 SM-A107F 2/32GB Red (SM-A107FZRD)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, видача товару на складі

заказала и в этот же день приехала и забрала из магазина, цена как заявлено, перезвонили быстро
Відповідь представника «Device Market»
Вітаємо. Дякуємо, що обрали Device Market (DM). Вдячні, що поділились своїми враженнями про нас
Вадим Петров рекомендує цей магазин
4 серпня 2020

Купив: Навушники TWS Haylou GT1 Plus APTX

Заказал наушники, отправлено в этот же день, качество звука на отлично,доволен.
7 листопада 2018

Купив: ruizu x02 4gb

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару

Відповідь представника «Device Market»
Доброго дня, "Alex Shock" Комплектація та ціна вказана в карточці товару. Перед самою покупкою Ви мали можливість ознайомитись з цією інформацією. "Пакетик" від кабелю, або скоріш за все від самого плеєра (якщо він був без нього). Бо ми можемо виймати плеєр с пакета, щоб виглядав більш привабливим. Якщо б в нас була вказана комплектація в котру входять навушники, то це б було одне питання, а так коли за них жодного слова, то які можуть бути проблеми. З повагою Device Market!
Виталий Денисенко не рекомендує цей магазин
20 жовтня 2014

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, видача товару на складі, відвантаження товару

Ребята из магазина приняли заказ, и пропали. Прошел месяц - ни звонка, ни письма, ничего. Для интернет магазина это НЕДОПУСТИМО.
Відповідь представника «Device Market»
Здравствуйте! После получения заказа от Вас ,мы перезвонили Вам и сообщили,что товара нет на складе,а когда появится мы вам перезвоним. Просим прощения за столь долгое время выполнения вашего заказа,но дело в том,что все чехлы на Lenovo мы заказали у поставщика еще в сентябре,но в связи с ситуацией в стране они сейчас находятся на таможне в контейнерах,и мы не можем их забрать,А если точнее то нам их не отдают.Мы сделали новый заказ и вскоре времени мы их получим,и сразу вам перезвоним. Спасибо за понимание!