Андрій Столяр24 рекомендує цей магазин
2 грудня 2023

Купив: Телевізор Haier 43, Замовлення №15665115(5382671)

Магазин Цитрус порадував підходом до покупця. Було запропоновано додаткову скидку та швидку доставку. Тільки приємні враження. Раджу всім купувати товари.
Відповідь представника «Цитрус»
Добрий день! Вдячні вам за відгук:) Завжди раді надавати нашим клієнтам обслуговування найвищого рівня!
vs korzg не рекомендує цей магазин
30 листопада 2023

Купив: Диск Resident Evil Village (Blu-ray) для PS4, Замовлення №№ 17872266

Не раджу цей магазин! Мені не зрозуміло, як можна було висилати товар у такому стані? Усяке траплялося, но щоб так поводилися... Я такого, ще не бачив!
Відповідь представника «Цитрус»
Добрий день! Дуже прикро, що ви залишились такої думки. На даному товарі присутня захисна плівка, яка дійсно, при транспортуванні, зберіганні, тощо, може пошкодитись. Інформація була передана до компетентних осіб для вжиття подальших заходів. Також, вам було надано відповідь у зверненні. Гарного дня!
alikbil не рекомендує цей магазин
29 листопада 2023

Хотів купити: Телевизор Hisense 50E7HQ, Телевізор Hisense 50E7HQ

Пару дней назад хотел заказать телевизор Hisense 50E7HQ, на тот момент была цена 15499грн. Мне перезвонил менеджер, сказал что есть в наличии только распакован. Распакован я не рискнул покупать. Сейчас цена уже 17999грн. Но по прежнему на hotline 15499, что получается, этот товар в Цитрусе другая цена В итоге, к сожалению, я остался без телевизора) Из хорошего, хорошо что сотрудники предупредили о распаковано товаре. Из недостатков, не было в наличии запакованного товара!
Відповідь представника «Цитрус»
Добрий день! Пристрій, на який ви посилаєтесь у відгуці - Телевізор Hisense 50" QLED 4K Smart TV, на жаль, по мережі залишився у обмеженій кількості. За отриманим замовленням, сформованим за акційною вартістю у період дії знижок до Чорної П'ятниці, відповідальний менеджер уточнив стан та наявність товару, про що вас проінформував. Разом з тим, враховуючи, що термін акційної пропозиції сплинув, вартість було змінено на актуальну. Нам дуже прикро, що ви не змогли себе порадувати придбанням новенького пристрою. Можемо запропонувати вам розглянути альтернативні варіанти. Гарного дня та приємних придбань у "Цитрус"!
Plumelet рекомендує цей магазин
27 листопада 2023

Купив: Навушники TWS OPPO Enco Air3 Pro White, Замовлення №17819173

Хочу поблагодарить администратора Александра за помощь с приобретением. Точка на м.Позняки (Киев). Приятные впечатления после посещения данного магазина.
Відповідь представника «Цитрус»
Добрий день! Нам надзвичайно приємно отримувати такий зворотний зв'язок від наших клієнтів До нових зустрічей у "Цитрус"!
Toshua рекомендує цей магазин
26 листопада 2023

Купив: Смарт-годинник Apple Watch Series 9 GPS 45mm Silver Alu. Case w. Storm Blue S. Band - M/L (MR9E3), Замовлення №17836455

замовив зі знижкою і оплатою частинами, забрав в той же день. все ок
Відповідь представника «Цитрус»
Добрий день! Щиро вдячні вам за відгук:) Завжди раді бачити вас у магазинах нашої мережі!
Oleg Neteplyk не рекомендує цей магазин
25 листопада 2023

Купив: Не купуйте ні чого в цитрусі .Розвід на гроші!!!!, Телевізор Gazer 40, Замовлення №Замовлення № 17840926від

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Відповідь представника «Цитрус»
Добрий день! Нам дуже шкода, що ваша думка залишилась такою та, все ж просимо бути коректними у своїх висловлюваннях. З вашого відгуку, на жаль, встановити будь-які обставини ситуації неможливо, у зв'язку з відсутністю деталей. Просимо вас звернутись до служби підтримки: www.ctrs.com.ua/support Уточнимо інформацію та надамо вам зворотний зв'язок! Дякуємо!
ALINADIDENKO не рекомендує цей магазин
25 листопада 2023

Купив: Навушники TWS HUAWEI FreeBuds 5i White, Замовлення №15685166

Відповідь представника «Цитрус»
Добрий день! Дійсно, за вашим зверненням виникла ситуація з затримкою у зв'язку з форс-мажорними обставинами, що виникли у авторизованому сервісному центрі (далі - АСЦ) виробника, а саме - пожежа. На жаль, на даний час жодна людина не застрахована від будь-якого нещасного випадку. Для відновлення роботи АСЦ, документів, ідентифікацію ремонтів, тощо був потрібен деякий час. Нам прикро, що така ситуація з затримкою сталась та все ж, просимо віднестись до цього з розумінням! Наразі, акт вами було отримано! Гарного дня!
Максим Т рекомендує цей магазин
3 листопада 2023

