kross987 не рекомендує цей магазин
1 лютого 2018

Купив: Чоловічий годинник Jacques Lemans 1-1845N

Не сподобалося:

Відповідь представника «Секунда»
Добрый день! Спасибо за обратную связь. Очень жаль, что покупка в нашем магазине обернулась для Вас негативом. Подскажите, пожалуйста, в каком именно магазине Вы обслуживались и какая модель часов была Вами приобретена? Эта информация поможет нам улучшить наш сервис в будущем. Спасибо.
27 грудня 2017

Купив: Часы CALYPSO K5655/1 Код: 380983

Не сподобалося: асортимент, відвантаження товару

Заказал товар жду уже пять дней.Оператор говорит что товар отправят еще через 2 дня.Не рекомендую цены высокие сервис плохой
Відповідь представника «Секунда»
Добрый день! Спасибо за обратную связь. Приносим свои извинения за задержку в отправке товара. В предновогодний период были огромные проблемы в работе перевозчика Новой почты. Ваш товар был утерян при доставке Новой почтой с регионального склада в Киев. Менеджеры заказывали для Вас товар повторно. К сожалению, на данную ситуацию никак не могли повлиять. Надеемся, у Вас еще будет шанс убедиться в хорошем уровне нашего сервиса. Спасибо.
Andrewsh рекомендує цей магазин
7 грудня 2017

Купив: Синтезатор Casio CTK-3500, Замовлення №675457

Швидка відправка, якісний товар, гарно запакований, з виписаною на 2 роки гарантією. Оплата частинами на 6 місяців (без переплат).
Відповідь представника «Секунда»
Доброго дня! Дуже дякуємо за зворотній зв'язок. Задоволені клієнти - головна мета нашої роботи. Всього найкращого!
Роман Чучвара рекомендує цей магазин
25 листопада 2017

Купив: casio edifice chrono efr-526l-7avuef

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, асортимент, відвантаження товару

Придбав в даному магазині годинник casio edifice chrono efr-526l-7avuef. Перетелефонували досить оперативно. Доставили швидко новою поштою. Товар якісний. Задоволений на всі 100%.
Відповідь представника «Секунда»
Доброго дня! Дуже дякуємо, Роман, за позитивний відгук. Ми дуже раді, що Ви задоволенні покупкою в нашому магазині. Всього найкращого Вам, звертайтесь до нас)
9 жовтня 2017

Купив: SAMSUNG EI-AN920BFEGRU CHARMY (GOLD)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, видача товару на складі, відвантаження товару

Не сподобалося: замовлення через корзину

Часы очень понравились, качество хорошее, обслуживающий персонал магазина на высоте!!
Відповідь представника «Секунда»
Добрый день! Спасибо большое за обратную связь! Мы рады, что покупка в нашем магазине принесла позитивные эмоции. Хорошего настроения Вам!
1979_Ruslan не рекомендує цей магазин
8 жовтня 2017

Купив: Часы Tissot T035.439.16.051.00, Замовлення №338556

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, видача товару на складі, відвантаження товару

8 лютого 2017

Купив: Casio EF-512D-1AVEF

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, видача товару на складі

Не сподобалося: асортимент, відвантаження товару, сервісна підтримка

Плохой сервис.
VKr рекомендує цей магазин
1 лютого 2017

Купив: Синтезатор Casio LK-247

Виявляється, салон годинників "Секунда" на вулиці Московській - єдиний магазин у Києві, де можна побачити та випробувати... клавішні музичні інструменти Casio! Ну і аксесуари до них, зокрема - педалі. Гарантія на товар та сервіс, як і сам магазин - офіційні. Знижка на інструмент порадувала :)
31 грудня 2016

Купив: часы Casio PRG-270-1ER

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «Секунда»
Иван Викторович, спасибо за Ваше обращение! По Вашему вопросу с Вами связывались представители СЦ и предложили решение вопроса. После приезда часов в СЦ, Часы проверят и выполнят все необходимые мероприятия для устранению неисправности.
Гість
Отправил в сервисный центр на ремонт в третий раз.....из ести месцев с момента покупки часов почти два месяца они в ремонте-с учетом транспортировки почтой в сервисный центр...и после каждого ремонта меня уверяли что часы отремонтировали и они исправны..и опять те же проблемы. Я так понимаю их никто и не ремонтирует-ремонт ведь по гарантии и за каждый случай гарантийного ремонта фирма произыюводитель часов платит сервисному центру магазина секунда деньги за ремонт,вот и катаются мои часы уже третий раз за три месяца в сервис,не плохая такая схема зарабатывания денег. Вот и думайте стоит связываться с таким магазином с таким сервисным обслуживанием
4 січня 2017 Відповісти
Гість
А как вы считаете это нормально покупать часы за 7000 гривен и потом вместо того что бы ими пользоватся только и заниматься их ремонтом...третий ремонт по одной и той же причине на протяжении трех месяцев!это издевательство..мне опять минимум две недели быть без часов!?как этот вопрос мне решить?я так понимаю вам наплевать на это...их можно вам в ремонт возить до бесконечности пока на данные часы гарантия не закончится
4 січня 2017 Відповісти
ya11 не рекомендує цей магазин
29 грудня 2016

Хотів купити: Чоловічий годинник Royal London 41043-04, Замовлення №624147

Відповідь представника «Секунда»
Доброго дня! Дякуємо Вам за зворотній зв'язок та відгук. Кожному з клієнтів пропонується декілька варіантів, серед них також є і можливість самовивозу. В передсвяткові дні можливість самовивозу для більшості клієнтів є найоптимальнішою, оскільки в такому випадку Ви гарантовано встигнете отримати необхідний Вам товар до Нового Року. Саме тому оператори інтернет-магазину рекомендують такий варіант в першу чергу. Якщо Вас влаштовує тільки доставка за вказаною адресою - такий варіант звичайно можливий. Ви можете зробити замовлення до 10-ї ранку і отримати годинник в найкоротші строки. Гарного вибору!
Усе було б добре, якби так і було, але вибір мені не надавався. Мене просто поставили перед фактом, що я можу забрати його в магазині. І якби я хотів сам забрати товар, то не оформляв би заказ в інтернет-магазині з кур'єрською доставкою.
30 грудня 2016 Відповісти