Сергій рекомендує цей магазин
20 березня 2024

Купив: Електролобзик Bosch GST 750 (06015B4121), Замовлення №1355

Підтвердили наявність наявність, на наступний день отримав товар. Магазин влаштовує
Відповідь представника «askid.com.ua»
Шановний клієнте, Дякуємо за Ваш відгук про наш інтернет-магазин. Ми вдячні Вам за витрачений час, на надання зворотного зв'язку. З повагою, askid.com.ua
Олег Копил рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: ІНСТРУМЕНТ DREMEL 4250-35, Замовлення №06839

Рекомендую даний інтернет магазин...Продавець зв'язався швидко оформив замовлення....ціна адекватна....
Игорь рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Шабельна пила Bosch GSA 18 V-Li (0615990M3Y), Замовлення №335-zzzz-askid

Всем рекомендую! Особенно менеджера А. Все четко, грамотно, оптимально по цене и оперативно. Короче, супер!)
Віктор рекомендує цей магазин
8 березня 2024

Купив: Гравер Dremel Lite 7760-15 (F0137760JD), Замовлення №1336

Магазин в якому можна знайти все ,з техніки для себе. Ціни невисокі , доступні для кожного.
Ігор Кошман рекомендує цей магазин
1 березня 2024

Купив: Кущоріз Bosch EasyHedgeCut 45 (0600847A05), Замовлення №1330

Завдяки регулярним акціям та знижкам вдалося зекономити значну суму грошей при покупці бажаного товару. Раджу уважно слідкувати за цінами
Максим Пасичный рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Перфоратор Makita HR2470, Замовлення №1311

Цей магазин - справжній досвід! Вони постійно оновлюють свій асортимент, щоб задовольнити потреби кожного клієнта. Я завжди знаходжу тут щось цікаве та актуальне
Відповідь представника «askid.com.ua»
Шановний клієнте, Дякуємо вам за ваш відгук про наш інтернет-магазин. Ми вдячні вам за витрачений час на надання зворотного зв'язку. З повагою, askid.com.ua
Євген Кадрик рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: КУТОВА ПРИСТАВКА DREMEL (575) (26150575JB), НАБІР НАСАДОК ДЛЯ РІЗАННЯ DREMEL SPEEDCLIC SC690 (2615S690JA), Замовлення №06818

Вероника рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Бензопила Stiga CS 540 14" (240381402/ST1), Замовлення №1303

Вражені широким асортиментом продукції. Знайшли все, що нам потрібно було, і навіть більше. Це стало нашим улюбленим місцем для покупок
Tony рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Купив: Мотооприскувач Iron Angel SMB 20/14 M, Замовлення №1292

Швидкий сервіс, влучні консультації, професійні консультанти, гарна покупка
Відповідь представника «askid.com.ua»
анатолий жагло рекомендує цей магазин
1 лютого 2024

Купив: Торцовка bosch, Замовлення №…

Хороший магазин, вже не перший раз купую там інструменти для роботи, все якісно, рекомендую