Филатов Руся рекомендує цей магазин
21 березня 2024

Купив: Геймпад DualSense Nova Pink (9728795), Стаціонарна ігрова приставка PlayStation 5 Slim Digital Edition 1TB, Замовлення №64184

Робота менеджерів на високому рівні. Товар доставили вчасно. Все нове, на гарантії. Покупкою в даному магазині задоволений!
Відповідь представника «Техно Їжак»
Доброго дня! Ваш позитивний відгук – це найкраща нагорода для нас! Дякуємо, що ви поділилися своїми враженнями. З найкращими побажаннями, команда Техно Їжака.
Andrey Danylov не рекомендує цей магазин
21 березня 2024

Купив: Ноутбук MacBook Pro 16” Space Gray 2021 (MK1A3, Z14X0000U, ZKZ14V0028J), Замовлення №370013

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Купив тут новий ноутбук, але коли вдома відкрив, виявилося, що він пошкоджений і був у використанні до цього. Через пів години після покупки приніс назад. Працівники зробити првернення мені відмовилися. Тут обманюють покупців. Будьте обережні.
Відповідь представника «Техно Їжак»
Доброго дня! Дякуємо Вам за Ваш відгук. Нам дуже шкода, що Ви стикнулися з незручностями. Бачимо інформацію, що служба по роботі з клієнтами вже зв'язалася з Вами та вирішили цю ситуацію.
Alexey Belokamensky рекомендує цей магазин
20 березня 2024

Купив: Смартфон iPhone 15 Pro Max 256GB eSIM Blue Titanium (MU693), Замовлення №368942

Все дуже чемно і швидко. Ціна одна з найкращих по краіні.
Владислав Чертов рекомендує цей магазин
16 березня 2024

Купив: Смартфон iPhone 13 128GB Starlight (MLPG3), Замовлення №10500

Неймовірно вічлевий персонал! Замовляв телефон, прийшло все швидко на надійно упаковано!
Відповідь представника «Техно Їжак»
Anton Kurtak не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
15 березня 2024

Купив: Електронна книга Amazon Kindle Paperwhite 11th Gen. 8GB Black 2021, Замовлення №368212

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: наявність, повернення товару

Відповідь представника «Техно Їжак»
Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук! Нам дуже шкода, що Ви зіткнулися з механічним пошкодженням товару під час його отримання. Рішення за Вашим зверненням зайняло деякий час, за що ми просимо вибачення. Ми намагаємося максимально оперативно обробляти всі запити наших клієнтів, але іноді це може займати більше часу, ніж ми хотіли б. У Вашому випадку Ви розкрили упаковку не при отриманні, тому ми не можемо з упевненістю сказати, що пошкодження сталося саме під час транспортування. Оскільки претензії на механічні пошкодження приймаються лише у разі відкриття упаковки на пошті, це необхідно для того, щоб могли зафіксувати факт пошкодження. Оскільки ми є лояльною компанією, ми йдемо Вам на зустріч та наш менеджер вже зв'язався із Вами для обміну товару. З повагою, команда Техно Їжака
Передзвонив менеджер, керівництво дозволило обмін.
18 березня 2024 Відповісти
Обмін зроблений, дякую
20 березня 2024 Відповісти
Юлія Романенко рекомендує цей магазин
8 березня 2024

Купив: Смартфон iPhone 15 Pro 128GB White Titanium (MTUW3), Замовлення №364999

Обмінювала свій IPhone 11 на IPhone 15 pro. Залишилась усім задоволена. Дівчинка консультант дуже привітна та доброзичлива, допомогла з обміном. Вдячна магазину за прекрасний сервіс та якісний товар!
PapaKot рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Купив: Apple Watch SE 2 2023 40mm Starlight Aluminum Case with Starlight Sport Band - S/M, Замовлення №361892

Швидко та саме те, що хотів)
Відповідь представника «Техно Їжак»
Доброго дня! Величезне дякую за ваш чудовий відгук! Нам дуже приємно, що ви задоволені новою покупкою. Ми щиро раді, що ви гідно оцінили можливості та якість нашого товару. Бажаємо приємного користування! З повагою, команда Техно Їжака
Anna T. рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Купив: Apple iPhone 13 Pro Max 128 Gb, Замовлення №365454

Замовлення було виконане вчасно. Дівчата в магазині ввічливі, відповіли на всі супутні питання. Вперше купую в цьому магазині, тільки приємні враження
Егоров Максим рекомендує цей магазин
3 березня 2024

Купив: Смартфон iPhone 7 32GB Black (MN8X2), Замовлення №1482

Купив другий телефон для роботи. Дуже задоволений товаром та магазином. Швидко доставили товар, також порадувала ціна товару)
Alexander Babich рекомендує цей магазин
29 лютого 2024

Купив: Смарт-годинник Instinct 2X Solar Graphite (010-02805-10/00/24), Замовлення №363869

Все швидко і зручно - товар в наявності, одразу ж відправили, зайвий раз не телефонували - наступного дня вже забрав з Нової пошти. Єдиний момент - відкрита коробка без пломби. Але слідів використання на годиннику не було, комплект повний, все начебто гаразд.