Ольга Лазарєва не рекомендує цей магазин
18 вересня 2021

Купив: Холодильник cn 5735, Замовлення №lbs334138170

Не сподобалося: відвантаження товару, сервісна підтримка

Не задоволена роботою магазина взагалі.Сказали, що з вівторка можуть доставити товар, до п'ятниці включно.Дзвоню в четвер, кажуть, що в суботу привезуть. Дзвоню в суботу, вже кажуть, що поламалась машина і що в понеділок привезуть. Мій чоловік запропонував забрати самому, але і тут проблеми. Це жах.
До речі, сумки-холодильника, яка мала йти в подарунок немає. А холодильник вже тиждень стоїть в meest, ніхто його звідти і не збирався забирати. Якийсь детектив.(
18 вересня 2021 Відповісти
Stargazer рекомендує цей магазин
16 липня 2020

Купив: Морозильна камера Liebherr IGN 1624, Замовлення №lbs635137005

Доставка за 2 дні. Все добре, окрім можливості оплати товару онлайн. Оплата реалізована через liqpay, який просто відхилив платіж на велику суму, розцінивши його як підозрілий. І для того, щоб довести їм справжність платежу, треба сфотографувати паспорт і картку і потім ще чекати декілька днів, поки мій банк перевірить все це. Коротше кажучи, магазину треба знайти інший спосіб оплати онлайн.
Andrey рекомендує цей магазин
3 квітня 2020

Купив: Liebherr Gbe 1213, Замовлення №lbs893095125

Все четко - заявка, перезвон магазина, доставка (MeestExpress), соответствие.
alex schneider рекомендує цей магазин
2 серпня 2019

Купив: Liebherr CU 2831, Замовлення №lbs 2282410

Если по порядку, я сначала узнал на "liebherr.de / customer service " кто их официальный дилер в Украине,- они дали ссылку на этот магазин. Хотя на hotline есть предложения подешевле, всё равно взял у официалов. Доставка от магазина по НП - 0 грн. Надеюсь, будет работать долго.
Alexey_pro рекомендує цей магазин
3 лютого 2019

Купив: Liebherr CNel 4713, Замовлення №lbs19655089

Peter Kras не рекомендує цей магазин
29 грудня 2018

Купив: Liebherr TP 1720, Замовлення №lbs23986497

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину, асортимент

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, видача товару на складі

Оплатил заказ картой - перезванивают и говорят, что товара нет! Но вернуть деньги автоматически они не могут и просят банковские реквизиты моего банка (банк не украинский). При этом они сами сказали, что они официальный дистрибьютор Liebherr. У которого нет расчетно-кассового оборудования, хотя работают через internet-acquiring (это я уточню с налоговой).
Bereal не рекомендує цей магазин
8 березня 2018

Купив: Морозильна камера Liebherr SBS 7212

Не сподобалося: асортимент

alex149 не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
3 березня 2015

Хотів купити: Морозильна камера Liebherr CBNPes 5167

23.02.2015 заказал холодильник. Перезвонили, подтвердили наличие и обещали отправку на следующий день. Уже прошла неделя но так ничего и не получил. За все это время никто не удосужился связаться со мной и объяснит ь ситуацию. Потраченное время и деньги!
Відповідь представника «liebherr.com.ua»
Александр, добрый день! Спасибо за ваш отзыв. Как мы и обещали, Ваш заказ был отгружен на следующий день. Курьерская служба задержала доставку по своим внутренним причинам. Завтра они свяжутся с Вами, чтобы согласовать удобное для Вас время доставки. Надеюсь, что удовольствие от пользования холодильником Liebherr перекроет это недоразумение с доставкой. Мы обязательно свяжемся с Вами еще раз после доставки товара. И еще раз спасибо за Ваш отзыв - он поможет сделать нашу работу лучше! С уважением, Николай