Митя Кузнецов рекомендує цей магазин
8 червня 2023

Купив: Валіза Bunker S+ Grey (TI-BUNKSPG), Замовлення №86364

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Ввічливе спілкування, вчасна відправка, дбайливе пакування. Повністю задоволений! Рекомендую!
Мирослав Прутков рекомендує цей магазин

Купив: Гриль_ROTEX_RSM600-XL_MasterGrill, Замовлення №86109

В. Л. рекомендує цей магазин
6 червня 2023

Купив: Витяжка ELEYUS GEMINI 1200 LED 52 WH, Замовлення №64447

Отличное обслуживание, качественный товар, оперативная доставка, высокий уровень менеджмента, наличие сопроводительной и гарантийной документации.
Павло Квач рекомендує цей магазин
6 червня 2023

Купив: Робот_пылесос_для_мойки_окон_Logicpower_LPW_002_LP9395, Замовлення №86279

Я вперше вирішив спробувати цей інтернет-магазин, і мені було приємно виявити, що все пройшло гладко. Моє замовлення опрацювали оперативно, доставили точно в строк, щодо якості товару питань немає. Рекомендую цей магазин.
Pavel Bulavin рекомендує цей магазин

Купив: Занурюваний блендер BHM 350 GC, Замовлення №86133

Serega2528 рекомендує цей магазин
1 червня 2023

Купив: Шуруповерт акум. START PRO SCD2-18/2BD, Замовлення № 20400335614841

Менеджер быстро перезвонила, получил полную информацию по товару. Очень деликатный сотрудник! Отправили быстро. Спасибо.
Инна Олексенко рекомендує цей магазин
26 травня 2023

Купив: 85968 - Кондиционер FUJICO FMA-09HRDN1, Замовлення №85968

Рекомендую цей магазин! Дуже приємний і лояльний персонал. Увійшли в моє положення і все зробили так, як мені було зручно! Ціна на товар виявилася найкращою. Дякую за гарну роботу!
Alex_MASTER рекомендує цей магазин
3 травня 2023

Купив: Блок живлення ATX-800W (LP10228), Замовлення №00085385

Прийшло SMS раніше заявленого терміну і товар був отриманий в надійній упаковці. Дуже вдячний!