Купив: Монітор iiyama XUB2792QSU-W5, Замовлення №17749705

Замовлення прийнято з урахуванням моїх побажань, отримав товар навіть раніше ніж обіцяли. Рекомендую!
Відповідь представника «Цитрус»
Добрий день! Дякуємо за зворотний зв'язок:) Бажаємо приємного користування! До нових зустрічей!
denikqwerty не рекомендує цей магазин
3 листопада 2023

Купив: Вимикач Aqara Smart Wall Switch H1 with neutral, single rocker (WS-EUK03), Вимикач Aqara Smart Wall Switch H1 with neutral, double rocker (WS-EUK04), Замовлення №17751874

Сподобалося: відповідність ціни, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару

Відповідь представника «Цитрус»
Добрий день! Дякуємо за зворотний зв'язок! Дуже шкода, що ваша думка залишилась такою. Щодо викладеної інформації ви, також, звертались до служби підтримки, де вам були надані усі пояснення та відповіді на питання. При підтвердженні замовлення 23.10.2023 року, вас було проінформовано у телефонному режимі щодо окремої оплати послуги доставлення згідно з тарифами перевізника (дана інформація вказана на сайті), а також про те, що відправлення буде виконане протягом 5 робочих днів, через необхідність переміщення товарів з різних міст. Враховуючи затримку у переміщенні одного з товарів, менеджер зателефонував вам повторно вказуючи на даний факт та подовження терміну очікування на 1-2 дні. При надходженні усіх товарів до складу, замовлення було укомплектоване та передане на доставку. Разом з тим, при виявленні розпакованого товару вас також попередили. 02.11.2023 року ви отримали товар у відділенні Нової Пошти. Вам була надана уся актуальна та коректна інформація і по замовленню менеджером, і при зверненні оператором служби підтримки. Щодо відображення перествореного замовлення у особистому кабінеті - наразі проводяться роботи компетентним відділом. Гарного дня!
А я в своєму відгуці написав не те саме що й ви? Так, інформували, так, дзвонили. Але інформування і дотримання термінів це різні речі. Проінформувати не означає виконати. А якби виникла нова затримка, то ви б знову мене просто проінформували? Навіщо в замволенні взагалі вказувати Доставка 0.01 для мене до цих пір загадка. Чому не вказати - Доставка по тарифам перевізника? Чому якщо як ви мені пояснили це Доставка ВІД 0.01, то в перествореному замовленні цього взагалі не було? В сукупності ситуація дуже дивна, а поснення ще більш дивні, в результаті - краще б зробив замовлення в іншому місці
6 листопада 2023 Відповісти
Андрій Мороз не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
31 жовтня 2023

Купив: Вертикальний пилосос (1В1) Lydsto W1 Handheld Wet And Dry Stick Vacuum Cleaner (YM-W1-W02), Замовлення №5908088

на наступний день після покупки повернув товар, товар прийняли гроші не віддали, посилаючись на необхідність проведення діагностики
Відповідь представника «Цитрус»
Добрий день, Андрію! Протягом 29.10.2023 року ви придбали Акумуляторний пилосос миючий Lydsto W1 на торговельній точці "Цитрус" у м.Київ. 30.10.2023 року ви звернулись повторно, для виконання повернення товару. Згідно ст.9 Закону України "Про захист прав споживачів", поверненню та обміну підлягає товар, який не був у використанні. Враховуючи те, що ваш пристрій був у користуванні, у баці була вода, мокра та брудна щітка, такий товар неможливо повернути згідно Законодавства. Але, співробітники торговельної точки пішли вам на зустріч для надання допомоги у вирішенні даної ситуації максимально позитивно для вас, та передали пристрій на діагностику для перевірки можливих водо-механічних пошкоджень, за результатами якої приймаються подальші рішення. Очікуйте, будь ласка, на зворотний зв'язок. Гарного дня!
Не згоден: 1. Товар НЕ був у використанні, була перевірена його робота з метою визначення потреби в такому пилососі. Перевірити його роботу не набравши води в бак і не намочивши щітку неможливо!!! Така первірка має проводитись у магазині. 2. Перед продажем працівниками магазину Цитрус в ТРЦ "Республіка" мене не було повідомлено, що перевірка роботи пилососа призводить до неможливості його повернення. 3. Працівниками цього магазину під час продажу не було мене поінформовано, що товар має багато обмежень у зв'язку з його пожежо- та вибухонебезпечністю. З цією інформацію я ознайомився тільки в інструкції до нього. Виникає взагалі питання щодо законності його продажу в Україні. 4. Враховуючи що купував його для людини похилого віку та відповідно до статті ст.9 Закону України "Про захист прав споживачів" наступного дня я його здав в магазин без будь яких пошкоджень, в тому числі і пакування. 5. Оскільки товар був повернутий, а не переданий на діагностіку вважаю, що магазин відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів" зобов'язаний протягом 7 днів з дати повернення товару повернути мені гроші. 6. Сьогодні 3 листопада на 5 день після повернення товару жодного зворотнього зв'язку від магазину не надходило.
3 листопада 2023 Відповісти
bb відповів на коментар Андрій Мороз
и как решился вопрос Андрей Ваш ?
1 грудня 2023 Відповісти